PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Didim akbük'de Caprice otele alternatif olacak otel tavsiye

Labarnas
01 Ocak 2018, 15:36
Slm,arkadaslar,hepinize iyi seneler dilerim.Baslikta belirtigim üzere Akbük civari Aile oteli yildizi bol olanlardan ariyorum.Bilen,gidip kalan arkadaslardan tavsiye ve önerilerini bekliyorum.Sagolun varolun

D.J.El-Rey
01 Ocak 2018, 15:42
Buraya (https://de.halalbooking.com/) bak kesin alternativ bir Hotel bulursun,anladigim kadariyla Muhafazakar Hotel bakiyorsun.

Labarnas
01 Ocak 2018, 16:02
Evet arkadsim bir göz atayim.Sagolasin

Labarnas
01 Ocak 2018, 16:05
Burada akbük veya didim oteli yok galiba.

neco54
01 Ocak 2018, 16:25
Muhafazakar Hotel aramana gerek yok Didim,de. Gönül rahatligi ile her yerde kalabilirsin.
Kimse kimseyi rahatsiz etmez orada. Atatürk Bulvarinda Özsüt Cafe,nin yaninda kaliyorum.
Benimde iki kizim var. Gönül rahatligi her zaman kendi baslarina geziyorlar. Daha rahatsiz eden olmadi.
Belki herkes tanidigi icinde olabilir.

Hotel yerine günlük yada haftalik evlerde kiralayabilirsiniz. Daha rahat ve özgür olursunuz.

S&S

Gercekler 2.0
01 Ocak 2018, 17:47
Bu muhafezakar otelleri bende istiyorum. Aşırı dini olduğim için değilde, öbür otellerde hiç bize göre uygun birşey yok. Turistler sarhoş, akşamları eğlence programları hep yabancılara, sofra edipi yok...

Şuana kadar ben yüksek kalitede bir otel bulamadim. Google islami oteller yazinca cok cikiyor, ama Bewertunglar pek iyi degil. Cok böyle otel olmadigi icin, otelciler sanki fazla kaliteye önem vermiyor sanki.

Birde cok kişi bu islami otellerde arap turistlerden şilayetci. Ne normal sesle konuşmasını biliyor, nede sofra edepi.

Bende kararsızım. İslami otellere gidenler varsa tecrübelerini yazarlarsa iyi olur. Ama lütfen "ben memnundum" diyip geçmeyelim. Neden memun kaldığımızı yazalım.

D.J.El-Rey
01 Ocak 2018, 19:45
Burdaki (https://www.ozbeceriksizler.com/showthread.php?29511-5-kisilik-2-yetiskin-ve-3-cocuk-olmak-%FCzere-tesett%FCrl%FC-hotel) Konuda islenmis bir konu var sordugun sorulara.
Ben gecen hafta Atlas Beach icin 3 büyük bir cocuk 8 gün temmuz ayi icin 960 Euroya anlastim transfer dahil.

Bu muhafezakar otelleri bende istiyorum. Aşırı dini olduğim için değilde, öbür otellerde hiç bize göre uygun birşey yok. Turistler sarhoş, akşamları eğlence programları hep yabancılara, sofra edipi yok...

Şuana kadar ben yüksek kalitede bir otel bulamadim. Google islami oteller yazinca cok cikiyor, ama Bewertunglar pek iyi degil. Cok böyle otel olmadigi icin, otelciler sanki fazla kaliteye önem vermiyor sanki.

Birde cok kişi bu islami otellerde arap turistlerden şilayetci. Ne normal sesle konuşmasını biliyor, nede sofra edepi.

Bende kararsızım. İslami otellere gidenler varsa tecrübelerini yazarlarsa iyi olur. Ama lütfen "ben memnundum" diyip geçmeyelim. Neden memun kaldığımızı yazalım.

Gercekler 2.0
01 Ocak 2018, 19:55
Evet biliyorum. Ama ozamanda sormuştum ve cevap alamamıştım. Hadise'nin islami otel ile nasıl bağdaştırılıyor.

denizket
02 Aralık 2022, 04:42
Didime gideceğiz eşim ile, otel tavsiyesi olan var mı? Fiyatları makul seviye de olacak şekilde :) (https://discoveryhotel.com.tr/atasehir-ve-umraniye-otel-farkli-oda-secenekleri-uygun-fiyat/) biliyorsunuz fiyatlar bel büküyor sonra :)