PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ethereum

djpascal
13 Aralık 2017, 00:34
http://www.netzwoche.ch/news/2017-12-12/grossbanken-spannen-fuer-blockchain-zusammen

Bu demekki Ethereum Bitcoin'i gececek!!

Arkadaslar "BUY" alin gecikmeden!!

S&S
DjPascal

V/S
13 Aralık 2017, 00:43
Cikar mi , iner mi onu bilmem ama bu krypto paralarin
en iyi tarafi ve avantaji bankalara ve denetim mekanizmasina
bagli olmamasi degil mi ?

Osmanbey34
13 Aralık 2017, 00:48
soruyu sen soruyorsun. sorunun icinde cevap yazıyor . düsün bakalım denetim mekanizması olmayınca iyi mi olur kötü mü!?

Cikar mi , iner mi onu bilmem ama bu krypto paralarin
en iyi tarafi ve avantaji bankalara ve denetim mekanizmasina
bagli olmamasi degil mi ?

V/S
13 Aralık 2017, 04:11
soruyu sen soruyorsun. sorunun icinde cevap yazıyor . düsün bakalım denetim mekanizması olmayınca iyi mi olur kötü mü!?

Demekki bildigniz birsey var, iyisi kötüsü nedir ? Aciklayinda ögrenelim.
Bildigim kadariyla Bitcoinda dentim yöntim yok, bu basariyi neye borclu aceba.

Birseyler yazip gitmissin, laf olsun torba dolsun misali.

fuk_18
13 Aralık 2017, 23:00
kitecoin 3 gunde 2 misli artti gecen sene cok alanlar bugun cok iyi para götürdüler eht de bir süre daha devam eder böyle ama listedeki marketcap ilk 6 sirasindakiler mutlaka yukselecek suan zaman varken yatirim yapmak lazim

iM3GTR
13 Aralık 2017, 23:48
Slm arkadaslar, Crypto paraların neden bankayla hükümete yahut kuruluşa ait olmadığının önemli noktası Bitcoin´un icad edildiği tarihden yani 2008´de Amerikada Lehman kardeşlerin büyük bir küresel ekonomik kriz yüzünden finansal dünyayı sarsdığındandir. Satoshi Nakamoto adli anonym kisinin büyük bir nedenlerinden biri para aktarım konusuna gelince 2 kisinin arasında olan biten veri yollamada yani aracı kurumlar (banka) üstünden gerçekleşmemesidir bu süreninde kisaltilmasidir. Bitcoin’in değerini belirleyen faktörler arz ve taleptir. Günümüzde dolaşımda olan bitcoin sayısı 16.7 milyon civarındadır. Sistem, dolaşımda olan bitcoin sayısı 21 milyona ulaştığında üretim yapmayı durdurmak üzere tasarlanmıştır. Arzın sınırlı olması hususu bitcoinin değer kazanmasını sağlamaktadır. Ulusal para birimlerinde zaman zaman dalgalanmalar (Enflasyon) meydana gelsede bu tür haberler bitcoin fiyatı üzerinde neredeyse hiçbir etkiye sahip değildir. Bitcoin tamamen bağımsız bir para birimidir. Kısacası talep artarsa fiyat artar, talep düşerse fiyat da düşer.

Burda herkes kendi kendine karar vesin yaptigi yatırım kar veya zararlı çıkarsa sorumluluğunu kendinizde ararsınız! Herkes burda herseyi söyleyebilir ama tek gercek olan şimdiki rakamlar bu yüzden ether lite ripple .... boş laf. Gelecegi kimse bilemez bu yüzden söz konusuda olamaz gecen ayda bitcoin´u bitcoin cash sollayacak demislerdi ama daha hic bir tik yok! Ether Bitcoinu gecmek icin çok kullanıcı degil birde yüksek rakamlarda alici sayısı ister... su an dolaşımda 96 milyon var. Bütün Altcoinlarin farklı kullanım amaçları var Crypto para biriminin teknik ve ekonomik temelleri ayrıntılı olarak analiz etmek lazım hangisi gelecekte iyi bir sonuc alır zaman gösterecek.