PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göz alti torbalari tränensäcke

Sinanay12
31 Ekim 2017, 13:20
Selam
Göz alti torbalari icin tesadüffen buldugum bir Link
https://m.youtube.com/watch?v=NGzZJlxju1Q
Aceba BU dogrumu bilgisi olan arkadaslar varmi

MEGAbond
31 Ekim 2017, 14:09
göz üstü torbalari gözüme gölge yapip rahatsiz ediyor dediginizde,,krankenkasselar ameliyati ödüyormus diye duydum.ek bilgi olarak sunayim dedim.

Edit: videoya daha sonra baktim,,evet arkadasim öyle güzellik malzemeleri var,,ama gecerlilik süresi ne kadardir bilemem ?

OrLoW
31 Ekim 2017, 14:33
O tarz şeylere inanmayın sadece para tuzağı onlar bir halta yaramaz, hiç aklın kesiyormu sarkmış ete sür birşeyler et eski haline dönsün :D

Ünlüler bile televizyonlarda millete bu ürünleri satmaya kalkıyorlar yok reklamlarda bilmem ne, Millete veriyorlar gazı veriyorlar gazı yok bende kullanıyorum yok beimkide böyle oluyor..

Sonra ne oluyor gidip kendileri Doktorlardan estetiklerden çıkmıyorlar oramı düzelteyim buramı düzelteyim diye..

En iyi çözüm rahatsızmı oluyorsun çok sağlam bir estetik doktoru bulacaksın, paraya kıyacaksın bir kereye mahsus..

! En önemlisi doktorun sağlam olucak zira para için doktorların yapmadıkları şey yok, hele estetik doktorların bircoğu genelleme yapmak yanlış olur tabiki işinin ehli gerçekten doktor olmuşlar var vicdanlılar var kısacası çok iyi araştırman gerek....

Sinanay12
31 Ekim 2017, 19:18
Bir kac gün icinde Bana denemek Icin birtane gelecek bakalim
Faydasi olucakmi

Tugay
31 Ekim 2017, 23:40
arkadasim yukardaki verdigin youtube videosu dogru o bahsedilen kremi yeni birsey degil 5 yildir var en azindan ve bendede ayni problem oldugu icin aldim ve denedim ve videodaki gibi torbalar yok oluyor ama sadece birkac saatligine bende dügünde seyranda kullaniyorum sadece:) etkisi gidince torbalar yine eski halini aliyor..
saygilar

Sinanay12
01 Kasım 2017, 13:11
arkadasim yukardaki verdigin youtube videosu dogru o bahsedilen kremi yeni birsey degil 5 yildir var en azindan ve bendede ayni problem oldugu icin aldim ve denedim ve videodaki gibi torbalar yok oluyor ama sadece birkac saatligine bende dügünde seyranda kullaniyorum sadece:) etkisi gidince torbalar yine eski halini aliyor..
saygilar

Zaten bende öyle Bisey ariyordum
Bilgin icin tesekürler
Sen nerden almistin ve kac para

Tugay
01 Kasım 2017, 15:41
Zaten bende öyle Bisey ariyordum
Bilgin icin tesekürler
Sen nerden almistin ve kac para

4 sene evvel Amazondan almistim yanilmiyorsam 6 yada 7li setti 50,-euro civarinda..

Sinanay12
02 Kasım 2017, 08:25
4 sene evvel Amazondan almistim yanilmiyorsam 6 yada 7li setti 50,-euro civarinda..

Kartonda 25 Tube var 70-90€ arasinda degisiyor

Sinanay12
04 Kasım 2017, 11:06
Bana deneme icin bi tane geldi denedim ama faydasi olmadi