PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : eBay dan ısmarladıklarım gelmedi.

yadikar
13 Ocak 2018, 15:01
Arkadaşlar 17.12.2017 tarihinde eBay dan ilk kez torunum için 2 tane sims oyun ısmarladım emailime gelen yazıda gönderildiği mesajı geldi fakat aradan geçen 26 güne rağmen ne oyunlar geldi ne de bankadan para kesildi şimdi ben bundan vazgeçmek istiyorum ne yapmam gerekiyor eBay konusunda hiç bilgim yok beni aydınlatırmısınız lütfen.

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

mxm
13 Ocak 2018, 15:05
eBay-Konto kismina gir, orada solda "Probleme klären" kismindan devam et. Sonunda "Kauf Abbrechen" yapabiliyorsun, satici da kabul edince islem bitiyor.

Acilan secenekler senin gitmek istedigin yolu göstermedigi icin "Mein Problem ist hier nicht aufgeführt" den devam etmelisin.

haveri68
13 Ocak 2018, 15:51
nasil bankadan para kesilmedi ( parayi sen göndereceksin ) para otamatik kesilmez sen parayi göndermedigin icin oyunlar gelmedi büyük ihtimalle .

hOrOz
13 Ocak 2018, 17:55
Oyunları Çin den filan alma
O zaman uzun sürer

00051
28 Ocak 2018, 14:20
Slm

haveri68 arkadasimizin dedi gibi ebay banka bilgilerin yoksa havale ödeme secilmisdir.
Sende havale etmedin icin oyunu göndermemisdir.
Satin aldin anda sana mail gelmisdir orda nasil ödeme yapilacani yazar.

S&S

malkocoglu42
04 Şubat 2018, 02:42
yadikar kardes sen Paypal üzeri yapmadin mi ödemeyi gercekten anlamakta güclük cekiyor herkes burda,detayli yazarsan care bulurduk kardes. Eger sen Paypal dan ödeme yaptiysan ve siparisin geri gelmediyse sorun degil hemen Ebay e bildireceksin ve saticiya yazi yazacaksin hemen problem cözülür anladinmi kardesim, benim cok basima geldi ve hemen 2 gün gecmeden posta kapimda anladin mi kardes sen bir tam düzgün yaz nasil ona göre burda sana yardim edelim saygilar