PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Granit nasıl döşenir? Nelere dikkat edecegim?

*05300
29 Aralık 2017, 17:50
Selam arkadaslar,
Evimizin girisindeki Antre denilen yere Granit dösemek istiyorum. Ustalar düdük kadar yere dünya kadar para istiyorlar. Daha önce bir kac sefer fayans dösedim, biraz tecrübem var. O yüzden kendim yapmayi deneyecegim.

- Dogal Granit cok hassasmis, bu yüzden suni olani daha iyiymis. Bunda neye dikkat etmem lazim.
- Yapistirici olarak hangi markayi önerirsiniz
- Suni granit ne ile ve nasil kesilir?
- Granit parcalari arasindaki yükseklik farkini en aza indirmek icin herhangi bir yöntem varmi? (tipps und tricks)

Konu hakkinda bilgisi olanlar buradan yeşillendirirse cok makbule gecer. Bu arada vazgec demeyin, kafaya koydum bir kere, yapacam.

Simdiden cok tesekkür ederim
05300 - Merzifon

haveri68
29 Aralık 2017, 20:28
hic tavsiye etmem sürekli elinde pas pas la dolasirsin cünkü sac kili düsse belli ediyor günde 10 kez temizle ufacik bir leke olsa gösteriyor ,ben krem rengi suni grenit yaptirdim cok pismanim verdigim okadar paraya mi emegemi
yanayim biraz kullaniyim geri sökecegim o kadar kötü sürekli leke gösteriyor .

kalekim marka yapistirici ,takoz var granitlerin dört taraf basliklarinin altina koyuyorsun ayni ayara getirip kesiyorsun , yapi marketlerde var ismi granit takozu .

MiAy
30 Aralık 2017, 00:56
Benim giriş yerler siyah Granit.
Mutfak yer - tezgah ve tezgah arkası duvar siyah Granit.

Hanım isyanlarda, her leke ben buradayım diye bağırıyor.