PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fahrzeugaufbereiter hakkında bilgi lazım

Hüseyin03
30 Kasım 2017, 23:14
İyi akşamlar arkadaşlar, sizlere bir kaç sorum olacaktı.
Bu fahrzeugaufbereiter nasıl iş sizce yani bugün iş konuşmam vardı adam güzel para da teklif etti
Aylık 1700€ maaş, çalışma saatleri güzel 8-17 hafta sonu yok. Sizce değer mi yani öyle işte hiç çalışmadığım için birde size dayanışayım dedim. Suan Maschinenbediener olarak çalışıyorum açıkcası hoşuma da gitmiyor saat ücretim ise suan 11.50
Cevaplar icin şimdiden teşekkürler

Hüseyin03
01 Aralık 2017, 15:00
Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

tr-22
01 Aralık 2017, 18:19
Fahrzeugaufbereiter benim bildigim arabalari yikama temizlek oluyor,birde Pause varmi sor bakalim ben bir yerde gördüm adamlar paydaso kadar nerdeyse hic durmuyorlar.

Hüseyin03
01 Aralık 2017, 18:52
Evet bizim burası küçük yer, bana dediği em fazla günde temizleyeceğim araba 5 taneymiş ve pause yarım saatmıs

samsunlu
01 Aralık 2017, 19:56
Tecrübe ile söylüyorum canindan bezersin, hic heveslenme cok afferdersin BOKTAN bi is.

Hüseyin03
01 Aralık 2017, 19:58
Tecrübe ile söylüyorum canindan bezersin, hic heveslenme cok afferdersin BOKTAN bi is.

Teşekkür ederim cevabınız için, sebebini öğrene bilir miyim. Açıkcası araba temizliği çok seviyorum her iki güne kendi arabamı temizliyorum. Parasıda fena sayılmaz

SesSizliK
01 Aralık 2017, 19:59

valla ben kendi arabami söyle güzel temiz detayli temizlim diyorum 1 saatten fazla ic dis yika kurula süpür toz al vss baya bi yoruyor insani terletiyor.

ama ekmek parasi gecim kaynagi olarak mecbur kalirsan yaparsin hic bi is kolay degilki.

Hüseyin03
01 Aralık 2017, 21:00
valla ben kendi arabami söyle güzel temiz detayli temizlim diyorum 1 saatten fazla ic dis yika kurula süpür toz al vss baya bi yoruyor insani terletiyor.

ama ekmek parasi gecim kaynagi olarak mecbur kalirsan yaparsin hic bi is kolay degilki.

Tabiiki orası öyle, ben mesela temizlediğim zaman Polieren fln 5 saatimi alıyor. İş saatleri ve maaşı başlangıç olarak iyi. Arabaları çok severim. Ama tabiiki sizin değerli yorumlarınız benim icin önemli