PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Facebook mesajlasmayi takip etmek

guesswhosback
18 Kasım 2017, 03:28
Selam arkadaslar,

benim bir sorunum var. Facebookdan tip tip insanlardan tehdit mesajlari aliyorum ve bunlari geri takip edip agizlarinin payini vermek istiyorum. Daha önceden buna benzer bir olay gecti basimdan ve ozamanlar kontakt'da oldugum arkadaslar yardim etmisti, mesajlar nerden yazildigini, o sahislarin nerde oturduklarini, tel nr. larini, eslerini vs. bütün bilgileri bulmuslardi. Millet yeni hesap olusturup bana yaziyor, o hesablarin arkasinda tam olarak kimin oldugunu nasil ögrenebilirim? Bu konuda yardim edebilen arkadaslar var mi? Eger bu forumda bu konu "illegal" olarak yer aliyorsa ozaman lütfen kapatilsin. Simdiden cok tsk ederim!

clon
18 Kasım 2017, 08:52
Kisa ve net------- yok

bicak40
21 Kasım 2017, 23:09
kisa ve net......sikayet.. Polis ve savci...

mxm
21 Kasım 2017, 23:35
Hic basini agritma arkadasim. Direkman bloke et gitsin. Sosyal medyada verilecek en büyük ceza budur. Kesinlikle cevap verme, muhatap olma. Benim bloke listemde binlerce insan var.Terbiyesiz, seviyesiz kim olursa olsun derhal bloke ederim. Arkadas listem de 200 civari, her gelen arkadasligi da hemen almam, kisinin profiline girip mesajlarina bakarim, acik degilse direk bloke ederim. Gizlisi saklisi olana güvenmem. Insan neyi gizler? Toplum icinde davrandigi gibi davranmiyorsa kendisini gizler, yani sahte bir kisiliktir.