PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fidor Bank legitimation

Erdogan74
20 Aralık 2017, 16:02
Arkadaşlar şu Fidor Bank da legitimation için Warte listeye aldılar,haftalardır bekliyom ne cavap var ne de video olarak yada iphone Idnow Ident den legitimieren yapamıyorum.Telefon acıyom cıkan yok,mail yazıyom cevap veren yok.Nasıl olacak bu iş???

ulasarda
20 Aralık 2017, 20:57
Suan cok yogunlar ama Postident secenegini sunuyorlar yani Fidor bank sayfasindan gerekli olan evraklari indiriyorsun ve Postaneden legitimieren yapabilirsin birkac gün sürebilir.

Osmanbey34
23 Aralık 2017, 11:23
evet suan cok yogun. hatta facebook sitesine bakabilirsin. cok şikayet var

salsala09
24 Aralık 2017, 02:14
Bu bankanin pozitif yararlari nelerdir?biraz aciklarmisiniz?

egeli-20
23 Ocak 2018, 01:57
Arkadaşlar şu Fidor Bank da legitimation için Warte listeye aldılar,haftalardır bekliyom ne cavap var ne de video olarak yada iphone Idnow Ident den legitimieren yapamıyorum.Telefon acıyom cıkan yok,mail yazıyom cevap veren yok.Nasıl olacak bu iş???

Arkadasim banada aynisi oldu. Sonra Post Ident ile halletim isimi. Daha kisa sürdü anlayacagin.

ffb
23 Ocak 2018, 23:31
Benimde tabviyem PostIdent. 5 Dakikalık bir is.
Şuanda Fidor Bank´da hesap acmanin nedenini sorabilir miyim. Yakında Fremdwährungsgebühr kesiliyor ve hesabın en büyük avantayı kayıp oluyor.

egeli-20
24 Ocak 2018, 00:12
Benimde tabviyem PostIdent. 5 Dakikalık bir is.
Şuanda Fidor Bank´da hesap acmanin nedenini sorabilir miyim. Yakında Fremdwährungsgebühr kesiliyor ve hesabın en büyük avantayı kayıp oluyor.

Sebebi, Bu Banka tek Banka Bitcoin ile Traden yapabildigin.

Acemibiri
04 Şubat 2018, 15:42
Kendi bankamizla olmuyor mu?
llaki Bitcoin almak icin Fidor Bank'da Konto acmak i gerekli??

Osmanbey34
05 Şubat 2018, 01:50
yanlis bilgi vermeyin

fidor bank ve bitcoin.de direkt baglantili ama binance exchange de fidor ile calisiyor.

traden yapmak icin ila fidor olması lazım degil. örnek cc kartı ile bitcoin alırsın ve trade hesabinizi yollarsınız

.onur
05 Şubat 2018, 12:59
Bitcoin baya düsüste .öbür dijital para birimleride düsüste diye düsünüyorum tüm dijital parabirimlerinin isimlerini yazabilirmisiniz. Ve bunlar nasil aliniyor onuda biraz anlatirmisiniz örnegin kendi bankamizdan aliniyormu

Osmanbey34
05 Şubat 2018, 14:49
1.exchange örnek bitrex , binance vs vs kayit oluyorsunuz .
2. hesabinzi para gönderiyorsunuz
3. alim satıma basliyorsunuz

anlamıyorsun hic bu ise girme günkü riski cok büyük. kösede paran varsa o zaman problem degil. çünkü cinler suan baya düsdü. bunun sebep leri var burada ama baya bi uzun sürer anlatman.

kolay gelsin

.onur
05 Şubat 2018, 17:18
1.exchange örnek bitrex , binance vs vs kayit oluyorsunuz .
2. hesabinzi para gönderiyorsunuz
3. alim satıma basliyorsunuz

anlamıyorsun hic bu ise girme günkü riski cok büyük. kösede paran varsa o zaman problem degil. çünkü cinler suan baya düsdü. bunun sebep leri var burada ama baya bi uzun sürer anlatman.

kolay gelsin

Ben öbür dijital ucuz olan para birimlerinden alacagim.ama bir arkadas dediki öbürlerinden
Alabilmen için yine önce bitcoin alaman gerekiyor ve onu bozdurup öbürlerinden
Alabilirsin dedi bu dogrumu yani direk sicak parayla ucuz olanlRdan alamazmiyim

Birde bu ucuz olanlarin isimlerini yazabilirmisiniz

Osmanbey34
06 Şubat 2018, 00:22
arkadas bitcoin da alip alt coinleri alabilirsin. para yatırıp da da olur. kredi kart da olur hepsi ayni kapıya cikiyor.

ben burada tavsiye de bulunamam..... ve ben kendim düşük fiyatlı olan coinleride almam ! çünkü bunlar hep spekulation ve " pump and dump " google da bi ara pump and dump ne olduguna.....

kolay gelsin

Ben öbür dijital ucuz olan para birimlerinden alacagim.ama bir arkadas dediki öbürlerinden
Alabilmen için yine önce bitcoin alaman gerekiyor ve onu bozdurup öbürlerinden
Alabilirsin dedi bu dogrumu yani direk sicak parayla ucuz olanlRdan alamazmiyim

Birde bu ucuz olanlarin isimlerini yazabilirmisiniz

.onur
06 Şubat 2018, 14:12
Arkadaslar bu banka üzerine biraz bilgi verebilirmisiniz buradan konto acilinca ayni zamanda depodami acilmis oluyor yani konto actirinca kripto para alinabiliyormu hemen,ayrica bu bankanin Konto Gebürü varmi?

Veya bana hangi bankayi önerirsiniz kiripto para alacagim.trede yapmayacagim alip bekliyecegim

Osmanbey34
06 Şubat 2018, 14:15
https://www.fidor.de/document-center/corporate

.onur
06 Şubat 2018, 16:53
Ben sizden yardim istiyorum yani bilgi arkadas sagolsun bankanin linkini
Vermis

Oraya girmeyi bende biliyorum yinede tesekurler.

Osmanbey34
06 Şubat 2018, 17:05
usta yardim istiyorsun . iyi güzel ama birazda kendin bakman lazım. linke tıkla hersey yazıyor. buraya roman yazmaya gerek yok.

çünkü bu konu iki üc cümle ile yazılacak birsey degil. 1 konuyu kapatınca, 2 kinci konuya gececeksin.

fidor bank sitesini girince a dan z kadar hersey yazıyor. ha almancam yok diyorsan o zaman baska birsey....