PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Almanyada Arsa alib evler yapip satmak

edem1978
11 Şubat 2018, 13:42
Selam arkadaslar biz 5 arkadas yatirim amaciyla almayada arsa alib üzerlernine evler dikib satmak istiyoruz ve bu ise girmeden önce billgi almak istiyorum sizden yardimlariniz icin simdin tsk ederim size.

Amacimiz buyuk arsa bulmak üzerine 5-6 ev yapip satmak her arkadasin biraz baglantisi var bazi arkadasalr malzemeleri polanyadan getirmek ilgilenecek.
Öbür akadasim ücuz kaliteli isci getirecek ya polanya ya baska ülkede bende Para islerini Hal edecem simdi benim sorum su.

Alman kanunlarina göre nelere dikkat etmemiz lazim hepimiz bir sirketmi kursak daha iyi bu isin zorluklari nerde hangi bölgede en cok eve ihtiyac var.

Saygilar dilerim efendim

mxm
11 Şubat 2018, 14:03
Ev kredisi icin alinan faizler yükseliyor, dolayisi ile de bu is giderek cikmaza girmekte. Ben tavsiye etmem girmenizi cünkü hic bir bilginiz yok. Size en basta tecrübeli bir Bauleiter lazim, piyasayi, neler gerektigini bilen biri lazim. Yabanci ucuz iscilerle basiniza cok büyük isler acarsiniz. Öyle kolay bir is degil bu. Polonyadan vs. adam gelir, isi biliyorum der ama aslinda zerre kadar cakmaz. Bilen adam zaten Almanya´da ucuza calismaz, hemen kaparlar. Bizde kac tane leiharbeiter var, iyi olani kaliyor, iyi olmayani 3 günde gönderiyorlar. Gelenlerin tamami ise baslarken her seyi bildigini iddia ediyor ama genelde cogu hic bir isten anlamiyor, beceremiyorlar. Basit isleri herkes yapar ama ustalik gerektiren konularda %90 i bes para etmezler, kalifiye isci degiller.

52hakan52
11 Şubat 2018, 14:53
arkadasim bu isler cok zor.. yani aranizda isten anlayan yoksa hic bulasmayin yada isten anlayani yaniniza alin bayagi bir riskli is.. bide polonyadan felan getirmeyin evi dogru durust yapamazlar sonra mahkemelerde basiniz agrir..

cenyal
11 Şubat 2018, 18:57
Birde bu isin Maliye tarafi var.
Bende bi ara yapmak istedim. Ama yapip sattigin icin spekülasyon steuer ödemen lazim ki oda nerdeyse %45 ediyor.
Iyi düsünmek lazim.

Birbey 3.0
01 Mayıs 2018, 23:44
5 Ortakin oldugu yerde is yürümez, dostluklarda bozulur.

Polonyadan kaliteli iscide kendi icinde bir zitlik var.

Ayrica insaat firmasi icin kafaniza göre acamiyorsunuz. Önce bir Architekt lazim bu isleri takip eden.

gentlement
02 Mayıs 2018, 14:03
Son zamanlarda birbey 3.0 ile görüslerimiz baya bir uyusmaya basladi ok78rcp

5 ortagin olmus oldugu bir sirkette basari saglanma olanagi cok düsüktür! Heleke 5-6 ev yapmak demek 7 haneli rakamlar demek! Bundan dolayi muhakkak biryerlerde sorunlar yasarsiniz!

Zebani78
06 Mayıs 2018, 08:20
arkadas benden sana tavsiye. sakin ha ortaklik la birsey yapma. 2 ortak bile zar zor geciniyor. istersen en yakinin olsun. ortaklik cok cok zor. sonra ne arkadaslik kalir nede is. cektiginle kalirsin.

mustafa200222
06 Mayıs 2018, 19:33
Türklerle ortaklik olmaz birbirlerini kandirirlarBen 3 yıldır ortagim ama o dediginden olmadi. Moralist. 5 parmağında 5 ide bir değil hangi milletten olursa olsun. İyi side var kötüsüde. Buyazin çok ağır hakaret olmuş Türklere

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

webci
06 Mayıs 2018, 19:46
Sayet ortaklarin insansa ortaklik yapabilirsin,sayet gozun kesmiyor bosver,sana tavsiyem ortaklarini bu ise girmeden ufak ufak dene,yem at,sayet simidin buyugunu kendine kucugunu sana gagalarsa o isten hayir gelmez..
Turk olup guzel ortakliklar yapanlara da dek geldik,para insani degistirir ama karakteri calamaz..
Kolay gelsin..