PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aranizda internetden ev icin yolluk halisi alan oldumu ve kalitesi nasil cikti?

Gercekler 2.0
16 Ocak 2018, 00:39
...nerden ve kaca aldiniz? Hasir olmayan, yalin ayak basinca yumusak olan, süpürge ile rahat cekilen ve bagzi halilardaki gibi tüyünü durmadan döken olmayanindan ariyorum.

Amazonda cok var, ama kalitesini nasil bilmiyorum.

TipiTip
16 Ocak 2018, 00:43
usta sunu söyleyem

fiyat ciktikca kalite artar bu gibi mallarda

Hali isi cok yaygin bir olay

sana yakin Türk Mahaza yada sadece hali satan illaki vardir

bence git kendin bak eline al hisset o kumasi

ne bileyem internetten ne kadar saglikli olur

OrLoW
16 Ocak 2018, 01:16
Kardeş bu halı olayı giyim sektörü gibi binbir çeşidi var resimde herşey şıkır şıkır görünüyor iş kullanmaya geldimi çuff...

Eğer biraz iyi olsun uzun kullanayım istiyorsan belli başlı tanıdık markalara bakarsan iyi olur ..

http://www.medipax.net/teppichewelt Burada gene güzel markalar var bir göz at istersen...

durak78
16 Ocak 2018, 03:24
Bencede hali mağazalarina gidip bak beğen, etiketine marka ve modeline bak fiyati internettekiler ile karşılaştır neresi ucuz ise ordan al, ben öyle yaptim neredeyse tüm halıları ebayden aldım

Gesendet von meinem P9000 mit Tapatalk

Gercekler 2.0
16 Ocak 2018, 23:24
Bencede hali mağazalarina gidip bak beğen, etiketine marka ve modeline bak fiyati internettekiler ile karşılaştır neresi ucuz ise ordan al, ben öyle yaptim neredeyse tüm halıları ebayden aldım

Yok ustam bizim burda dogru düzgün dükkan yokki. Aciyarlar eski bir dükkana Türk mobilyacisi diye. Iceri tikabasan mal il dolduruyorlar. Birsefer hali aldim, kir götürsün diye koyu istiyordum, dükkanda gri renkteydi. Malda elllerinde yok. Siparis ettiler. 3 haftada bursadan geldi. Evde serdik beyaz. Dükkanda gri gözükoyordu. Dogru dürüst isiklandirmalari bile yok.

Ayrica birde kil döküyordu. Elimde firca ve su ile tüm haliyi fircaladim. Bir ay kil dökülmesi bitmedi. Hepsi sözde marka hali. Padisah falan.

erhan__79
17 Ocak 2018, 00:27
yillardir kac tane hali almisligim vardir eskidigi icin degistirdim evi tasidim türk mali alayim dedim hergün halidan 1 avuc yun cikiyor yakinda hali tamamen yok olacak iskeleti kalacak diye korkuyorum :)