PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : elektrikli kalorifer sistemi

kargos
02 Ocak 2018, 16:23
türkiyede daireme elektrikle calisan kalorifer yaptiracagim . kombisi hakkinda bilgisi olan arkadaslarin fikirlerini ögrenmek istiyorum dogal gaz ve sicak su olmadigindan böyle bir fikir aklima geldi. yardimci olursaniz cok sevinirim

1093
02 Ocak 2018, 17:32
usta eger dogal gaz yoksa ama kombi varsa söyle yapabilirsin. kombiye büyük mutfak tüpü baglayip kullanabilirsin. kombiden anlayan birine taktirman lazim.kalici cözüm degil ama isini görür.ben bizamanlar izinde dogal gaz baglanana kadar böyle kullanmistim.

ALSANCAK-35
02 Ocak 2018, 17:47
usta eger dogal gaz yoksa ama kombi varsa söyle yapabilirsin. kombiye büyük mutfak tüpü baglayip kullanabilirsin. kombiden anlayan birine taktirman lazim.kalici cözüm degil ama isini görür.ben bizamanlar izinde dogal gaz baglanana kadar böyle kullanmistim.

Usta iyi dedinde tüp cok cabuk bitiyor ve pahali.Bir sene önce 75 tl idi tüp simdi kimbilir kacpara?

kargos
02 Ocak 2018, 19:52
dogal gazin ne zaman gelecegi belli degil onun icin elektrikli yaptirmak istemistim ama nasil olur bilmiyorum ne gibi kombi lazim ne yakar nasildir hangi marka iyidir bunlari kastetmistim cok sagolun

MiAy
02 Ocak 2018, 22:59
kargos Usta,
benim bacanak İstanbul’da Fondital firmasının kombilerinin satış elemanı.
Fondital sayfasına gir bakalım bi incele, belki sorularına cevap bulabilirsin.