PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araba sigortasi

Hakki27
03 Kasım 2017, 20:24
Arkadaslar gecen sene 10 cu ayda ilk defa kendinuzerimde araba sigortasi yaptim ve bir sene doldu ve prosent olarak dusmesi gerekmiyor mu ve bu konuda sigortacima soyledim aldigim cevap yeni yilda size angebotu prosenti dusurebilirim dedi ne kadar dogru yanlis bilmedigim icin size danismak istedim aranizda bu konu hakkinda bilginolan arkadaslardan beni bilgilendirmesini isterim simdiden tesekkür ederim...

gamberoglu2000
03 Kasım 2017, 21:08
sigortadan sigortaya degisiyor prozent isi benim ilk actirdigimda yuzde yuzyirmibes yerine uc sene iki sene yuzde yuze anlasmistim misal senin orda anlastigin onemli hersene dusecek diye bir mecburiyet yok su an otuzbeslerdeyim uc senedir cakti dusmuyor misal uzun lafin kisasi sigortanla konusman lazim anlasmalarini kontrol etmen lazim kolay gelsin.

1093
03 Kasım 2017, 21:19
usta prozent in fazla bir önemi yok.önemli olan sf klasse ozaman prozentde düser ödedigin beitrag da.selamlar

Hakki27
03 Kasım 2017, 21:31
Tesekkür ederim bilgi icin tekrardan anlasmayi incelemem gerek ozmn bakalim ne olacak

usta prozent in fazla bir önemi yok.önemli olan sf klasse ozaman prozentde düser ödedigin beitrag da.selamlar

Herseyi anladim ama sf klasseyi anlayamadim neyin nesidir nedir biraz bilgi verirmisiniz?

-¬=©ÄÑåVã®=¬-
03 Kasım 2017, 22:18
Kaza yapmadigin seneler, SF yükseldikce aidat düser.
Örnek: SF 9 ,yani 9 senedir kaza yapmamissin.