PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KT_Bank

abdul1
09 Ocak 2018, 13:34
Selamun Aleyküm Arkadaslar,

benim 1 Tane sorum var ? aranizda KT_Bank taniyan var mi ? ben ordan Av almak istioyrum ? Güvenilir bir Banka mi bu ? size de danisayim dedim !

sagolun

BuraK!
09 Ocak 2018, 20:16
https://i.hizliresim.com/y023jL.png

Kuveyt Türk"ün altyapisinda calisan banka. Nekadar güvenilir orasini bilemem.

keno
17 Haziran 2018, 13:36
Arkadaşlar bende araba kredisi alacağım yok mu teceübesi olan?

Birbey 3.0
18 Haziran 2018, 02:00
Bankanin kendisi Alman bankasi olarak calisiyor ve Alman yasalari korumasi ve sorumlulugu altinda.

Wir sind Mitglied der Entschädigungseinrichtung deutscher Banken (EdB), die Sichteinlagen unserer Privatkunden sind in der gesetzlichen Einlagensicherung bis zu einer Höhe von 100.000,- EUR (bei Eheleuten bis zu 200.000,- EUR) geschützt.

ich
18 Haziran 2018, 14:52
Nakit para vermiyorlar alacaginiz araba en fazla 5 yasinda olmak zorunda ev almak icinde en az %25 kapitalinizin olmasi gerekiyor. Alacaginiz araba Privat satici olmamasi gerekiyor. Hesap acmak istediginizde Hesap isletim ücreti ödemiyorsunuz sadece Maestro kart icin yillik 10€ Debit Visa kart icin 30€ ücret aliyorlar. Devit Visada ayda 5 defa Avrupa sinirlari icindeki tüm bankalardan para cekebiliyorsunuz masraf cekilmiyor.

Birbey 3.0
18 Haziran 2018, 21:46
Benim anlamadigim. Arabada deger kazanmiyorki nasil kar payi aliyor. Araba deger kazanmiyorki, kaybediyor.

ich
18 Haziran 2018, 22:04
Benim anlamadigim. Arabada deger kazanmiyorki nasil kar payi aliyor. Araba deger kazanmiyorki, kaybediyor.

örnek diyelim 2015 model bir araba buldun 15000€'ya gidip KT BAnk'a diyorsun ben su galeriden bu arabayi bu fiyata buldum onlarda arabalarin piyasa degerini belirten tabelalar var normal piyasa fiyatina ise senin gelir durumunuda göz önünde bulundurarak sana kar payi ekleyip arabayi satiyor.

Örnek olarak
15000€*araba fiyati
2000€ kar payi

17000€ toplam fiyati 3, 4 veya 5 yila bölüp sana veriyor.

Birbey 3.0
18 Haziran 2018, 22:09
örnek diyelim 2015 model bir araba buldun 15000€'ya gidip KT BAnk'a diyorsun ben su galeriden bu arabayi bu fiyata buldum onlarda arabalarin piyasa degerini belirten tabelalar var normal piyasa fiyatina ise senin gelir durumunuda göz önünde bulundurarak sana kar payi ekleyip arabayi satiyor.

Örnek olarak
15000€*araba fiyati
2000€ kar payi

17000€ toplam fiyati 3, 4 veya 5 yila bölüp sana veriyor.

Simdi faiz ile aradaki fark ne? Faiz demek, parayi parayla satmak demek. Aldiklari kárda faiz. Sitelerinde öyle yazmiyorlar. Diyorlarki, biz sadece bir sey üreten kisilere para veriyoruz, onlar o parayi calistirip kár ediyor ve bizde kár payi aliyor. Yani bir alin teri döken var.

Ama arabada nerde alin teri döküp arabada kár edip kár almalari. Bu düpedüz faiz degilmi.

ich
19 Haziran 2018, 09:37
Simdi faiz ile aradaki fark ne? Faiz demek, parayi parayla satmak demek. Aldiklari kárda faiz. Sitelerinde öyle yazmiyorlar. Diyorlarki, biz sadece bir sey üreten kisilere para veriyoruz, onlar o parayi calistirip kár ediyor ve bizde kár payi aliyor. Yani bir alin teri döken var.

Ama arabada nerde alin teri döküp arabada kár edip kár almalari. Bu düpedüz faiz degilmi.

Ben sadece sistemi anlattim onayliyorum veya onaylamiyorum demiyorum. KT Bank da hesap actim ama Kredi olayina hic girmedim girmeyide düsünmüyorum...