PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sülük

antika
18 Aralık 2017, 11:48
slm arkadaslar size söyle bir soru sormak istiyon almanyada sülük yetisiyormu yani bulunuyormu dogal ortamda kan emici sülük yani gecen bir konu oldu arkadas ortaminda almanyada bulunmuyor sülük sicak iklimde bulunur diye sizede sormak istedim bulunuyormu hic gördünüz veya dikkatinizi cektimi tskl. not:net ortaminda satilan ve tedavi edilen diye bir cok konu falan var ordan al ugrasma falan diye yorum yapmaniza gerek yok varmi yokmu yetisiyormu hangi bölgelerde görülüyor bu tür cevaplar yeterli ltf

Wo kann man in Deutschland ungewollt auf Blutegel treffen ?

hOrOz
18 Aralık 2017, 11:52
slm arkadaslar size söyle bir soru sormak istiyon almanyada sülük yetisiyormu yani bulunuyormu dogal ortamda kan emici sülük yani gecen bir konu oldu arkadas ortaminda almanyada bulunmuyor sülük sicak iklimde bulunur diye sizede sormak istedim bulunuyormu hic gördünüz veya dikkatinizi cektimi tskl

niye olmasın online satış yapan yerler var

kurallar gereği adres vermiyorum ama Google Amcaya Blutegel yaz bulur

talo176
18 Aralık 2017, 11:52
https://de.m.wikipedia.org/wiki/Medizinischer_Blutegel

antika
18 Aralık 2017, 11:59
tskl arkadasim yazdigimi dikkatli okurmusun ltf satilan online falan demek istemedim mesela siz gezerken bir yerde gördünüzmü manasinda tsk arkadasim

talo176
18 Aralık 2017, 12:01
Wiki de yaziyor, link ekledim..

ALSANCAK-35
18 Aralık 2017, 13:35
Arkadasim seninde dedigin gibi Sülük iliman ve sicak iklimlerde yasayan bir hayvandir,haliyle kesinlikle soguk iklimllerde yasamaz.

murat39
18 Aralık 2017, 20:57
Almanyada dogal ortamda yok.

onu ben de arastirmistim.