PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce En iyi Schutzbrief (Automobileclub) Hangisi??

cakall
28 Ocak 2018, 14:04
Selam arkadaslar baslikta da belirttigim gibi sizce bütün dünyada gecerli bütün aileyi kapsayan schutzbrief hangisi?
yada siz hangi automobileclub tan yararlaniyorsunuz??

TipiTip
28 Ocak 2018, 14:21
ben ADAC sasma derim

simdi bir cok arkadas ADAC ile yasadigi Negativ olaylarida yazar

ama yapanlarin 99% memnun

bende 30 yila yakin var ....Almanyada yasayanlar icin Dünyada en büyük Ag onlarinkisi

ADAC her zaman bir Markadir

piyasada ucuz ucuz bir sürü sirket var , ama sen sen ol bu gibi olaylarda paradan kacma

50 Euro fazla ver ama iyisinden olsun , ve iyisi ADAC

atilla79
28 Ocak 2018, 14:22
ben 2 yildir JimDrive dayim. Tüm aile icin ve tüm Avrupa ülkeleri icin gecerli.....senelik 59,90 Euro

https://www.jimdrive.com/de/

Deutschlandweit
Europaweit
24h Pannenhilfe
Fahrzeugbergung
Mietwagen
Übernachtung
Krankenrück*transport
(europaweit)
Partner & Kinder
(in allen Fahrzeugen des Mitglieds)

Rookie
29 Ocak 2018, 14:25
Türkiyeye izine gidiyorsanız adc puls yaptırın yoksa arabanızın bulunduğu sigortada ek schutzbrief yatırın 10 .12 euro arası senelik adc normal üyelikle aynı
Gidipte adc senelik 50 euro vermeyin derim

Cengiz Bond
29 Ocak 2018, 14:34
Türkiyeye izine gidiyorsanız adc puls yaptırın yoksa arabanızın bulunduğu sigortada ek schutzbrief yatırın 10 .12 euro arası senelik adc normal üyelikle aynı
Gidipte adc senelik 50 euro vermeyin derim

nerde yapiliyor o adc puls? doktora filan gitmem gerekiyor mu puls icin?

TipiTip
29 Ocak 2018, 14:39
nerde yapiliyor o adc puls? doktora filan gitmem gerekiyor mu puls icin?

doktorla ne alakasi var bunun usta bu ADAC PLUS ?

hastalik sigortasi yaptirmiyorsun

yaptirmak istersen kendi sayasina tikla PLUS icin

https://www.adac.de/mitgliedschaft/tarife/default.aspx?mc=ext.sem.mgl.plusantrag

yada sana en yakin ADAC subesine git

buda Yurdisi Hastalik Sigortasi

https://www.adac.de/produkte/versicherungen/landingpages/auslandskrankenschutz/?sc_camp=7712AA8144684BCDBD7690F2DDE90277&mc=ext.sem.ves.aks.landing

Cengiz Bond
29 Ocak 2018, 14:56
arkadas adc plus yazmis da, bende yeni birsey cikmis zaneddim.

tr-22
29 Ocak 2018, 20:09
arkadas adc plus yazmis da, bende yeni birsey cikmis zaneddim.

Tamamda iki cesit ADAC üyeligi var biri normal üyelik yalniz almanya icersine,digeride PLUS geciyor bütün avrupayi kapsiyor Türkiye dahil.

ekpl
04 Şubat 2018, 17:17
Geçen sene jimdrive’a üye oldum. Adac’den daha ucuz ve aynı imkanları tanıyorlar. Tek sıkıntı herşey telefon üzeri, yani gidebileceğin ofisleri yok ADAC gibi. Bi araştır istersen kardeşim..

Mezarci59
04 Şubat 2018, 19:59
ADAC normal olsun + olsun bir ise yaramaz. almanya disanda bir ülkede basiniza bisey gelsin nedemek istedigimi anliyacaksiniz. simdi nerede ise bütün sigortalarin schutzbrief i var 10-15 euro kafan agirmaz.

Selam
04 Şubat 2018, 21:37
ADAC eskidendi.

Simdi heryerde degisik degisik sirketler ayni hizmet kapasitesi ile kayniyor. Ben örnegin ACV´deyim. Seneler oldu hicbir sorun yasamadim.

Cok parasi olan gitsin ADAC´ye.

Mafyan
05 Şubat 2018, 09:04
ADAC eskidendi.

Simdi heryerde degisik degisik sirketler ayni hizmet kapasitesi ile kayniyor. Ben örnegin ACV´deyim. Seneler oldu hicbir sorun yasamadim.

Cok parasi olan gitsin ADAC´ye.

Biz sorun yasadik.
Benim oglanin arabasi eve 120 km kala Motor schaden oldu.ACV eve kadar getirmediler, Tamir haneye getiririz demisler.Oglanda bir parka biraktirmis .
Eve kadar cekmeye ayrica para istemisler