PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2018 yaz tatili (otel olarak) nereden alinir. ?

ozy_1976
10 Şubat 2018, 01:54
baslikda belirtttgim gibi uygun ve kaliteli mümkünse antalya icin .
online mi ? reisebürodanmi ?
hangi sirketler iyidir .
kendim arastirma yapdim ama TECRÜBELILER yazarsa sevinirim...

guesswhosback
10 Şubat 2018, 01:58
selam ozy usta, bazen Urlaubsguru.de uygun fiyatlara bulabiliyorsun.

Aramaya "antalya" verdigimde cikan sonuclar: https://www.urlaubsguru.de/?s=antalya

haylazz
10 Şubat 2018, 02:01
Otel olarak tavsiyem (sadece aileler aliniyor)

Sueno Hotels Deluxe Belek

Sibel Can - Altay - Ebru gündes ve enbe orkestrasida konserleri var

Kesinlikle tavsiye ederim ama pahalidir biraz.

http://deluxe.sueno.com.tr/

Osmanbey34
10 Şubat 2018, 02:44
online yada reisebüro da da baka bilirsin fiyata bi fark olmuyor. zaten systemler hep ayni havuz/pool dan bilgileri cekiyor.

lara,kundu,kumköy,belek de güzel hoteller var.

arkadas sueno yazmış cok güzel hotel alternativ Crystal Waterworld olur. Tesettür hotel olarak Selge Beach tavsiye ederim.

arkadas kaç bin hotel var. hepsini saymaya burda zamanımız olmaz. bir holidaycheck bak. zaten herkez holiday check de yorum yaziyor iyidi yada kötü dü diye.........

tr de hotellerimiz güzel sikinti yok.

durak78
10 Şubat 2018, 06:20
ben hep HolidayCheck den aldim şimdiye kadar bir sorun yaşamadım

Gesendet von meinem P9000 mit Tapatalk

Wasser1907
10 Şubat 2018, 17:01
Ben acikcasi Holidaycheckden karsilastiriyorum resim cekiyorum,reisebüroya gidiyorum.

Satalyamur
10 Şubat 2018, 17:18
Tabiiki Holidaycheck.de. Güvenilir. Fiyatlar sabittir... Oku, seç beyen ve buchen yap. Yanılmıyorsam 100 € Gutschein vardı bir belirli ücrete geçtikten sonra.

Gesendet von meinem ONEPLUS A5000 mit Tapatalk

karam82
10 Şubat 2018, 22:02
@ozy_1976 aslinda bir cok buchen yapan yer var önemli olan güvenli olan sayfalar, googlede ucuza alacagim diye bu sektörde olan tuzaklara düsmemeni en öncelikle tavsiye ederim.
bilinen sayfalari tercih edin, bende senelerdir Holidaycheck ikullaniyorum, bir cok arkadasta tavsiye etmis zaten. gideceginiz hotel hakkinda hem bilgi toplayabilir hemde güvenli sekilde buchen yapabilirsiniz.
hemen hemen tüm reiseveranstalter orada var. buchen yaparken bilgileirnizi düzgün verir ve neyi buchen yaptiginiza dikkat ederseniz kolay kolay sorun yasamazsiniz.

Satalyamur
11 Şubat 2018, 11:02
Bende saniyordumki sadece ben Türkcesini bilmiyorum diye[emoji16]

'Buchen' nin Türkcesi ne acaba?
Rezervasyon değil kiralamak değil....

Gesendet von meinem ONEPLUS A5000 mit Tapatalk

D.J.El-Rey
11 Şubat 2018, 11:34
Buchen : Yer ayirtmak
moderen türkcemizde : Rezervasyon yapmak!!!

ZANDER
11 Şubat 2018, 22:26
Ben Aile oteli olarak Crystal Family Resort tavsiye ederim Crystal waterworld cok büyük bir otel kucuk cocuk yada bebek varsa mesafeler Problem olabilr ama güzel otel oda büyükse cocuklar iyi eglenirler cok güzel su kaydiraklari var vede en önemlisi benim icin sahibleri Türk yabanci sermaye degil en önemlisi bu benim icin

zkuzey
19 Şubat 2018, 20:44
Kesinlikle otelin kendisinden geçen yaz alanyada 1 otele rezervasyon yaptım ama 24 saat içinde onaylanmadı mesajı geliyor. Kredi kartı çekim için uygun oteli aradım dediler yer yok o nedenle zortingen. Sonra başka bir otelde bana uygun bir yer buldum fiyatta 2000 civarı ama bu defa rezervasyon yaptırmadan oteli aradım pazar günüydü tlf daki yerimiz var dedi tamam dedim sonra siz rezervasyon yapabiliyormusınız dedim hay hay dedi 1000 daha aza rezervasyon yaptı. Ne aradıgınıza karar verirsenin önce oteli arayın. Hem yer var mı diye hemde ücret için..

ekpl
20 Şubat 2018, 06:43
Biz son iki senedir Lara’da tatil yapıyoruz ve çok memnunuz. Uçak ile gidecekseniz eğer transfer süresi havalimanından otellerin olduğu bölüme çok az, hatta taxi ile yaklaşık 10-15 dakika sürüyor. Lara’daki otellerin standartları genellikle 4-5 yıldızlı ve temiz. Fiyatlar da uygun. Şehir merkezine çok uzak değil. 06 otobüs hattı şehir merkezine kadar iniyor, yaklaşık 10 dakkada bir otobüs var.

En çok memnun kaldığımız hotel Liberty Hotels Lara. Araştırabilirsin istersen.

Booking.com ve holidaycheck’ten rezervasyonlar yaptım, ikisindede sıkıntı olmadı.

uyducu34
25 Şubat 2018, 16:27
Expedia,Thomascook,L-tur denedigimiz kullandigimiz ve Memnun kaldigimiz sirketler.
Alanya tavsiye etmiyorum.Cok cok fazla Rus turist bulunuyor.
Side-Kemer-Belek biraz daha sakin Rus olsa bile gelir düzeyi daha yüksek daha görgülü olanlari buralara geliyor.Tesis kalitesi daha yüksek.

kmsenes
25 Şubat 2018, 23:10
Hocam sen internet portallarindan Ucak +Otel paket alacaksan bu isi yapan biri olarak nacizane tavsiyem Reisebürolardan al birebir ne istedigini kriterlerini karsi karsiya bilgi alarak yaparsan senin icin daha saglikli olurki en azindan muhatabin olur bir sikinti olunca.Fiyatlar zaten pauschal paketlerinde ayni yani fiyat farki olmaz.

lazkopat
25 Şubat 2018, 23:14
benim reisebürolarala pek iyi tecrübem yok.

CHECK24
Urlaubsguru.

ve inan kommentar bölümünde bazen yok artik bu almanlarda ne abartio herseyi diyordum ama o kommentarlarda ne yaziosa simdiye kadar cikdi.

Bir arkadasim her sene televizyonda bir kanaldan aliyor ve benim aldigim ayni sirketden daha ucuza ama ben pek güvenemiom.

CHECK24 yaklasik 5-6 kere izin yapmisimdir hediyede cok veriyor.

samu
26 Şubat 2018, 13:34
holidaycheck baya iyi , cogu sirketi barindiriyor.

samu

thesainz
01 Mart 2018, 15:07
Bende senelerdir Lara da izinimi yapiyorum..... En uygunu otellerin kendi internet sitesinden odalarin satin alinmasi... Su ana kadarda hic bir sorun yasamadim... Miracle Resort (2x), Sherwood Brezes Resort(2x), Kervansaray Lara(2 x) gittigim oteller...

Diger bir alternatif: www.tatil.com veya www.tatilsepeti.com (Fiyatlar ucuz oluyor ama sadece TC vatandasi olursaniz!!!)

Havalimanindan 15 dakika...50 TL tutmuyor taksi ile....

Tuncay92
01 Mart 2018, 15:18
biletciden al en saglami usta,
ben her sene aspendos beach oteline gidiyorum ve cok memlunum.
bi bak tavsiye edebilirim.
antalya havalimanindan 30-40 dkka uzaklinda.
transfer kirala bide mis gibi

deniz04
03 Mart 2018, 13:39
trendy aspendos beach cok güzel bir secim arkadasim cok memmun kalacaksin 5 kez gittigim bir oteldir ve hizmet kalietesi on numara yemekleri süper plaj i tertemiz ve plajda ki kafeterya cok secenek sunuyor gitmeyen arkadaslara öneririm..

iskete
07 Mart 2018, 14:49
ani tur derim ben bu ikinci sezonum hem iyi hemde fiyat acisindanda uygun müserileriyle cok ilgileniyorlar ben memnunum bu sene kibrista otel ayirttim

yadikar
15 Mayıs 2018, 11:47
Tatil için Expedia da uygun fiyat buldum fakat bu şirketin ne kadar güvenilir olduğu hakkında hiç bilgi sahibi değilim tecrübesi olan arkadaşlar bu konuda görüşlerini bildirirse memnun olurum.

karam82
15 Mayıs 2018, 14:59
selam yadigar arkadasim

internette ben expedia hakkinda pek olumsuz durumlar okumustum aklimda öyle kalmisti

https://www.holidaycheck.de/foren/allgemeine-fragen-40/expediade-127888?page=7

burdan expedia hakkinda yazilanlari okuyabilirsin..

gitmek istedigin hotele, kac kisi fiyat bilgisi ve tarih yazarsan firsatini bulunca bir göz atmaya calisirim.

saygilar

salla2828
15 Mayıs 2018, 17:21
Slm ustalar, hoteli almanya dan mi veya direk türkiye de oldummu buchen etsem? Hangisi daha ucuz olur?

Cengiz Bond
15 Mayıs 2018, 17:36
ben senelerdir expedia kullanirim. daha dört hafta önce istanbula gittim.

expedia ile simdiye kadar hicbir problem yasamadim.

cogu oteller buradan rezervasyon yapildiginda daha uygun oluyor.

ben son izinde, yani dört hafta önce, sordum otele, bana burdan aldigimin iki misli fiyat söylediler.

recepsiyonda asili olan fiyatlarda aldigimin üc misli idi.

SinanAy
15 Mayıs 2018, 18:34
Selam arkadasim,

bende senelerdir HolidayCheck'den rezervasyon yaparim. Antalya Lara sahil ve havaalanina uzaklik olarak cok uygun. Yani kücük bir cocukla o kadar ucaktan sonra bir de 2 saat Alanya'ya transfer cekmek istemiyorum :)
Simdiye kadar hep Baia Lara Otel'e gittim ve cok memnun kaldim.

Genel anlamda istersen HolidayCheck, istersen Expedia, istersen Trivago, istersen Urlaubsguru, pek farkeden birsey yok. Önemli olan senin satin aldigin Acenta. Yani bu sitelerin hepsi sana Acentalarin fiyatlarini karsilastiriyor ve sen ona göre yine acenta'dan aliyorsun. Yani HolidayCheck üzeri aliyorsun ama bütün islemlerini vtours ya da TUI Reisen yapiyor. Bence sen hangi acenta'dan aldigina dikkat et, bilinen uzun yillardir piyasada olanlari secmeye calis. Acenta'nin ismiyle google'da vtours erfahrung ya da TUI Erfahrung diye aratabilirsin.

Benim tavsiyem: Nereden alirsan al, ucus saatlerine, direk ucus mu yoksa aktarmali mi diye ve hangi ucak firmalariyla calistiklarina bak. SunExpress genelde Antalya'dan tam zamaninda kalkiyor ya da tam zamaninda iniyor. Pegasus'la en az 20 kere Türkiye'ye gidip gelmisimdir ama simdiye kadar problemsiz bir ucus yasamadim. En son Antalya gittigimde bavullarimiz Istanbul'da kaldi ve 2 gün sonra bize teslim edildi.

Ben simdiye kadar Thomas Cook ve vtours'dan aldim ama Thomas Cook daha iyiydi. Türkiye'deki görevlisi cok ilgilendi, hemen hemen her gün otele ugrayip bir isteginiz varmi, olumsuz bir durum var mi diye soruyordu. vtours'da adami 10 gün icinde sadece 5 dakika gördüm, o da benim Türk oldugumu görünce birsey sormaya bile gerek kalmadan ufak bir kac bilgi verip cekip gitti.

Ya da baska bir vtours olumsuzlugu, Antalya'da havalimanindan bizi otele götüreceklerdi. Baska bir ucak gelecekmis ve o ucakta da 4 tane vtours yolcusu varmis Lara bölgesine giden ve bu yüzden hemen hemen 1,5 saat otobüsün icinde beklemek zorunda kaldim. ThomasCook'ta ise otobüste 5 kisi olmamiza ragmen adam bekletmeden götürdü bizi.

Wasser1907
16 Mayıs 2018, 13:33
Selam arkadasim,

bende senelerdir HolidayCheck'den rezervasyon yaparim. Antalya Lara sahil ve havaalanina uzaklik olarak cok uygun. Yani kücük bir cocukla o kadar ucaktan sonra bir de 2 saat Alanya'ya transfer cekmek istemiyorum :)
Simdiye kadar hep Baia Lara Otel'e gittim ve cok memnun kaldim.

Genel anlamda istersen HolidayCheck, istersen Expedia, istersen Trivago, istersen Urlaubsguru, pek farkeden birsey yok. Önemli olan senin satin aldigin Acenta. Yani bu sitelerin hepsi sana Acentalarin fiyatlarini karsilastiriyor ve sen ona göre yine acenta'dan aliyorsun. Yani HolidayCheck üzeri aliyorsun ama bütün islemlerini vtours ya da TUI Reisen yapiyor. Bence sen hangi acenta'dan aldigina dikkat et, bilinen uzun yillardir piyasada olanlari secmeye calis. Acenta'nin ismiyle google'da vtours erfahrung ya da TUI Erfahrung diye aratabilirsin.

Benim tavsiyem: Nereden alirsan al, ucus saatlerine, direk ucus mu yoksa aktarmali mi diye ve hangi ucak firmalariyla calistiklarina bak. SunExpress genelde Antalya'dan tam zamaninda kalkiyor ya da tam zamaninda iniyor. Pegasus'la en az 20 kere Türkiye'ye gidip gelmisimdir ama simdiye kadar problemsiz bir ucus yasamadim. En son Antalya gittigimde bavullarimiz Istanbul'da kaldi ve 2 gün sonra bize teslim edildi.

Ben simdiye kadar Thomas Cook ve vtours'dan aldim ama Thomas Cook daha iyiydi. Türkiye'deki görevlisi cok ilgilendi, hemen hemen her gün otele ugrayip bir isteginiz varmi, olumsuz bir durum var mi diye soruyordu. vtours'da adami 10 gün icinde sadece 5 dakika gördüm, o da benim Türk oldugumu görünce birsey sormaya bile gerek kalmadan ufak bir kac bilgi verip cekip gitti.

Ya da baska bir vtours olumsuzlugu, Antalya'da havalimanindan bizi otele götüreceklerdi. Baska bir ucak gelecekmis ve o ucakta da 4 tane vtours yolcusu varmis Lara bölgesine giden ve bu yüzden hemen hemen 1,5 saat otobüsün icinde beklemek zorunda kaldim. ThomasCook'ta ise otobüste 5 kisi olmamiza ragmen adam bekletmeden götürdü bizi.

Bu sene 26.08de Baia Laradayim hosuma gitmezse burdan bir yemek yerim senden :)

Abi
17 Mayıs 2018, 00:08
Ben senelerdir Check 24 den aliyorum ve cok memnunum hem 50-100 € arasi da Prim veriyorlar.

karam82
18 Mayıs 2018, 20:53
@Abi Arkadasim Holidaycheckten de pauschalreise yaparsan ayni sekil ödeme yapiyor buchen yaptigin fiyata bagli 1500 üstü yaparsan 100 eurosunu geri aliyorsun.

fiyat karsilamasini yapip istediginden alabilirsin hangisi daha cazip geliyorsa.

saygilar

ozy_1976
26 Mayıs 2018, 02:25
Tekrardan selamlar arkadaslar, ayni tarih ayni ucak ayni hotel tamamen ayni sartlar ile 3200 eur luk reisebüro tatilini netten 2700 eur ya aldim.
yani reisebürolara kanmayin sadece fiat alin ve arastirin sonra evde karsilastirinca fark görülüyor. benim gibi ilk tecrübe yasicaklara duyrulur.

karam82
26 Mayıs 2018, 08:43
ozy_1976 arkadasim Söyledigine harfiyen katiliyorum, bir baska konuda ayni yazdiklarini bende yazdim. Muhtemel Belki aramizda Reisebüro iyi tanidigi arkadasi, yada Ailesinden olanlar vardi onlar normal fiyatlari alabilirler muhtemel ama genel anlamda 500 euro yine fazla komisyon istememis sizden benimkisi asagi yukari 800 euro filandi fark. bende yaklasik 5 senedir kendim internet üzerinden sadece aliyorum.

ibo50
29 Mayıs 2018, 22:23
mrh arkadaslar ,bende istanbul da 5 gunluk tatil yapmak istiyorum.sirkeci civarininda tavsiye edeceginiz aile otelleri hangisi.tsk

denizket
30 Kasım 2022, 12:23
Antalya'ya tatile gideceğiz ocak ayından sonra uygun fiyatlı otel önerisi olan arkadaşlar var mı? :) (https://discoveryhotel.com.tr/atasehir-ve-umraniye-otel-farkli-oda-secenekleri-uygun-fiyat/) Fiyatlar aşırı pahalı çünkü, en uygun neresi ise orayı tercih edeceğim.

Birbey 3.0
30 Kasım 2022, 12:43
Dün baktım bende. Eskisi gibi çok otel çıkmıyor şimdilik daha. Olanlarda kazık. Bu sene niyese geç kalınmış. Öncede şimdi kürüm kürüm oteller oluyordu.

Serkinho
30 Kasım 2022, 12:57
Aynen, geçen sene 4bin civari verdik, pek beyenmedik. Corona dan evel 2500-3000 etmezdi otelimiz.

Seneye başka bir aileyle ev/villa kiralamaya düşünüyoruz.
Airbnbden takip ediyorum, günlük 280-320€ arası güzel villalar var.

Gesendet von meinem SM-S908B mit Tapatalk

Wasser1907
12 Ocak 2023, 21:05
Türkiyede hotelleri Bu seneki gibi pahali hic görmemistim ,acikcasi pandemi haric hersene 5yildiz Holidaychekden yüzde 90 üzeri otel bakar ve giderim ama bu sene 2büyük 2cocuk(10 ve 7 ) 2300€ sadece 1 hafta otel,anliyorum hersey artti bizim ayliklar yerinde saysada ama gecen sene gittigim hotel bu sene 600€ daha fazla olmasinin ne gibi mantikli izahi olabilirki,ama yinede takipdeyim bakalim...

Birbey 3.0
12 Ocak 2023, 21:23
Aynı uçak şirketleri gibi coronayı bahane edip acaba daha pahalıya satabilecekmiyiz diye şanslarını deniyorlar. Birde millet 2 sene falan coronadan tatile gitmedi, özelikle turistler gaza gelirmi diye deniyorlar.

atsiz77
12 Ocak 2023, 21:29
Bırakın yapsınlar pahalı pahalı, bakalım 1-2 sene dayanabileceklermi gerçi bizim millet akıllanmaz ölmeyecekmiyiz deyip yine pahalı fiyatlardan rezervasyon yaparlar.