PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilmeden calinti mal almak satmak

gahost2001
03 Aralık 2017, 02:19
Slm arkadaşlar bilgisi olan yardım etsin
Pazardan bir tane amazon e book satın aldım satın almadan önce Amazon’a telefonla seri numarasını kontrol ettirdim çalınmış yada kaybolmuş diye baş vurmuş mu diye sahibi Amazon temiz dedi ben satın aldım eve geldim Amazon’a üye kaydı yapayım dedim uğraş uğraş bir türlü yamadım bir daha Amazon’u aradım dedim böyle böyle kayıt yapamıyorum neden onlar da bana fabrika ayalarına getir dene dediler denedik bir türlü olmadı
Bir iki evde kaldı bende dedim eBay satim bari paramı kurtarayım neyse sattık alan bir Alman yaşlı
Oda bir türlü yapamayınca Amazon’com e-mail başvurmuş onlarda sahibi sperre yapmış demişler
Oda götürmüş polise vermiş bana anzeige geldi
Salıntı mal satmaktan alabileceğim ceza ne olabilir aslında suçum yok Amazon doğru bilgi verseydi satın almazdınız konuda bilgisi olan varsa yardım edebilir mi tşk

TipiTip
03 Aralık 2017, 02:37
belkide sahibi sen aldiktan sonra sperre yapti ???

sen sordugunda sperre olmamis olabilir

sen hemen ne ceza yiyecegini soruyorsun sucu kabul etmissin

hele bir dur , sende bunu baskasindan satin almissin

aldigin kisiden evrak almadinmi ? ismini bilmiyormusun ?

Amazon ile irtibata gecmissin , bunu belgeleyebilirmisin ???

haaa bende isim cisim yok aldigim kisiden , Amazon ile irtibatimida belgeleyemem

Telefon faturumda onlari aradigimda görünmüyor konustugumuzu kayitta etmemisler dersen

o zaman git kendine avukat tut

https://www.google.de/search?q=unbewusst+geklaute+ware+gekauft+und+verka uft&spell=1&sa=X&ved=0ahUKEwiJgbK8zOzXAhUIcRQKHRLMAfEQvwUIJCgA&biw=1348&bih=568

gahost2001
03 Aralık 2017, 03:15
Amazon la irtibata gectigim Numaram vetrag bitmesinden dolayi kapandi bir de sattigim Adam da soyle di tlf oda amazonu aramis ona temiz demisler calinti veya kayim basvurulmamis Bu olaylar patlak verdigin de bir kez daha aramistim amazonu temiz demislerdi
Bir arabdan Satin almistim amazona güvenerek üstünde durmadim