PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ek Gelir Kazanabilecegim Sermayesiz Fikirler

devkan34
20 Şubat 2018, 18:34
Merhaba Arkadaşlar
Türkiye Antalya da yaşıyorum. Çalıştığım işle borçlarımı ödemekte zorlanıyorum.Bir çok araştırma yaptım fakat içime sinen bir fikir bulamadım. Sizin mantığınıza yatan bir şey varsa düşüncelerinizi bekliyorum.Teşekkürler...

TipiTip
20 Şubat 2018, 18:43
Merhaba Arkadaşlar
Türkiye Antalya da yaşıyorum. Çalıştığım işle borçlarımı ödemekte zorlanıyorum.Bir çok araştırma yaptım fakat içime sinen bir fikir bulamadım. Sizin mantığınıza yatan bir şey varsa düşüncelerinizi bekliyorum.Teşekkürler...

sermayesiz ne satarsin pazarlarsin neyi piyasaya sürersinde para kazanirsin usta ??????

Dünya al gülüm ver gülüm dünyasi

sen icine sindirememisin , neleri sindiremedin mesela ??

senin aklindan illaki gecen birseyler vardir yada olmustur

yapabilecegin ne var ? mesela ben gocunmam ihtiyacim olursa gider ayakkabi boyarim limon satarim

sen yapabilirmisin ? sabah simit aksam cekirdek satarim ,

ama bunlarada sermaye gerek onuda söyeyem

sen bunlari yaparmisin icine sindirirmisin ???

devkan34
20 Şubat 2018, 19:03
Evet sermayesiz dedim. Bunu derken çok fazla 10bin gibi büyük rakamları veremem anlamında söyledim. Elimden geleni yaparım tabi ki ailem için fakat şuan çalıştığım iş zaten cok fazla zamanımı alıyor. Ekstra bişeyi ancak evde yapabilirim. İçime sinmeyen de bazı işleri sanki cok basitmis gibi anlatip kendilerine cekmeye calisan insanlar yuzunden ya da hiç risk yokmuş gibi tanittiklari icindir

TipiTip
20 Şubat 2018, 19:06
Evet sermayesiz dedim. Bunu derken çok fazla 10bin gibi büyük rakamları veremem anlamında söyledim. Elimden geleni yaparım tabi ki ailem için fakat şuan çalıştığım iş zaten cok fazla zamanımı alıyor. Ekstra bişeyi ancak evde yapabilirim. İçime sinmeyen de bazı işleri sanki cok basitmis gibi anlatip kendilerine cekmeye calisan insanlar yuzunden ya da hiç risk yokmuş gibi tanittikl

usta evde yapabilecegin sermayesi düsük isler kisitli olur genellikle

etrafinda yokmu evden ek is yapan ?

yada Antalyada evden baskalari nasil ek bir is yaptigini duydun mu hic ?

devkan34
20 Şubat 2018, 19:10
usta evde yapabilecegin sermayesi düsük isler kisitli olur genellikle

etrafinda yokmu evden ek is yapan ?

yada Antalyada evden baskalari nasil ek bir is yaptigini duydun mu hic ?

Tek duyduğum kaliforniya solucanı oldu onuda daha onceden araştırmıştım. Müşteri bulmak oldukça zormuş. Yine de başka bir fikir bulamazsam deneyeceğim

Birbey 3.0
20 Şubat 2018, 19:23
Yav git börtlü böcek ile ne uğraşacaksın. Öyle işlerde para kazanmak olsaydı, herkes yapardı.

Mesleğin yok herhalde.

Haftasonları tarlada yövmiyelik yapabilirsin. Bir yövmiye 150 TL. Kapitalede gerek yok. Ayda üç kere gitsen, 450 TL. İşini görür.

Evden para kazanılmaz. Sen diyorsunki, ben pijamam ile otuturken birşeyler ile uğraşayım rahatca para kazanayım. Yok öyle iş. Herzaman şunu bil, senden önce kaç kişinin aklından geçtı biliyormusun bu fikir? Kimsenin aklına gelmedimi sanıyorsun? Öyle bir iş olda herkes yapardı.

Senin hanım ne yapıyor? Karışmak gibi fszla olmasın, Türkiye'de kadınların yüzde 80ini çalışmıyor. Çpluk couk bahane ediyorlar. Ama adam ek işe gitsin. Hiç Almanyada yaşadınmı bilmiyorum. Burada tüm kadınlsr saz çok çalışıyor. Hanımı çalıştırmazsan ayı sende getiremezsin. Hiç bir iş bilmiyorsa hanım, bir dükkan tut, akşama kadar gözleme yapsın, akşama kadar en az 100 TL kár eder. Ayda sana 2000 TL para. Hadi 1000 TL olsun.

devkan34
20 Şubat 2018, 19:26
Yav git börtlü böcek ile ne uğraşacaksın. Öyle işlerde para kazanmak olsaydı, herkes yapardı.

Mesleğin yok herhalde.

Haftasonları tarlada yövmiyelik yapabilirsin. Bir yövmiye 150 TL. Kapitalede gerek yok. Ayda üç kere gitsen, 450 TL. İşini görür.

Haklısınız yövmiye ye gitmek mantıklı tanıdıklarıma soracağım en kısa zamanda teşekkurler

TipiTip
20 Şubat 2018, 19:27
Tek duyduğum kaliforniya solucanı oldu onuda daha onceden araştırmıştım. Müşteri bulmak oldukça zormuş. Yine de başka bir fikir bulamazsam deneyeceğim

Mesleğin yok herhalde.

zaten herkes yapiyor

baska bir konudada yazmistim bizim köydede yapan dolu

ve hatta bu sabah bir arkadas aradi benim köye bitisik güzel bir yerde 17 Dönüm Tarla var

abi ALLAH rizasi icin sen orasini bana kirala ben oraya Solucan Ciftligi kurayam istersen ortak yapalim

kibarca istemedigimi söyledim kapadim telefonu

bu iste isini yoluna koyan saticak pazar bulanlar iyi para kazaniyor

ama biz taklitte Cinlileri geride birakan bir millet olarak hepimiz yapmaya baslyioruz bir isi

birisi bir iste para kazandimi birsey yaptimi hurraaaaa herkes atliyor o ise

Birbey 3.0 usta arkadas yazmis ancak evden yaparim diye Tarlaya gidicek durum yok

devkan34
20 Şubat 2018, 19:31
zaten herkes yapiyor

baska bir konudada yazmistim bizim köydede yapan dolu

ve hatta bu sabah bir arkadas aradi benim köye bitisik güzel bir yerde 17 Dönüm Tarla var

abi ALLAH rizasi icin sen orasini bana kirala ben oraya Solucan Ciftligi kurayam istersen ortak yapalim

kibarca istemedigimi söyledim kapadim telefonu

bu iste isini yoluna koyan saticak pazar bulanlar iyi para kazaniyor

ama biz taklitte Cinlileri geride birakan bir millet olarak hepimiz yapmaya baslyioruz bir isi

birisi bir iste para kazandimi birsey yaptimi hurraaaaa herkes atliyor o ise

Birbey 3.0 usta arkadas yazmis ancak evden yaparim diye Tarlaya gidicek durum yok

Çok zor durumda kalırsam 1 gün iznimide yövmiyeyle değerledirmek zorunda kalıcam. Ama önceliğim evden yapabileceklerim

TipiTip
20 Şubat 2018, 19:31
Elimden geleni yaparım tabi ki ailem için fakat şuan çalıştığım iş zaten cok fazla zamanımı alıyor. Ekstra bişeyi ancak evde yapabilirim.

Haklısınız yövmiye ye gitmek mantıklı tanıdıklarıma soracağım en kısa zamanda teşekkurler

usta yanlis anlamada

sen ne isi yapacagini birak ne yapmak istedigini dahin bilmiyorsun

iki mesaj yukarida extra isi ancak evden yaparim diyorsun

iki mesaj asaya iniyorsun Tarlaya Gündelige gidiyorsun ???

ALLAH kolaylik versin ,

ben sahsima konuyu kapiyorum ......

devkan34
20 Şubat 2018, 19:34
usta yanlis anlamada

sen ne isi yapacagini birak ne yapmak istedigini dahin bilmiyorsun

iki mesaj yukarida extra isi ancak evden yaparim diyorsun

iki mesaj asaya iniyorsun Tarlaya Gündelige gidiyorsun ???

ALLAH kolaylik versin ,

ben sahsima konuyu kapiyorum ......
Çok zor durumda kalırsam iznimi degerlendirecegim diye yazmıstım fakat siz görmediniz sanırım tesekkurler fikirleriniz için

atsiz77
20 Şubat 2018, 22:16
@devkan34,

arkadaşım bana Türkiye’den 1 Tır dolusu Çamaşır ilacı satın alacak toptancı vs bul sana elde ettiğim kardan pay verecem.

İlgilenirsen bana pm yaz cep nr ile. WhatsApp üzeri konuşuruz.

AHMAD ZAHIR
27 Şubat 2018, 23:52
ilik ve kan ihtiyacı olanlar var . günümüz o kadar çok değişti ki!

bir tanıdığım var kızı çok hasta ona uygun ilik bulamadı bir milyon Türk lirası harcamıştır belki daha fazla

maddi durumuda iyi ,almanyada ki ilik merkezine de başvurmuş eşleşme çıkmamış.

aslankral
28 Şubat 2018, 02:31
Türkiyede Antalyada yasayan calisan arkadas tamamina yakini Avrupada yasayan insanlardan kurulu Forumdan ne is yapabilirim diye fikir soruyor ,
Dünya ne tuhaf oldu degilmi ??
Insallah kendine uygun bir is bulmustur.

OrLoW
28 Şubat 2018, 04:19
Bu konuyu Antalyayla alakalı bir siteye açsaydın, yaşadığın yerle alakalı fikirler sunabilirlerdi hatta iş teklifi eden bile olabilirdi..

Burada Antalyalılarda vardır ama onlar oradaki yaşamı bile unutmuşlardır.. Diğer arkadaşlarda tatilde görenler.. yani bir yere varılmaz..

gentlement
28 Şubat 2018, 10:22
@devkan34

kardes Antalya´da yapabilecegin, cok cüzzi miktarda para yatirip ciddi manada para kazanabilecegin is "mantar yetistiriciligi"´dir. Özelikle Antalya bölgesinde sonra zamanlarda mantar isi aldi basini gitti... Bir evin bodrumunda bile 20-25 günde yetistirecegin mantarin sana getirisi 20.000-30.000 Lira olur... Satma korkun olmasin, Antalya´da bulunan oteller eger kaliteli mantar yetistirirsen kapinda siraya girerler...

hope41
28 Şubat 2018, 11:09
@devkan34

kardes Antalya´da yapabilecegin, cok cüzzi miktarda para yatirip ciddi manada para kazanabilecegin is "mantar yetistiriciligi"´dir. Özelikle Antalya bölgesinde sonra zamanlarda mantar isi aldi basini gitti... Bir evin bodrumunda bile 20-25 günde yetistirecegin mantarin sana getirisi 20.000-30.000 Lira olur... Satma korkun olmasin, Antalya´da bulunan oteller eger kaliteli mantar yetistirirsen kapinda siraya girerler...

Google da bir baktim bu is icin cok büyük sermaye gerekiyor diyor bir sayfada yetkili biri ama tabi capi nedir tam bakmadim yani aslinda güzel bir imkan olabilirde sermaye olayini arastirmak lazim.

dreamceng
28 Şubat 2018, 12:12
Selam Textil isine gir,,,detaylari var,sabirli olam vede calisman gerek,ebaya gir bak,,satislarin sayisini kontrol et,,,15-20 cesit genclere yönelik kiyafet sat,,ben hep takip ediyorum,,,adam 7 gunde 1875 adet satti.is hayati cok cliskan vede agresiv ol,mayi gerekdirir,birde uyguna alacagin yer bulmalisinki,,,alirken kazan

gentlement
28 Şubat 2018, 15:01
@hope41;

Türkiye´de olsam tartismasiz kesinlikle mantar isi yapardim! Bu iste müthis para var...

Altta vermis oldugum blog´da adam cok güzel aciklamalar yapmis... Arkadasin kesinlikle degerlendirmesini tavsiye ederim.

http://istiridyemantarciligi.blogspot.de/2017/01/istiridye-mantar-nasl-yetistirilir.html

100 metrekare bir alanda basliyacak olursa yapacagi masraf ve maliyet max. 25.000 TL civarina geliyor. 100 metrekarelik bir alanda bir yilda en az 8 defa mahsül toplayacaksin...

OrLoW
18 Mart 2018, 16:59
iyi Güzelde arkadaş sermayesiz fikirler demiş ...

Üstelik borçları var ve borçlarını ödeyebilmek için demiş..

Arkadaşım eğer evinde internet varsa sana bir ufak bir tavsiyede bulunayım..

Türk webmaster sitelerinde izleme sitelerine sürekli çalışıcak elemanlar arayanlar var Bu film izleme siteleri..

Film başına belirli fiyat biçiyorlar..Sen işstenilen yere filmleri yüklüyor yüklemeden öncede convert ediyorsun...Bu işide o tür forumlardan öğrenebilirsin..

Eskiden konuştuğum bir arkadaşım bu işi yapıyordu TR de tek yapman gereken işlerini halledebilmen için bir VPS kiralamak fiyatları zaten ucuz..

Benim o arkadaş o zaman için asgari ücretliden fazlasını kazanıyordu oturduğu yerden ..ve sadece akşamları bir araştır derim dostum...

hOrOz
18 Mart 2018, 17:06
@hope41;

Türkiye´de olsam tartismasiz kesinlikle mantar isi yapardim! Bu iste müthis para var...

Altta vermis oldugum blog´da adam cok güzel aciklamalar yapmis... Arkadasin kesinlikle degerlendirmesini tavsiye ederim.

http://istiridyemantarciligi.blogspot.de/2017/01/istiridye-mantar-nasl-yetistirilir.html

100 metrekare bir alanda basliyacak olursa yapacagi masraf ve maliyet max. 25.000 TL civarina geliyor. 100 metrekarelik bir alanda bir yilda en az 8 defa mahsül toplayacaksin...

Burdan Almanya dan gidem bir arkadaş Kütahya da yapmaya kalkıştı

ilk sene eline yüzüne bulaştırdı mantarlar istediği gibi verim vermedi olmadı

ikinci sene mantar kültürlerini aldıgı şirketi değiştirdi zararını plus minus yaptı

bu sene tamamen bıraktı