PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Parktda arabama yandan vurmuş kaçmişlar

gürbüz40
08 Kasım 2017, 20:31
Önce herkese selamlar cumartesi sabah öğlen arabamin yanina vardim sürücü yani sol arka çamurluğa vurmuşlar vuran arabanin boyasi bayaği üzerinde hemen polisi aradim önce cep telfonla
Arabanin resimlerini çektim polis gelmedi beni polis merkeze çağirdi arabamla gittim polis ölçtü yazdi cizdi poşetle arabanin vuran arabanin boyasini yapişkanla aldi ve unbekantaanzeige yapti
Polis ölçdü dedi büyük araba vurmuş bugün bu işlere bakan polisi aradim bize vurmamişlarda biz vurmuşuz diye bizim hakkimizda dava açabilirlermiş ben vursam neden kendim geleyim vurduğum araba nerde galiba belediye otobüs şöfürü vurmuş ayni renkte onlarin arabasi var yol biraz dar ordan belidiye otobüsleride geçiyor sizlerden bilmek istediğim ne yapmam lazim herkese selamlar

TipiTip
08 Kasım 2017, 20:39
avukatina git

ama Anwalt für Verkehrsrecht olsun

Bartini 74
08 Kasım 2017, 20:41
Selam usta. Öncelikle gecmis olsun. Hemen bir avukata basvur. Umarim Rechtsschutz vardir. Yoksa pahalliya gelir.

gürbüz40
08 Kasım 2017, 21:07
Cevaplar için tşk..ler çok sağolun rechtschutz var oda bu ayin 18 e kadar sigorta çikiş vermiş galiba 18 e kadar
Geçerli yarin bi avukat aramali

TipiTip
08 Kasım 2017, 21:18
Cevaplar için tşk..ler çok sağolun rechtschutz var oda bu ayin 18 e kadar sigorta çikiş vermiş galiba 18 e kadar
Geçerli yarin bi avukat aramali

sigortami sana cikis vermis senmi sigortaya ?

avukata git

normal sartlarda kaza simdi oldugu icin seninde cikis 18 de oldugu icin sorun cikmaz

ama tabi senin özel durumlarini kimse bilemez neden nicin cikis verdi diye

avukatin bir baksin sigorta kabul edermi etmezmi diye

kolay gelsin

torpido
08 Kasım 2017, 22:00
Avukata neden gideceksin?Sonuçta vurup kaçmışlar Avukatmı bulacak vuran kişiyi, ancak eğrr vollkaskon varsa sigortya verirsin yaptırırsın yapacak başka biřşeyin yok.

clon
08 Kasım 2017, 23:11
Kacan kisiyimi Avukata verceksiniz ?allaalla6vr

Memoli1976x
09 Kasım 2017, 00:11
Avukata neden gideceksin?Sonuçta vurup kaçmışlar Avukatmı bulacak vuran kişiyi, ancak eğrr vollkaskon varsa sigortya verirsin yaptırırsın yapacak başka biÅ™şeyin yok.

Kacan kisiyimi Avukata verceksiniz ?allaalla6vr

Yazmadan önce ilk mesaji tam okumamissiniz galiba?

Bakin burda Arkadasimiz ne yazmis.

Önce herkese selamlar cumartesi sabah öğlen arabamin yanina vardim sürücü yani sol arka çamurluğa vurmuşlar vuran arabanin boyasi bayaği üzerinde hemen polisi aradim önce cep telfonla
Arabanin resimlerini çektim polis gelmedi beni polis merkeze çağirdi arabamla gittim polis ölçtü yazdi cizdi poşetle arabanin vuran arabanin boyasini yapişkanla aldi ve unbekantaanzeige yapti
Polis ölçdü dedi büyük araba vurmuş bugün bu işlere bakan polisi aradim bize vurmamişlarda biz vurmuşuz diye bizim hakkimizda dava açabilirlermiş ben vursam neden kendim geleyim vurduğum araba nerde galiba belediye otobüs şöfürü vurmuş ayni renkte onlarin arabasi var yol biraz dar ordan belidiye otobüsleride geçiyor sizlerden bilmek istediğim ne yapmam lazim herkese selamlar

Simdi neden Cogu kisi Avukata git diye yazdigi sanirim anlasilmisdir!

gürbüz40
09 Kasım 2017, 12:10
Cevap yazan arkadaşlara çok tşk...ler
Burda memoli1976x arkadaşin dediği çok doğru polis beni suçlamak istiyor
Kendimiz vurmuşuz gibi tel açinca olamadilar davayi kapatmak için benim park ettiğim yerden
Belediye otobüsleride geçiyor renkleride uyuşuyor ben vursam arabamin voll kaskosu yok teilkaskosu yok
Araştirmak istemiyorlar benide suçlu çikarmak istiyorlar bende bir avukata sorayim geç kalmadan
Herkese saygilar sunar herşey gönlünüzce olsun

sputnik
11 Kasım 2017, 12:49
Kim olursa olsun duran veya park etmis bir arabaya vuran sucludur.
Kaldi ki senin arabaya vuran bir de fahrerflucht yapmis.