PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stuttgart havalimaninda civari 3 hafta araba park seri

Samsunlu55
23 Aralık 2017, 14:49
S. A degerli arkadaslar nasipse ins 14. 07. 2018 ucakla stuttgarttan samsuna ucmak istiyorum baslikta yazdigim gibi 3 hafta arabayi biraka bilecegim bir yer varmi acaba yada civarinda size zahmet o civarda bilgisi olan arkadaslar bir cevap yazarsa cok sevinirim tsk simdikten slmlar

MiAy
23 Aralık 2017, 20:51
Samsunlu Ustam,
07.07.18 tarihinde bende Stuttgartdan uçuyorum, 2,5 haftalığına.
Daha dün akşam iş yerinden baktım hava alanındaki park yerlerine.
Google’ye yaz bi sürü çıkıyor.
Ben kapalı Parkhauslara baktım.
90€ ya vardı. Şimdi tam adresini hatırlayamıyorum.
Ama internetten araştırırsan önüne çıkar.

resadiyeli
23 Aralık 2017, 21:51
selam,stutgart havaalaninda ucuz park yerleri mevcut ,ücretini bilmiyorum ama flughafen Stuttgart bir Telefon ile arayin.

Samsunlu55
23 Aralık 2017, 23:08
Tsk arkadaslar cevaplar icin google amcaya sordum buluyorda belki daha birakan arkadaslar vardir diye daha iyi bilgi alirim diye sorayim dedim ama tsk yine cevap icin

GS_ultraslan
24 Aralık 2017, 04:06
Merhaba arkadasim. Bizler 5 ay önce arabayi buraya Park edip vatana ucmustuk.
Arabayi disari iceri nerye birakmak istedigini sen karar veriyorsun.
Bizler tam sesonda iki haftaligina Kapali alan icin 84 euro ödemistik. Cok rahati. Parkhausdan havalimanina getirenlerde türk yine alanlarda insan hic yabancilik cekmiyor dogrusu. Yolda sohbet muhabbet.. tavsiye ederim

https://www.holiday-parker.de/

gamberoglu2000
24 Aralık 2017, 06:48
almanyanin belkide en pahali hava alani bizim bu taraf.

Samsunlu55
24 Aralık 2017, 08:37
Evet ben 3 haftalina gidecem tam sezon biraz daha pahali olabilir biraz iyi hesap kitap yapmak lazim karar vermeden

Wasser1907
01 Ocak 2018, 18:07
https://www.parkplatzboerse.de/ buraya bak derim

MiAy
02 Ocak 2018, 09:39
Samsunlu Ustam,
dikkat etmen gereken bir başka konuda, arabanın anahtarı isteniyormu arabayı duruma göre oraya buraya çekmek için.
Ben araştırma yaparken mesela bunada dikkat ediyorum.
Bazıları için bu önemli olmayabilir ama ben anahtarı vermek istemiyorum.

Samsunlu55
02 Ocak 2018, 13:37
Evet miay usta ona dikkat ediyorum tsk ama uyarin icin

skoda
02 Ocak 2018, 13:49
https://www.ich-parke-billiger.de/agb samsunlu55 topragim bende 3 hafta ayni stuttgart antalya samsun stuttgart ucuyorum gecen sene verdigim link den park ayirttim anahtari vermiyosun üzerine aliyosun park kin servisi seni havaalanina götürüyo dönüsde geliyo aliyo cok rahat bende bu hafta burdan ayirtcam gene yüzde yüz tavsiye ederim burayi sana suan biraz pahali az bekle derim ama burayi her gün incele saygilarimla

gezgin38
25 Nisan 2022, 00:23
merhaba arkadaslar, bu yil türkiyeye ucakla ucacagiz insallah, havvaalani gidis stuttgartdan ilacak dönüsde stuttgart bize uzak oldugundan dolayi arabyi oraya birakip tekrar oradan arabayla evimize dönecegiz, ben birkac sayfaya baktim 05.07 - 23.07 arasi langzeitparkplatz buldugum en uygunu 120€ oda biraz pahaliya geldi bana acikcasi tam havvaalaninda olmasi sart degil yakin cevresinde olabilir taxi veya otobüs trenlede ulasma imkani olan mesafede olabilir.
bildiginiz yerleri paylasirsaniz adres bilgileriyle birlikde bende google maps den inceleme imkanim olur.

dikkat
25 Nisan 2022, 04:20
Havalimanina en yakin yerde sokakta parasız, ücretsiz Park et. Korkma, dört haftada arabaya bir şey olmaz.

webci
25 Nisan 2022, 05:08
5 dk havaalanina uzak dusseldof stockum da parklar var..yasak olmayacak yere park edebilirsin..
Havaalani cok yakin olursa riskli..

hOrOz
25 Nisan 2022, 07:38
5 dk havaalanina uzak dusseldof stockum da parklar var..yasak olmayacak yere park edebilirsin..
Havaalani cok yakin olursa riskli..

Düsseldorf tan Stuttgart a epey bir mesafe var yani

gezgin38
25 Nisan 2022, 11:26
aslinda bende ilk basda öyle düsünmüsdüm, havvaalani yakinlarina birakmayi araba zaten eskidi öylede olabilir tabii

Egenin Efesi
25 Nisan 2022, 23:21
Stuttgart havalimanina arabayla girisler Artik serbest degil , 8 dakikada cikman gerekiyor, gelirken ona göre hazirlikli ol.

Birbey 3.0
26 Nisan 2022, 11:24
Yola ben olsam koymam. Ancak eski arabaysa koyarım.

120 Euro bence gayet normal fiyat. Münih'te her sene kapalı yere koyuyorum. 150 - 200 Euro tutuyor. Açık yer daha ucuz. Havalimanını yakınlarında park servisleri oluyor. İyi güzel ama çok bir fiyat farkı olmuyor. Birde anahtarı istiyorlar.

Sigara içmediğim için kıyıyorum paraya. İçenler bir düşünsün. Havaya üfürürken çok değil, ama çoluk çocuğun konforuna gelince kıs. Benim mantığım almıyor.

banane78
30 Nisan 2022, 12:27
Stuttgart havalimani cevresinde birakabilecegin ücretsiz yer yok.
Ya da bulmak artik imkansiz. Havalimanina yakin Filderstadt var ama kolay kolay bulamazsin. Bulsan bile oradan havalimanina nasil geleceksin?
Tren ile de eger cocuk varsa zaten zor olur. Bahnhof'da inmen ve tekrar s-bahna binmek gerekiyor.
ben bu sayfadan cok aldim. https://airport-parking-stuttgart.de/ (APS-Außenparkplatz S - Shuttle Service buraya cok biraktim)
Artik Suttgart bana cok yakin oldugu halde Frankfurt'dan ucuyorum. Trene biniyorum-iniyorum ve havalimanindayim.

Simdiden iyi tatiller.

Fedayi38
01 Mayıs 2022, 18:13
merhaba arkadaslar, bu yil türkiyeye ucakla ucacagiz insallah, havvaalani gidis stuttgartdan ilacak dönüsde stuttgart bize uzak oldugundan dolayi arabyi oraya birakip tekrar oradan arabayla evimize dönecegiz, ben birkac sayfaya baktim 05.07 - 23.07 arasi langzeitparkplatz buldugum en uygunu 120€ oda biraz pahaliya geldi bana acikcasi tam havvaalaninda olmasi sart degil yakin cevresinde olabilir taxi veya otobüs trenlede ulasma imkani olan mesafede olabilir.
bildiginiz yerleri paylasirsaniz adres bilgileriyle birlikde bende google maps den inceleme imkanim olur.

Merhaba Arkadasim

benim evimden hava limani 25km kadar yani yarim saatlik bir mesafede. Istersen benim buraya park edip Tranvayla gidebilirsin. Egerki gidis saatin is saatlerinin disindaysa bende birakirim seni.

gezgin38
09 Mayıs 2022, 15:47
tesekkür ederim kardes, herhalde parkhaus birakacagim araci

Musti
09 Mayıs 2022, 19:13
https://www.flughafen-stuttgart.de/an-abreise-und-parken/parken/parkplatz-buchen/
Direk Havalimanina Park et erken alirsan uygun oluyo

Verfügbar 20.07.2022 - 13.09.2022

Ferienparken Specials ab 49 Euro pro Woche. Buchen Sie jetzt und sparen Sie dabei mehr als 50 Prozent.