PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Binanin duvarini reklam icin kiraya vermek?

arkhelais
17 Şubat 2018, 14:09
S.a arkadaslar ben bir tane bina aldim bölge nrw binanin bir duvari reklam vermek icin uygun eskiden reklam varmis silmisler benim evin yakininda aldi rewe schuhcenter ve netto var bu isler hakkinda hic bir bilgim yok nereye gidilir nasil yapilir bir bilen varsa yardimci olursa sevinirim.

hOrOz
17 Şubat 2018, 14:20
S.a arkadaslar ben bir tane bina aldim bölge nrw binanin bir duvari reklam vermek icin uygun eskiden reklam varmis silmisler benim evin yakininda aldi rewe schuhcenter ve netto var bu isler hakkinda hic bir bilgim yok nereye gidilir nasil yapilir bir bilen varsa yardimci olursa sevinirim.

hocam çevrendeki reklamlara bak altlarında telefon veya adresleri vardır..
Bunların çoğu yöresel olarak hizmet vermektedir

TipiTip
17 Şubat 2018, 14:21
özel reklam sirketleri var

onlara kiralayabilirsin onlarda istedigi reklami yapar

sen alacagin parayi bilirsin

ama beklentin yüksek olmasin

o kadar cokta para teklif etmiyorlar

arkhelais
17 Şubat 2018, 21:52
özel reklam sirketleri var

onlara kiralayabilirsin onlarda istedigi reklami yapar

sen alacagin parayi bilirsin

ama beklentin yüksek olmasin

o kadar cokta para teklif etmiyorlarTamam sağ olun bir arastirayim

Gesendet von meinem ATH-AL00 mit Tapatalk

Birbey 3.0
19 Şubat 2018, 00:38
Reklam sirketlerini tavsiye etmem. Bunlar cogu zaman aylik 80 Euro veriyor, ondan sonra duvari kendileri pazarliyor.

Madem evinin dibinde Schuhcenter, Netto falan var, önce onlara direkt olar Mail at ver sor istiyorlarmi diye. Resiminide koy duvarin. Onlar kabul ederse daha fazla para alirsin.

Bir kac kilometre uzakte McDonalds falan varsa, onlarda Mail at sor.

Illaki pazarlayaci sirketlere vereceksende, pazarlik et, abuk supuk reklamlar yapistirmasinlar. Sonra bir bakmissin, secimde Türkiye alehinde bir reklam panosu var duvarinda. Millet evini taslar vallahi.

gentlement
19 Şubat 2018, 11:18
Almanya´daki reklam panolarinin büyük cogunlugu Ströer sirketine ait. Ve öyle zannettigin gibi cok yüksek miktarlar vermiyorlar ancak vermedikleri gibi kendileri cok yüksek miktarlar kazaniyorlar!

Asil isin püf noktasi, sen oraya yapilacak-verilecek olan reklama hicbir sekilde karisamiyorsun! O reklami oradan kaldirtma hakkin yada bu reklam olmaz diyebilme hakkin kanunen yok! Bundan dolayi, cok rizkli bir is. Yukarida arkadasin belirttigi gibi, yakinlarda aldi rewe schuhcenter ve netto gibi dükkanlar varsa direk bunlara kiralamaya calis..