PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sac Ektiren Varmi ?

Turgay72
31 Ağustos 2015, 23:08
Arkadaslar Eylül ayinda Istanbulda sac Ektirmeyi Düsünüyorum, BSac Ektiren ,Tavsiyesi olan varmi? Mesela Hangi Hastanede yaptirdiniz, Menmunmusunuz, Ekim yaptirmak icin Hastane secimi sirasinda Tasfiyesi olan Varmi.Nereyi Tasfiye edersiniz Mesela www.estemylife.com Nasil sizce Parasi oldukca uygun gibi gözüküyor, Ama hygiene Durunu nasil onu bilmek lazim,

Ilginizden dolayi Tesekkür ederim

Saygilar

kelkitlim
01 Eylül 2015, 14:11
ben sac ektirmedim niye cünkü sacim var neyse saka bi tarafa benim halamin oglu Istanbul bogazici sac ekim hastanesinde ektirdi oda memmun valla onu gördükce bende memmunum malum cünkü önceden biraz takilirdim.

smeilet
01 Eylül 2015, 17:11
Sac ektiren 2 arkadasim var.Birisi Almanyada öteki de Türkiyede yaptirdi.Enseden alinan saclarin cogu cikmadi ve aciklik cok belli oluyor.Bu konuyu arastirmani tavsiye ederim.

Ronaldo
01 Eylül 2015, 17:30
Dostum ben ektirdim.Hemde 2 defa Istanbulda.Kisa ve öz yazayim.Kellik az ise yani kafanda aciklik az ise ekim yaptir güzel olur.Kellik cok ise saclar cok seyrek oluyor, kellik komple kapanmiyor ve saclar ekim oldugu cok belli oluyor.

delikanli81
10 Ekim 2015, 00:14
konuda bilgim yok ama, türkiyeye gittigimde sokaklarda bircok insan gördüm ektiren; hatta ilk önce anlamamistim, kafalar kirmizi kirmizi, icimden allah sifa versin allerji falan saniyordum:-)

Dolunay35
14 Kasım 2015, 01:04
Benim amcaoglu TR de yani Istanbulda ektirdi hic memnun kalmadi.

kokitsch
03 Temmuz 2016, 02:27
kel`im halimden memnunumsmilie_ban_005

tr-22
03 Temmuz 2016, 10:19
Herkaz bir seyler yazmis bende yazayim.Benim is yerinden iki arkadas sac ektirdi inanki cok ama cok memnunlar,kafalari cok seyrekti üst taraflari,sac ektirdiler simdi ise sanki 20 yasinda kenclerin kafalari gibi saclari var.Diger arkadaslarin dedigi gibi saci arkadan almislardi,ilkten cok belli oluyordu ama bir yil gectikten sonra hepsi tekrar yerine geldi.
Istanbulun neresinde yaptilar hangi hastanede yaptirdilar bu konuda bir bilgim yok,benim ihtiyacaim olmadigi icin bilgi edinmedim, insallah sende yaptirdiginda memnun kalirsin.

gamberoglu2000
03 Temmuz 2016, 14:49
kel`im halimden memnunumsmilie_ban_005

aynen katiliyorum yasim 44 bu yastan sonra hediye etseler gene almam niye derseniz alistim kellige memnunum mutluyum boyle karsimiyim? hayir karsida degilim ama kendinizde eksiklik gibi gormeyin bunu depremle nasil yasamasi ogreniliyorsa kelliklede yasamasini ogrenin sorun yok sifir sorun.

BndD
12 Temmuz 2016, 11:00
Enseden alinan saclarin cogu cikmadi ve aciklik cok belli oluyor.
Bu konuyu arastirmani tavsiye ederim.

Koltuk altindan alinanlarin daha verimli oldugunu duymustum:)

Saka bir yana,
Arkadaslar milleti zengin etmekten baska birsey yapmiyorlar.
Cenab-i Allah begenip Öyle yaratmis