PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hakkimda Tahkikat baslatilmis

Ürgüplü50
27 Aralık 2017, 22:38
Hayirli aksamlar arkadaslar bugün konsoloslukta randevum vardi adres degisikligi ve cocuklarimi kaydettirecektim ilk defa hic beklemeden cagirdilar oh dedim isim hizli bitecek iceri girdim memur cok net ve kibar hal hatir sordu taki TC kimlik nr bilgisayara girene kadar birden ses tonu degisti sizin icin islem yapamam hakkinizda tahkikat baslatilmis dedi ne tahkati dedim siyasi bunu ben aciklama yapamam konsalata gideceksiniz tamam dedim ciktim konsalata vardim durumu acikladim nufüs cuzdanimi verdim bakti evet ic isleri bakanligi tahkikat baslatmis dedi en son nezaman Türkiyeye gittiniz dedi busene 11.ayin 15 geldim Türkiyede rasmi dairede islem yaptinizmi evet yeni kimlik kartimi cikardim dedim neyse bakti etti Türkiyede aranan bir kisiyle bütün bilgileriniz uyusuyor sadece dogum yerleriniz farkli ic isleri bakanligi dogum yerine dikkat etmemis yanlislikla sisteme sizin bilgileriniz verilmis ben simdi sizin adiniza dilekce yazacam Türkiyeden gelen cvb bekleyecegiz dedi iy dedim ben adres degisikligi ve cocuklarimi kaydettirmek icin geldim ne olacak dedi su anda sizin icin hic bir islem yapamayiz taki Ic isleri bakanligi tahkikati kaldirana kadar dedi nufüs cüzdani kopisini iletisime gecmek icin tlf numarami aldi

Bakalim hakkimizda hayirlisi sonuc ne cikacak

Gercekler 2.0
27 Aralık 2017, 22:47
Desene adın istemeyerek Fetoya karıştı.

Senin yerine olsam, o konsolosluğun verdiği dilekcenin bir fotokopisini direkt olarak bir şikayet dilekcesi ile iadeli taahhütlü olarak Cumhur Başlanlığına yollardım. İşlem hızlanır.

Tuncay92
27 Aralık 2017, 22:48
gecmis olsun abi, üzücü durum tabi gidip gelmesini var dert tasa, ama haledilecek birsey degil, sonucta anlasilmis senin o kisi olmadigin, kafana takma fazla, en kisa sürede atlatirsin insallah.

karbey77
28 Aralık 2017, 14:54
Daha da kötüsü basimiza geldi...Yapacagin sey ,
Ankaraya, ic isleri bakanligina " dilekce " yazacaksin.
Kendi elinle , imzanla yaz, durumu ve yapilan yanlisligi güzelce anlat ve fax ile yolla.

sputnik
28 Aralık 2017, 20:17
Hic kafani takma.
Kisa zamanda düzelir.
Yine de gecmis olsun.

Ürgüplü50
28 Aralık 2017, 20:46
Iy dilekleriniz icin tesekür ederim dilekcemi yazdim bakalim sonuc nezaman gelecek 1 ayin 26 sina birdaha termin aldim insallah o zamana kadar hallolur mesele

Basbakan
28 Aralık 2017, 22:24
Sen yinede sükret türkiyede iken böyle durum basina gelseydi iste o zmn buyur burdn yak.Insallah en kisa zamanda düzelir

Ürgüplü50
28 Aralık 2017, 22:30
Sen yinede sükret türkiyede iken böyle durum basina gelseydi iste o zmn buyur burdn yak.Insallah en kisa zamanda düzelir

ustam 11.ayin 15 de geldim Türkiyeden geldim bisey olmadi

Memoli1976x
31 Aralık 2017, 13:03
Konu daha fazla siyasete girmeden belirli mesajlar temizleyip konuyu kapatiyorum!