PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kindergarten kayit hakkinda rica

ibra48
12 Aralık 2017, 15:23
Merhaba Üstatlar..

hanim almanca kursuna baslayacagindan dolayi cocugumuzu 2 yasinda krese verecegiz.. Beslenme yeme icme gibi konularda nasil davraniyorsunuz ? kreslerde Domuz ve domuz urunlerine karsi nasil bir onlem aldiniz yada alirdiniz

bu konu biraz hassas.. var mi basina daha once gelmis ve kresle ilgili deneyimlarini yazmak isteyen arkadas.. her bir yorum cok degerli..burdaki kresler ile ilgili bilgiye ihtiyacim var..

Osmanbey34
12 Aralık 2017, 15:33
çoğun kindergartenlarda domuz yemekleri olmuyor. bizim kaldiginiz yerlerde böyle. kindergarten da domuz yok. Realschule de örnek A B C var A, Vegetarisch, B Ohne Schwein C mit Schwein.....

ama bu konuyu direkt kindergarten ile konussan daha iyi ve direkt olur.....

MiAy
12 Aralık 2017, 15:41
Ibra48 Usta,
direkt kres ile görüsmen lazim, önce ne diyorlar bir dinle.
Domuz eti yemeyen bir tek senin cocogun degildir herhalde, daha baskalarida vardir mutlaka.
Onlarlada görüsmen iyi olur.

Konu ile ilgili degil ama,
baska yolu yokmu Usta, yani 2 yasindaki cocuk icin kres falan biraz erken degilmi ?

ibra48
13 Aralık 2017, 01:10
Ok konuşayım..
Çocuk 1 tane üstat

gentlement
13 Aralık 2017, 13:16
kardes, ben benim ortaca kizi 2 yasinda krese vermisdim. Ancak cok gecmeden büyük bir hata yaptigimin farkina vardim.

2 yasinda bir cocuk anne sevgisine ve ilgisine ihtiyaci oldugu icin sorun yasarsin. Eger baska imkanlarin varsa 1 yil daha geciktir...

Ürgüplü50
14 Aralık 2017, 19:21
Arkadaslar ben cocuklari sabah 8 den ögle 12 ye kadar kaliyorlardi yani ögle yemegine kalmiyorlardi sadece haftada 1 gün orda kahvalti yapiliyordu ondada esim kindergartenla konustu salamlari biz aliyorduk tabi onlarinda isine geliyordu cok sükür bu sekilde hallettik

bencede 2 yas kücük ben cocuklarimi hep 4 yasinda yazdirdim