PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Tanidigin 10 yasindaki cocugunu pflege heima almislar adam caresizlik icinde

haveri68
25 Ocak 2018, 16:06
Degerli beceriksizler alilesi bir tanidigimin 10 yasindaki cocugunu heime almislar
adam caresizlik icinde kivraniyor ne yapacagini nereye müracat edecegini
bilmiyor 1 ay oldu cocugu alali görüstürmüyorlar arkadas a ilk isim avukat tut
dedim ama oda bir sonuc vermemmis bu konuda tecrübelerinizi paylasirsaniz sevinirim

TipiTip
25 Ocak 2018, 16:11
Degerli beceriksizler alilesi bir tanidigimin 10 yasindaki cocugunu heime almislar
adam caresizlik icinde kivraniyor ne yapacagini nereye müracat edecegini
bilmiyor 1 ay oldu cocugu alali görüstürmüyorlar arkadas a ilk isim avukat tut
dedim ama oda bir sonuc vermemmis bu konuda tecrübelerinizi paylasirsaniz sevinirim

usta Avukat dahi Jugendamt ile irtibat kurup cocuga ulasamiyorsa

yada ulasmasi engelleniyorsa , demek Cocugu kendi Ailesinden koruyorlar

ben olayi bilmiyorum neden alindi diye sende yazmamissin

ama Mantiken bir Avukat dahi Ailesinden alinan cocuga ulasamiyorsa

Cocugu kendi Ailesinden koruyorlarsa gerisini sen düsün ?!?!?!?!?

Prodesür nedir normal olarak , Jugendamt ve Avukat , bunlardan baska ne olabilir ???

belki basindan gecen vardir onlar daha detayli yazarlar

yadikar
25 Ocak 2018, 16:34
Hiçbir devlet kurumu durduk yere çocuğu ailesinden almaz elbet bir nedeni vardır..

OrLoW
25 Ocak 2018, 18:57
Geçmiş olsun en yasal yol avukatla hakkını aramaktır eğer oda işe yaramıyorsa

Avukat iyi değildir o çok önemli ( Her avukat işini layıkıyla yapamıyor ) Tuttuğunu koparan bir avukat gerek yani ( daşşaklı )

Avukat var adamı ipe götürür astırır, Avukat var ipdeki adamı dışarıya çıkarır

Ortada hiçbirşey yokken pat diyede çocuğu almazlar arkasında bir sürü neden vardır onun..

Hiç birşey yazmamışsın nedeni nedir ? Hop biz geldik çocuğu alıcaz diye çocuk almıyorlar

haveri68
25 Ocak 2018, 19:53
Arkadaslar cocugun alinma sebebi cocuga siddet uygulandigini idda ediyorlar ,ama aileyi o kadar iyi tanidigim icin babayla tekrar tekrar konustum kabul etmiyor zaten tüm cocuklari toplayip doktora götürüyorlar baba isdeyken
hic birinde darp yok babanin vermis oldugu mücadeleyi bilen biriyim ,esinden den ayrildi 2,5 yasinda bu cocugu kendi büyüttü ,6yasina gelince cocuk baba ikinci evliligini yapti ve sorge recht babada baba baya bir cile cekti
ama mesele o degil baba cocugu dövmedim diyor ögretmen bildirmis jugend amt a babanin anlattigina göre cocuk reschtschreib yapamiyormus onun icin cocuga kizmis bagarmis sonunda pisigola götürmüs pisigolag ta cocugu rechtschribung dan cikartilmis ismine lestanike mi ne deniyormus cocugun sorunu buymus sürekli bir yildir baba cocugu düzenli olarak pisigolaga götürüyormus ( isin garibi pisikolog cocugun gitti babaya avukat tut mücadeleni ver
ben bir yil icinde siddete hic sahit olmadim demis bu yönde de rapor vermis ona ragmen ne babayla ne amcayla ne de kardesleriyle görüstürülmüyor sizin anlayacaginiz is biraz karisik ben babayi tanimasam aynen sizin gibi bir sey olmuski cocugu almis lar derim , ama durum aynen anlattigim gibi baba su an öyle kötü haldeki ne yapacagini sasirdi sizler den lütfen bilgisi tecrübesi olan arkadaslardan yardim bekliyorum basindandan böyle olay gecmis olanlar yada benim gibi tanidiginin birinin basina gelmis nerelere müracat etmis neler yapila bilir nerelere müracat etmek gerek yada Köln Bonn civarinda bu konunun uzmani olan avukatlar varmi lütfen tecrübesi olanlar yazsin..

V/S
25 Ocak 2018, 20:42
@Haveri68

Ustam, belki gercekden döymüyordur, siddet Almanyada sadece Dayak

olarak algilanmiyor, Piskolojik Siddetden de alabilirler. Bunun tek caresi Avukat

baska hicbir Alternatici yok, Karsisinda Devlet kurumu var.

Familienrecht Avukat tutmasi lazim, ve mücadele edecek. Her Avukat tutdugunu koparan degildir,

iyisini arayip bulman lazim.

Basdan itibaren Avukatla Samimi (sakliyi/gizlliyi) herseyi anlatsin,

Avukat zaten herseyi Jugendamtdan ögreniyor, ama yerini vs. kimseye söylemez.

gürbüz40
25 Ocak 2018, 21:23
Önce geçmiş olsun jugentamt çocugu almişsa araştirma ve
Aileyi takip yapmiştir çocuklarla aile ne kadar ilgileniyor
Çocuklarin okuldaki davranişlari herşey takip ediliyor
Komşun habersiz seni jugentamta şikayet ediyor alman komşu
Çocuk çok ağliyor diye jugentamtda haber veriyor yetkililer
Geliyor kontrole bakiyor komşu çocuğun aglamasindan rahatsiz
Olduğu için aramiş üzür diliyor görevliler gidiyor

TipiTip
25 Ocak 2018, 21:52
arkadaslar ,

Almanyada belirli deliller olmadigan bir cocuk ailesinden koparilmaz

ve kolay kolayda geri verilmez

ALLAH yardimcisi olsun ,

yapacak tek isi var AVUKAT YOLU

baska hic birsey yapamaz !!!!!!!

fantomas99
28 Ocak 2018, 14:05
Baska bir yolu daha var o da Türk basinina haberdar edin olaydan ve kamuoyuna duyararak arkasini takip edebilirsiniz aradan zaman gecmeden. Bu konularda tecrubeli bir avukat bulun.

TipiTip
28 Ocak 2018, 14:25
Baska bir yolu daha var o da Türk basinina haberdar edin olaydan ve kamuoyuna duyararak arkasini takip edebilirsiniz aradan zaman gecmeden. Bu konularda tecrubeli bir avukat bulun.

bu basin olayi geri tepebilir

son zamanlardaki ikili siyasi iliskileri göz önünde bulundurmak gerek

her iki tarafta nasil gol atarim diye öyle bekliyor

cocugun durumunu daha kötülestirebilir

UZMAN AVUKAT bulucaklar .... gerisi kuru gürültü

bir cok buna benzer olayda Medyada cikti , hangisinde basarili oldu ???

Ürgüplü50
28 Ocak 2018, 15:17
Büyük gecmis olsun arkadasim neuss da bir dernek var ismini vermem sakincalimi bilmiyorum ama sakincaliysa ustalar kaldirsin Umut Yıldızı Derneği bence o arkadasin bunlarla hemen kontaga gecsin

MEGAbond
28 Ocak 2018, 20:29
yasal yollardan birsey elde edilemiyorsa,,tek yol kaliyor,,evladina ulasmak icin aclik grevi :(

Allah yardimcisi olsun