PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kisa süreli kiralik dükkan!!

Romeo29
25 Kasım 2017, 18:35
Selam arkadaslar,

münihin en merkezi yerlerinden Bayerstr. deki dükkani mi kisa süreligine kiraya vermek yada ortaklasa is yapmak istiyorum.
Mart / Nisan gibi dükkani Restauranta cevirecegiz ve o zamana kadar iki - üc aylik bir zaman diliminde bosluk var. Eger isteyen yada tanidiginiz Elbiseci,exportcu,cantaci vesaire o süre icinde aktion yaparaktan mal satmak isteyen arkadaslar bana ulasa bilir.

Dükkan tam hem export hemde konfektion satmak icin cok uygun ve cok islek bir cadde de.
Ilgilenen arkadaslar bana PM den ulasa bilir yada numaranizi ve ne yapmak istediginizi belirtin ben size geri döneyim.

TipiTip
25 Kasım 2017, 18:37
Selam arkadaslar,

münihin en merkezi yerlerinden Bayerstr. deki dükkani mi kisa süreligine kiraya vermek yada ortaklasa is yapmak istiyorum.
Mart / Nisan gibi dükkani Restauranta cevirecegiz ve o zamana kadar iki - üc aylik bir zaman diliminde bosluk var. Eger isteyen yada tanidiginiz Elbiseci,exportcu,cantaci vesaire o süre icinde aktion yaparaktan mal satmak isteyen arkadaslar bana ulasa bilir.

Dükkan tam hem export hemde konfektion satmak icin cok uygun ve cok islek bir cadde de.
Ilgilenen arkadaslar bana PM den ulasa bilir yada numaranizi ve ne yapmak istediginizi belirtin ben size geri döneyim.

usta iyi güzelde bunun BIR BILENE SOR bölümünde ne isi var :-))))

Romeo29
25 Kasım 2017, 18:38
es , dost bilen var mi diye soruyorum iste :)

guesswhosback
25 Kasım 2017, 21:47
selam kardesim,

resimler vs. eklesen ve dükkana ait bir kac detay versen yani kac m² olduguna dahil daha cabuk bir kisiyi bulabilirsin :)
Ayrica ebay Kleinanzeigen, Quoka'ya fln ilan yapabilirsin

Romeo29
26 Kasım 2017, 22:32
Hocam dükkan 90 m2
ilgilenen arkadaslara daha detayli bilgi vere bilirim ama ebaykleinanzeige tarzi yere koyupta dükkani mundar etmek istemiyorum.