PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mercedes e280 cdi 190ps v6

caki6868
10 Şubat 2018, 22:55
Iyi günler arkadaslar bana yardim lazim bu arac bazen gaza yüklenince tekleme yapiyor gazda basili durdukca böyle devam ediyor ama gazdan ayagini cekip tekrar yüklenince hic birsey yokmus gibi gidiyor mercedese götürdük bulamadilar.

TipiTip
10 Şubat 2018, 23:01
Katalisatör tikali olmasin

caki6868
10 Şubat 2018, 23:21
Kat dpf hepsi yeni temizlendi mercedes iki tane sensor denisdi turbo haric bütün parcalar dedisti turboya kadar

arcelik
13 Şubat 2018, 00:16
Iyi günler arkadaslar bana yardim lazim bu arac bazen gaza yüklenince tekleme yapiyor gazda basili durdukca böyle devam ediyor ama gazdan ayagini cekip tekrar yüklenince hic birsey yokmus gibi gidiyor mercedese götürdük bulamadilar.Slm ustam leistungsverlust varmi? Yoksa sadece teklememi? Eger sadece tekleme ise Hochdruckpumpe veya kraftstoffilter dichtunglardan gele bilir! Hata ararken en ucuz parcalardan baslanir degistirmeye ! Benim tavsiyem ilk önce kraftstoffilter yani mazot filtresini degistirmen daha sonra gecmez ise devam araman! Eger leistungsverlust var ise Luftmengenmesser bozukdur! Bu arac motorlarda hastaliklar Luftmengenmesser ve Injektordichtungen ! Injektordichtung teklemeye yol acacigini sanmiyorum! Saygilarimla Bahadır

Gesendet von meinem SM-N950F mit Tapatalk

caki6868
13 Şubat 2018, 02:51
Arada bi leistungsverlust oluyor arabayi kapatip acinca tekrar düzeliyor ama herzaman yapmiyor.

hakan78
13 Şubat 2018, 18:01
ansaugbrücke stellmotor olabilir arkadasim stellmotor mozuluyor Ansaugbrücke acamiyor ayni anda ansaugbrücke icinde kelebek pullar var orada kelebekler havayi gonderiyor kapatiyor eger bunlar calismadigi zaman araba cekmiyor bazende calisiyor takilmadigi zaman senin arabanin motorun ustunde yag birikintisi falan varmi kirmizi bir hortum var turboya bagli hava filtresindeki baglantigi yapiyor o yag atigi zaman stellmotoru vede ansaugbrucke ayni anda bozuyor cok kullanirsan ben sana oraya bir bak derim bizim basimiza gelmisti kople degistirdik tr de tabi daha ucuz turkiyede burda baya pahali allah yardimcin olsun insallah basit birsey dir.

caki6868
13 Şubat 2018, 22:31
Hakan ustam söyledigin bütün parcalar degnistirdik dedigin gibi türkiyede ama olmadi.

arcelik
14 Şubat 2018, 00:01
Hakan ustam söyledigin bütün parcalar degnistirdik dedigin gibi türkiyede ama olmadi.Caki ustam senin icin arastirdim biraz buyur kendin oku! Abgasgegendrucksensor yazyio link burda motortalk da

https://www.motor-talk.de/forum/w211-280-cdi-om642-ruckelt-manchmal-t5156109.html

Gesendet von meinem SM-N950F mit Tapatalk

caki6868
14 Şubat 2018, 01:10
Arcelik ustam cok sagol.