PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 40 tonluk ehliyet icin soru kitapcigi

Serseri
31 Ocak 2018, 23:08
Slm arkadaslar bana 40 tonluk lkw ehliyet i icin türkce soru kitabi lazim nerden bulabilirim acaba ,

dedebar2017
01 Şubat 2018, 21:17
Slm arkadaslar bana 40 tonluk lkw ehliyet i icin türkce soru kitabi lazim nerden bulabilirim acaba ,

Türkce si varsa belki ehliyet sinavini gecersinde bunun birde Grundqualifikation u var o almanca onu nasil halledeceksin?

Die beschleunigte Grundqualifikation wird erworben durch die Teilnahme an einer Schulung von 140 Stunden (je 60 Minuten pro Unterrichtseinheit) bei einem anerkannten Schulungsveranstalter und anschließender erfolgreicher 90-minütiger theoretischer Prüfung bei der IHK.

Almancan yoksa aciklayayim, hizlandirilmis Kamyonsöför kursuna katilacaksin 140 saat ehliyet kurslarinda. sonra IHK da 90 dakikalik teori sinavina katilip kazanacaksin, benim bildigim bu sinav sadece Almanca yapiliyor ben 2010 da yaptim ehliyeti ve sadece Almanca vardi. Büyük ihtialle Türkce si yok.

OrLoW
01 Şubat 2018, 23:10
Ben normal B ehliyeti yaparken bir arkadaşda otobüs için yapıyordu..

Oda demişdi herşeyde tükçe yok bazı şeylerde mecbur almanca yapılıyormuş LKW dede aynı diye biliyorum..

Benimde LKW ehliyet yapasım varda zormu acaba şu almanca sınavlardan çekiniyorum bende ( bendede sınav takıntısı var )

LKW Ehliyetle kazançları nasıl acaba ?