PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Android Radio kullananlar?

atsiz77
30 Aralık 2017, 21:57
Arkadaşlar Ford Araba Radyosu bozuldu bende bir Android Radyo alıp taktım. Bugün taktım biraz kurcaladım bir kaç eksikleri var ama, genel olarak beğendim artık Ev Telefon derken bu sistem arabalarımızada girdi...

Aranızda bu tür Radyo kullananlar varmı?

xedox
30 Aralık 2017, 22:10
Kardes bende aldim, evet güzel özellikleri var ama stabil degil ayrica ben izine giderken almanya,yi cikmadan bozuldu. Türkiye.ye cep tefonumu cocuklarin bluetooth hoparlör,üne baglayip öyle müzik dinledim gidip gelene kadar.

atsiz77
30 Aralık 2017, 22:13
Sende hangi model vardı, neyi bozuldu ?

Sistem olarak yeni belki 1 senelik geçmişi var bu araba radyolarında ama baya tutulur.

Cologne
31 Aralık 2017, 00:21
Arkadaşlar Ford Araba Radyosu bozuldu bende bir Android Radyo alıp taktım. Bugün taktım biraz kurcaladım bir kaç eksikleri var ama, genel olarak beğendim artık Ev Telefon derken bu sistem arabalarımızada girdi...

Aranızda bu tür Radyo kullananlar varmı?

Ben gecen sene yani 2016 6.ay da izine gitmeden önce takmistim. Iki senedir sorunsuz kullaniyorum. Gercekten cok cok memnunum, navi var video izleyebiliyorsun, muzik dinle, android sistem oldugu icin yapilabilecekler neredeyse sinirsiz..iki tane micro sd kart taktim birisi navi icin digeri multimedya icin.
Bu arada belirteyim ki benim araba da Ford Smax.

atsiz77
31 Aralık 2017, 01:00
@cologne,

ben navigationu deneme imkanım olmadı daha üzerinde igo ( başarısoft ) var ben başka bir navi yükleyecem Ama ilk önce adaptör kablosu sipariş verdim orijinal gps kullanmak için.

Film bakmasına bakmam, araba durduğu yerde film bakmak oda iyi değil aküyü harcar... Belki uzun yolda çocuklar için olabilir gerçi onlardada ya Telefon Tablet oluyor

Cologne
31 Aralık 2017, 01:09
Ben buradan yani beceriksizlerden garaveli ustanin sunmus oldugu TomTom Go yüklemistim. Sorunsuz kullaniyorum.Benim aldigim cihazin icinde GPS antenide cikmisti.

atsiz77
31 Aralık 2017, 01:32
GPS anteni benimde içinden çıktı, fakat orijinal Fordun çatıda olanı kullanmak istiyorum.

Bunlar daha iyi, sen navi sd kartamı yükledin ?

Benim radyoda ön tarafda sağ ve solda sd Card girişleri var bunlar fark ediyormu ?

xedox
31 Aralık 2017, 07:52
Sende hangi model vardı, neyi bozuldu ?

Sistem olarak yeni belki 1 senelik geçmişi var bu araba radyolarında ama baya tutulur.

Ben buradan (https://www.ebay.de/itm/For-VW-Golf-Polo-Jetta-Passat-HD1024-600-Radio-Car-Gps-Head-Unit-8Inch-Quad-Core/192260159359?hash=item2cc399377f:g:So0AAOSwYyxZhFb E) almistim, navigation tavsiyemde garaveli arkadasin sundugu Sygic programi olur .

Can57
22 Mart 2018, 18:45
evet smartphon da ne yapabiliyorsan ordanda yapabiliyorsun ben navi olarak navigonu yükledim gecen sene türkiyeye gitim hic sorunsuz süper bir cihaz android 6.0 var benimkinde araba Ford Galaxy

Savaş
22 Mart 2018, 18:55
Ya cidden cağ atliyoruz iste bendede var güzel bisey cidden. Hayatimiz Android oldu:) ☺

Yigido
22 Mart 2018, 19:32
Bendede birtane Androin radio var. Bunun android ve en az 2gb ram olmasina dikkat edin. Aldiden birtanede simkart alip internet yaptim. Cihazin simkart girisine taktim ve cok memnunum.

maceraci
03 Haziran 2018, 16:10
birde Androturk app yüklersen tam olur, benn bikac yildir kullaniyorum tavsiye ederim