PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Misyoner işi

murat güney
06 Şubat 2018, 17:36
Borda gördügüm bir reklam resmi var(resme tıklayınca kampus web tv diye siteye yönlendiriliyorsunuz)
Misyoner lerin yeni ördekler aradıgı siteye doğru yolculuk başlıyor. Bu tipler önceden evemize kadar gelip zillerimizi açıncaya kadar çalmaya devam ederlerdi. Maalesef şimdi içimize sızmışlar.Önceki beceriksizler sitesinde bu tür tuzaklara özen gösterilirdi.
Lütfen dikkat.

TipiTip
06 Şubat 2018, 17:49
Borda gördügüm bir reklam resmi var(resme tıklayınca kampus web tv diye siteye yönlendiriliyorsunuz)
Misyoner lerin yeni ördekler aradıgı siteye doğru yolculuk başlıyor. Bu tipler önceden evemize kadar gelip zillerimizi açıncaya kadar çalmaya devam ederlerdi. Maalesef şimdi içimize sızmışlar.Önceki beceriksizler sitesinde bu tür tuzaklara özen gösterilirdi.
Lütfen dikkat.

usta derdini anlasilacak sekilde anlatta bizde bilelim

burda kimse kimseyi bir yere yönlendirmez !!!

Google Reklamlarindan yönlendirmeler var tabiki , adi üstünde REKLAM

ve Google aldigi Reklami siteye danismiyor haliyle

Site Reklam yapmasin dersen , iste o is olmuyor

Ac Ayi oynamaz misali , Reklamsiz sitede yürümüyor

sitenin devam etmesi icin , hic bir karsilik beklemeyerek hizmet vermek icin reklama ihtiyac var

ha o sayfa senin ideallerine uymaz tiklamazsin !!

sonucta hepimiz yetiskin insanlariz ,

sen eskiden evine gelen misyoneri evine soktun mu ? sokmadiysan reklamada tiklama

yanlisla tikladin baska yeremi yönlendirildin devam gitme cik

siteyi niye sorumlu tutuyorsun ??? niye leke atmaya kalkiyorsun ???

eski beceriksizlerdede zaman zaman reklam vardi , ve bazen begenmedigimiz yerlere yönlendiriliyorduk

ama yetiskin insanlar olarak neyin iyi neyin kötü oldugunu bilecek insanalriz ?????

sen simdi burdan Muzik Film Program indirip ALLAH göstermesin yakalandiginda Siteyi mi sorumlu tutacaksin ???

bence gereksiz sirf siteye nasil cakarim düsüncesi ile acilmis bir konu

murat güney
06 Şubat 2018, 18:00
Usta
Çok şükür pis ayaklarını temiz evlerimize
Sokmadık.
Niyetim borda çakmak da .
değil .
Ben üzerime düşeni yaptım.
Din politika yasak
Yavuz hırsızlık yapmaya gerek yok
Beceriksizler kurulduğundan beri burdayım
Bir kere bile uyarı almadım.
Gençlerimizi koruyalım. Biz av olma yaşını çoktan geçtik
Saygılar

Putkiran
07 Şubat 2018, 02:23
Usta
Çok şükür pis ayaklarını temiz evlerimize
Sokmadık.
Niyetim borda çakmak da .
değil .
Ben üzerime düşeni yaptım.
Din politika yasak
Yavuz hırsızlık yapmaya gerek yok
Beceriksizler kurulduğundan beri burdayım
Bir kere bile uyarı almadım.
Gençlerimizi koruyalım. Biz av olma yaşını çoktan geçtik
Saygılar

Kardeş uyarın için teşekkürler. Vatandaş in biride "bence gereksiz" yazmış. Insanlar artık böyle uyarıları gereksiz görüyo. Ama hangi çayı iciyorsunuz başlığı altında sayfalarca konuşuyorlar. Onun hayattaki gerekliligide bu olsa gerek.

guesswhosback
07 Şubat 2018, 03:18
Ben gayet memnunum ve senin dedigin gibi reklamlara daha rastlamadim. Bir tek Vavoo reklami var ( haliyle, sponsor oldugu icin tabii ki reklam yapacak ) ve bazi yerlerdede Google Adsense'den reklamlar var. Beni hic rahatsiz etmiyor reklamlar, istedigim konulara tiklayabiliyorum ve reklami görmezden geliyorum. Bazi siteler vardir reklam okadar kötüdür ki konulara bile giremezsin, hep Pop-Up olarak acilir reklamlar vs.

Belki senin bilgisayarin Ad-Ware'e yakalanmis olabilir.. Degil ise ozaman Verlauflara gir / Chronik'e gir ve Caches + Cookies'leri sil. Cünkü ben simdi mesela Autoscout'a girip araba ararsam ozaman internet browser bunu aklinda tutuyor ve girmis oldugum Google-Adsense'li sitelerde hemen araba reklamlari fln geliyor. Cookies + Caches sildikten sonra gidiyor.
Beceriksizler board bilerek seni neden dolandiricilara yönlendirsin? Sence de cok sacma degil mi ? ;)

Putkiran
07 Şubat 2018, 11:06
Ben gayet memnunum ve senin dedigin gibi reklamlara daha rastlamadim. Bir tek Vavoo reklami var ( haliyle, sponsor oldugu icin tabii ki reklam yapacak ) ve bazi yerlerdede Google Adsense'den reklamlar var. Beni hic rahatsiz etmiyor reklamlar, istedigim konulara tiklayabiliyorum ve reklami görmezden geliyorum. Bazi siteler vardir reklam okadar kötüdür ki konulara bile giremezsin, hep Pop-Up olarak acilir reklamlar vs.

Belki senin bilgisayarin Ad-Ware'e yakalanmis olabilir.. Degil ise ozaman Verlauflara gir / Chronik'e gir ve Caches + Cookies'leri sil. Cünkü ben simdi mesela Autoscout'a girip araba ararsam ozaman internet browser bunu aklinda tutuyor ve girmis oldugum Google-Adsense'li sitelerde hemen araba reklamlari fln geliyor. Cookies + Caches sildikten sonra gidiyor.
Beceriksizler board bilerek seni neden dolandiricilara yönlendirsin? Sence de cok sacma degil mi ? ;)

Arkadaş zaten board yönetimine bisey demiyo. Onlarida suçlamamış zaten yazısında. Sadece uyarı amaclı başına gelen bi meseleyi bizlerle paylaşmış, dikkatli olalim diye.