PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PayPal: Auch 2018 Erstattung der Retourenkosten durch PayPal

AhKaDeR
10 Ocak 2018, 19:02
https://www.paypalobjects.com/webstatic/i/logo/rebrand/ppcom.png

PayPal macht es bereits länger, aber ich behaupte, dass viele die Möglichkeit nicht kennen: PayPal übernimmt Rücksendekosten bei Shops, die keine kostenlose Rücksendung anbieten. Ist natürlich an Bedingungen geknüpft, so gilt das Ganze nur, wenn man auch den Einkauf via PayPal getätigt hat. Insgesamt übernimmt PayPal bis zu zwölf Mal die Kosten für Rücksendungen im Jahr 2018, bis zu 25 Euro dürfen diese jeweils hoch sein.

Kostenlose Retouren gilt ausschließlich für Retouren per Standardversand (keine Express-Optionen) und nur für Inhaber von deutschen PayPal-Konten, die nicht gesperrt oder eingeschränkt sind. Des Weiteren müssen Nutzer den Service durch Angabe Ihrer E-Mail-Adresse unter paypal.de/retouren aktiviert haben. Falls ihr euch das Ganze mal anschauen wollt, so findet ihr auf dieser Seite die Nutzungsbedingungen für diesen Service. Spart vielleicht dem einen oder anderen von euch ein paar Euro 2018.

OrLoW
10 Ocak 2018, 20:55
Hocam niye sadece ( Almanca ) Türkcemize ne oldu.. Hani bari türkcesinide yazsaydın iyi olurdu

TipiTip
10 Ocak 2018, 21:02
Hocam niye sadece ( Almanca ) Türkcemize ne oldu.. Hani bari türkcesinide yazsaydın iyi olurdu

olay Almanyadaki Müsterili ilgilendiriyor ,

arkadas kendi yazmis degil ,

PayPal ile ilgili bir yerden bilgi amacli kopyalayip yapistirmis

Türkcemize birsey oldugunu sanmiyorum , ( arkadasin bir cok konuda Türkce yazmisligi var )

Almanyada yasayipta bunu anlayamacak kadar Almancasi kötüyse birisinin

birak anlamasin usta !!!

deniz2000
10 Ocak 2018, 22:24

türkcesi

PayPal: Ayrıca, 2018'de PayPal yoluyla iade maliyetlerinin geri ödenmesi

PayPal zaten daha uzun sürüyor, ancak birçoğunun olasılığı bilmediğini düşünüyorum: PayPal, ücretsiz geri ödeme hizmeti sunmayan mağazalarda nakliye ücretlerini geri alacak. Tabii ki, koşullara bağlı olarak, bu nedenle yalnızca PayPal aracılığıyla satın alma işlemini tamamladıysanız geçerlidir. Toplamda, PayPal, 2018 yılında her biri 25 € 'ya kadar olan getirilere oniki kez ödeme yapacaktır.

Ücretsiz iadeler yalnızca standart gönderimle (hiçbir ekspres opsiyon) yapılan geri ödemelerdir ve yalnızca Alman PayPal hesaplarının sahipleri için engellenmedi veya kısıtlanmamıştır. Ayrıca, kullanıcıların e-posta adreslerini paypal.de/tr adresinde belirterek hizmeti etkinleştirmiş olmaları gerekir. Hepsini görmek isterseniz, bu sayfada bu hizmetin şartlarını bulacaksınız. Belki bir ya da diğeriniz için Euro 2018 tasarruf edin.

OrLoW
10 Ocak 2018, 22:27

birak anlamasin usta !!!

Dostum sen ne yaşıyorsun iyi misin ? O cevap konuyu açan arkadaşa verildi.

Almanyaya adım atanların beyinlerine full almanca yüklendiğini bir an için unutmuşum haklısın.. Okuma yazmada sıkıntımı var orada ( Türkçe sinide yazsaydın iyi olurdu ) kısmını atladınmı

Doğru almanyada yaşayıpda onu anlamayanları bırakalım anlamasınlar ( Bir fikrin varmı ne yapalım onlara itip kakalım aşağılayalımmı ? )

türkcesi

PayPal: Ayrıca, 2018'de PayPal yoluyla iade maliyetlerinin geri ödenmesi

PayPal zaten daha uzun sürüyor, ancak birçoğunun olasılığı bilmediğini düşünüyorum: PayPal, ücretsiz geri ödeme hizmeti sunmayan mağazalarda nakliye ücretlerini geri alacak. Tabii ki, koşullara bağlı olarak, bu nedenle yalnızca PayPal aracılığıyla satın alma işlemini tamamladıysanız geçerlidir. Toplamda, PayPal, 2018 yılında her biri 25 € 'ya kadar olan getirilere oniki kez ödeme yapacaktır.

Ücretsiz iadeler yalnızca standart gönderimle (hiçbir ekspres opsiyon) yapılan geri ödemelerdir ve yalnızca Alman PayPal hesaplarının sahipleri için engellenmedi veya kısıtlanmamıştır. Ayrıca, kullanıcıların e-posta adreslerini paypal.de/tr adresinde belirterek hizmeti etkinleştirmiş olmaları gerekir. Hepsini görmek isterseniz, bu sayfada bu hizmetin şartlarını bulacaksınız. Belki bir ya da diğeriniz için Euro 2018 tasarruf edin.

Allah razı olsun dostum senden ..İşte budur

Ranger11
10 Ocak 2018, 22:42
Allah senden Razi olsun Insallah, yillardir PayPal kullaniyorum hic haberim yoktu.

Cok cok sagol

Putkiran
11 Ocak 2018, 01:21
olay Almanyadaki Müsterili ilgilendiriyor ,

arkadas kendi yazmis degil ,

PayPal ile ilgili bir yerden bilgi amacli kopyalayip yapistirmis

Türkcemize birsey oldugunu sanmiyorum , ( arkadasin bir cok konuda Türkce yazmisligi var )

birak anlamasin usta !!!

Kardeş bu forumda senin kadar sorunlu birini görmedim.

AhKaDeR
16 Ocak 2018, 20:15
Arkadaslar benimgibi 1968 tan beri Almanyada olupta dogru dürüst Almancaya sahip olmayanlar ola bilir, PayPal kullanicilarina Kasim veya Aralik 2017 de bildiri geldigini biliyorum, ben yinede bir hatirlatma yapmak istemistim. PayPal kullanan arkadaslar PayPal'i kullanabiliyorlarsa az cok almacasi var diye almanca paylasmistim. Güzel Türkçe'miz varken nicin almanca diyenlere; ben tercüman degilim ve bircok seylerin icinde bankacilik hususlarinada burnumu sokmak istemiyorum, bir yanlis tercümenin beni zor durumlara sokacagini iyi biliyorum.

deniz2000 Nickli arkadasimiz Google Übersetzer'e vererek benim almanca yazimi Türkçe'ye cevirttirmis, sagolsun bende bunu yapabilirdim ama Google cevirici ve diger ceviriciler anlamlarin icini disina getiriyor, yani yanlis anlamalara sebiyet verebiliyor.

PayPal 09 Ocak 2018 tan itibaren yaptigi degisiklerin toplam sayfasi 23. Arzu eden arkadaslarim https://www.paypalobjects.com/webstatic/de_DE/ua/pdf/policy_updates/policy_updates.pdf indirip Google cevirisinden yararlanabilir.

Anlayisiniz icin Tesekkür eder Kolayliklar dilerim.

Selam ve Dua ile...

.onur
16 Ocak 2018, 21:16
Peki nasil oluyor bu is

Ben az önce ebaydan aldigim bir ürünü geri göndermek istedim ve paypal ile ödedim karsi taraf geri göndermeyi siz ödeyeceksiniz dedi, bende ebay üzeri etiket bastim ve parayida paypal ile ödedim simdi hesaba baktim pay pal parayi hesaptan kesti.

Nasi oluyor bu is

AhKaDeR
18 Ocak 2018, 20:34
Peki nasil oluyor bu is

Ben az önce ebaydan aldigim bir ürünü geri göndermek istedim ve paypal ile ödedim karsi taraf geri göndermeyi siz ödeyeceksiniz dedi, bende ebay üzeri etiket bastim ve parayida paypal ile ödedim simdi hesaba baktim pay pal parayi hesaptan kesti.

Nasi oluyor bu is

Ödedigin yer senin parani PayPala geri ödeyecek bu birkac gün sürüyor. Paypal gelen parani senin hesabinda tutuyor, müracaat edersen bankana havale ediyor veya alis veris yaptiginda hesabindaki paradan ödüyor, yetmezse geri kalanini senin vermis oldugun hesap numaradan aliyor.

Don Juan
18 Ocak 2018, 23:02
Almanyada dogup almanya ögrenmis olanlari icinde var böyle egolari yüksek olanlar kendini bisi zannediyorlar

o kisi alacaksin atacaksin fransaya, belcikaya, ögrensin bakalim dillerini de görelim

hicbirzaman dogustan ögrenenle sonrada gelenin almancasi bir olmaz

son derecede normaldir

bu tür insanlari bu forumda yerinin olmadigini düsünüyorum

gitsin direk alman forumlarinda dolassin

TipiTip
18 Ocak 2018, 23:09
Almanyada dogup almanya ögrenmis olanlari icinde var böyle egolari yüksek olanlar kendini bisi zannediyorlar

o kisi alacaksin atacaksin fransaya, belcikaya, ögrensin bakalim dillerini de görelim

son derecede normaldir

Almanyaya sonradan gelen biriside olsa o yaziyi okuyup anlamiyorsa

yapacak birsey yok !! yukarida arkadasin yaptigi gibi Google Translate kopyala yapistir yapip tercüme edicek

o yaziyi anlamayacak kadar almancasi kötüyse PayPalda isi yok !!!

o yaziyi anlamayacak kadar almancasi kötüyse ve yazdiklarimdan dolayi gocunuyorsa

yapacak birsey yok !! gocunacak duracak

o yaziyi Almanyada 4 haftalik Suriyeli Mültecilere okut anlar !!!

hadi kolay gelsin hayirli Cumalar ;-)

hekimoglu
19 Ocak 2018, 00:24

son derecede normaldir

Arkadasim senin asil sorunun nedir. Bak sen nasil hoslanmadigin bir davranis seklini dile getirmeye calismissan herkes degisik fikir düsünce davranislariyla burada foruma renk katiyorlar ben kimsenin bir baskasina göre kendini üstün görüp böbürlenerek forumda paylasimlar yaptigi düsüncesinde degilim. Anlasilmayan birseyler oldugunda konuya aciklik getirilmesi istendigindede tüm arkadaslar gereken özveriyi gösteriyor bunda süphe yok sen galiba farkli sebeplerden dolayi biraz icerlemis olmalisin.

OrLoW
19 Ocak 2018, 02:02
o yaziyi Almanyada 4 haftalik Suriyeli Mültecilere okut anlar !!!

Arkadaşım bu konuda senden yardım isteyen zaten olmadı bilakis konu açan arkadaşdan istendi..

Allah razı olsun Deniz2000 arkadaşımız durumu anladı ve yardım etti..

Senin gibi birine muhtaç olmaktansa senin deyiminle o 4 haftalık mültecilere muhtaç olurum daha iyi.. Almancayı onlara okuturuz 4 haftada öğreniyorlarya

Almanyaya gelmiş ilk kuşak annelerimiz babalarımız dedelerimiz şimdikiler bunların % kaçı almanca biliyor..İnsanları yargılamadan yardım niyetin yoksa araya girip maydanozlukda etmeki, diger yardımcı olucak arkadaşlarımızında yorumlarını bölme...

Bende almanca yok diye birşey demedim mesela ben hiç dile getirmedim ! ! ! Ben oraya arkadaşım türkçesinide yazsaydın iyi olurdu yazmam, mutlaka biri bunu yazıcaktı ben yazdım ( Almanca kullanacağımıza kendi dilimizi kullanırız daha iyi )

Bu foruma Türkiyeden gelenlerde giriyor Almanyada doğmuşlarda giriyor ama ( Siz direk ayrımı koymaya çalışıyorsunuz gibime geliyor bu tavırlarla ) bu yanlış

İnsanları Hakir görmemek gerek ( Allah akıl fikir versin )

TipiTip
19 Ocak 2018, 02:23
Bu foruma Türkiyeden gelenlerde giriyor Almanyada doğmuşlarda giriyor

Türkiyeden giren adamin PayPal ile alakasi ne ?
PayPal Türkiyede yok usta adamlar Türkiye pazarindan cikti ( günaydin )

Bu arada ben diyecegimi dedim

Konu sahsimca kapanmistir !!!

OrLoW
19 Ocak 2018, 03:01
Türkiyeden giren adamin PayPal ile alakasi ne ?
PayPal Türkiyede yok usta adamlar Türkiye pazarindan cikti ( günaydin )

Bu arada ben diyecegimi dedim

Konu sahsimca kapanmistir !!!

Bu foruma Türkiyeden gelenlerde giriyor Almanyada doğmuşlarda giriyor ( Cümlesinden ne anladın sen )

Ciddi türkce sorunun var arkadaşım senin ( Orada Türkiyeden girenlerle alakalı birşey yazmıyor )