PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Barum kışlık lastik mi Lassa mı?

Mur4t
17 Kasım 2017, 15:16
Selam Arkadaşlar, Biraz araştırdım.Yorumların çoğu iyi yönde bir kaçı da kötü yönde.Ben renault laguna 1.9 dci ye 225 45 17 dört barum kışlık lastik almayı düşünüyorum fiyatı diğer uzak doğu lastikleri ile aynı.Lassa 100 tl daha pahalı kararsız kaldım acaba Lassa mı Barum mu alsam Barum un hangi ürünü olduğunu biliyorum herhalde polaris.Arabayı 2 sene kullanacağım için fazla pahalı bir şeye gerek olmadığından bu lastikleri yada sizin önereceğiniz lastik varsa onları uygun vede kaliteli olanların dan almak istiyorum.Yardımlarınız vede yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

hOrOz
17 Kasım 2017, 15:59
Selam Arkadaşlar, Biraz araştırdım.Yorumların çoğu iyi yönde bir kaçı da kötü yönde.Ben renault laguna 1.9 dci ye 225 45 17 dört barum kışlık lastik almayı düşünüyorum fiyatı diğer uzak doğu lastikleri ile aynı.Lassa 100 tl daha pahalı kararsız kaldım acaba Lassa mı Barum mu alsam Barum un hangi ürünü olduğunu biliyorum herhalde polaris.Arabayı 2 sene kullanacağım için fazla pahalı bir şeye gerek olmadığından bu lastikleri yada sizin önereceğiniz lastik varsa onları uygun vede kaliteli olanların dan almak istiyorum.Yardımlarınız vede yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

sen Türkiye den misin ? Nereden olduğun yazki seni ona göre yönlendirelim ..

yoksa arkadaşların çoğu Almanya dan
Barum Continental in ucuz markası Çek imalatı

Mur4t
17 Kasım 2017, 16:06
sen Türkiye den misin ? Nereden olduğun yazki seni ona göre yönlendirelim ..

yoksa arkadaşların çoğu Almanya dan
Barum Continental in ucuz markası Çek imalatı

Evet ben Türkiye'deyim kesin dönüş yaptım.2 sene getirdiğim arabaya Allah izin verirse binmeyi düşünüyorum.

erhan__79
17 Kasım 2017, 19:44
hangi sehirde yasadiginida belirtirsen iyi olur cunku izmir de kis baska ankarada baska,doguda zaten hepten bambaska

Selam
17 Kasım 2017, 20:18
Bir zahmet sokagin isminide yazda tam bilelim.

Sahi lastik icin sorarsan Barum derim. Ben epey zaman bu lastikleri kullandim ve hicbir sorun yasamadim.

kamanli
17 Kasım 2017, 20:58
slm ben petlas aldim memnunum

erhan__79
17 Kasım 2017, 23:28
Bir zahmet sokagin isminide yazda tam bilelim.

Sahi lastik icin sorarsan Barum derim. Ben epey zaman bu lastikleri kullandim ve hicbir sorun yasamadim.

cok komikti dogrusu.sahi anlamadigin noktayi sorarsan karin kisin fazla olmadigi yerde yasiyorsan ucuz al,karin kisin sert olugu yerde iyi bir lastik al

OrLoW
17 Kasım 2017, 23:54
Arkadaşım kesin dönüş yapmışsın ( Türkiyede çok çeşit markalar var her satıcıdada fiyatlar değişiyor Almanyadaki gibi değilki ) hem arkadaşların dedikleri doğru Türkiye ama neresi ?

Kışı çok sert ve çok buzlanma olan bir yerdeysen ( paraya kıyıp sağlam lastik alman şart )

Hayatın o lastiklere bağlı arabanın 1 ci en önemli aksamı

Mur4t
18 Kasım 2017, 08:55
Yorunlar için teşekkürler arkadaşlar ben Aksaraydayım yani kurak iklim,daha ilk senem kışları baya soğuk oluyormuş buzlanma da tabi var.Fakat anladığım kadarı ile burda kışlık lastik zorunlu değilmiş.Ben genede almak istiyorum güvenlik açısından ama belirttiğim gibi 2 kış için hem uygun hemde güvenli sorunsuz bir kışlık lastik almayı istiyorum.Continental'de var en iyisi deniyor fakat tanesi 600 tl,Lassa 4 tanesi 1300 tl,Barum 4 tane 1200 tl vede Riken Çin malı 4 tane 1200 tl.Petlas sormadım fakat internetten araştırdım oda 1200-1300 tl civarında.Önümüzdeki hafta almayı düşünüyorum sizinde bilgi ve tecrübelerineze dayanarak her hangi birini alacaz artık.