PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bosanmada Türk kanunumu yoksa Almanmi

jollyjocker
23 Şubat 2018, 20:55
Iyi aksamlar

Bosanmada hangi bosanma kanunu daha iyi?
Alman kanuna göremi yoksa Türk kanuna göremi daha iyi?
Yasim 47 ve erkegim, calisiyorum, cocuklar büyük.

Bilgi icin simdiden tesekkürler

Efsane-RTE
17 Mart 2018, 17:44
ustam esinizle anlasmali bosaniyorsaniz Turkiyede tavsiye ederim sonra burda sadece gosterip tanitiyorsunuz bitti..

eger cekismeli davaysa burdan bosanirsin ,diger turlu Turkiyede cekismeli demek ölüm demek iki üc yil suruyor.

01adanaLi01
20 Mart 2018, 14:24
burda bosansaniz daha iyi gidip türk konsoloslugunda tanitiyorsunuz türkiyedeki sahtekar avukatlara para kaptirmayin

jollyjocker
23 Mart 2018, 03:04
Cekismeli oluyor. Kendisiyle konusulmuyor. Bosanmak isteyen o, simdi bir sürü yalan dolanla ugrastiriyor.

mustafa200222
23 Mart 2018, 10:41
Cekismeli oluyor. Kendisiyle konusulmuyor. Bosanmak isteyen o, simdi bir sürü yalan dolanla ugrastiriyor.Türkiyede bosanirsan yasalar agir. Benim kardeşim 2 yıl evli kaldı. Bosandilar avkatlara dünyanın parasini verdi . Birde her ay kadına para ödemek zorunda nafaka parası ödemessen direk hapis cezası bende burda bosan

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

jollyjocker
24 Mart 2018, 00:43
Mustafa kardes sana özel mesaj atdim. Bakarsan memnun olurum
Tesekkürler

Assassins
30 Mart 2018, 11:14
Gidin ayrilacaginiz eski esinizle bagli oldugunuz mahkemeye basvurun anlasmali bosanma davasini acin,avukatlara paranizi yedirmeyin.

hOrOz
30 Mart 2018, 11:24
Gidin ayrilacaginiz eski esinizle bagli oldugunuz mahkemeye basvurun anlasmali bosanma davasini acin,avukatlara paranizi yedirmeyin.

okursan kendi ile konuşulmuyor diyor yani işi yokuşa sürücek

Türkiyede bosanirsan yasalar agir. Benim kardeşim 2 yıl evli kaldı. Bosandilar avkatlara dünyanın parasini verdi . Birde her ay kadına para ödemek zorunda nafaka parası ödemessen direk hapis cezası bende burda bosan
Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

İki tarafta Türk Vatandaşı ise buradaki mahkeme de Türk Yasalarını dikkate alacaktır

eğer nafaka olayı olursa buradaki mahkemede nafaka bağlıyacaktır

burada birde emeklilik primlerinin bir kısmıda eski eşine aktarılıyor