PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yaptirdiginiz dövmelerin sekil veya resimleri.

ALSANCAK-35
20 Ekim 2017, 14:44
Arkadaslar yaptirdiginiz dövmelerin ilginc desenli olanlarini buraya kopyalayalim bakalim ne eserler cikacak? Kolay gelsin.

44Malatya
20 Ekim 2017, 14:51
Konuyu ikiye niye bölüyorsun

ALSANCAK-35
20 Ekim 2017, 15:18
Ustam bir sebebi yok diger konuda sekil olayini islememistimde o yüzden.Eger bir mahzuru varsa mod ustalar silebilir.

TipiTip
20 Ekim 2017, 15:47
Ne alakaya maydonoz simdi iki konu

Bir konu acmissin buna ne gerek simdi bana tek gercekten Kabul edilecek tek neden söyle

Diger konu icine yaptiranlar Dövmelerinin resmini paylasirmi die eklesen ne olurdu

TipiTip
20 Ekim 2017, 15:49
O zaman AC bir konu Daha

Dövmelerin fiyatlari ?

Olmadi bir konu daha

Nerde yaptirdiniz ??

Ne dersin

kral64
20 Ekim 2017, 15:57
pimi cekilmis el bombasi gibi bir konu daha bu konu elde patlar;)

TipiTip
20 Ekim 2017, 16:04
pimi cekilmis el bombasi gibi bir konu daha bu konu elde patlar;)

Üce kadar sayip arkaya dogru gerinerek taaaaaaaaaaa uzaklara at usta orda patlasin :-))

ALSANCAK-35
20 Ekim 2017, 16:12
O zaman AC bir konu Daha

Dövmelerin fiyatlari ?

Olmadi bir konu daha

Nerde yaptirdiniz ??

Ne dersin

Usta seni kesinlikle kirmam.Ilerde konu eksikligi olunca isteklerini tek tek konu olarak acariz süphen olmasin simdilik böyle idare et. :)

memo82a
20 Ekim 2017, 16:35
Ister bana kizan olsun ister bana darilan olsun sadece bu Siteyi okumaniz icin paylasiyorum
Baska birsey olarak Konuya deginmek istemiyorum arti kimseyle burada Tartismak istemiyorum sonucta hepimiz birbirimizi iyi kötü taniyoruz

SADECE OKUYUN (http://www.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=1538)

Her Koyun kendi bacagindan asilir Ben Benim Siz Sizsiniz herkes kendi Hayatinda Özgürce Hareket etmeli kimse kimseye karisamaz !!!

Ama birseylerden de Ders cikarmak hepimize farz'dir ama katilan olur ama olmaz !!!

Bunu herhangi bir Kisi ve Kisilerle Tartisma Konusu olarak yaratmak istemiyorum Sayin Arkadaslarim !!!

memo82a
20 Ekim 2017, 16:46
Arkadaslar lütfen kimseyle aram acilmasin hepinizi teker teker severim Konuyu lütfen baska yerlere Yormayin
sadece icinizde saklayin okuduktan sonra kendinize göre hareket edersiniz . Yok Memo söyle paylasti yok sunu dedi olmasin
hepiniz yeterince yetiskin kisilersiniz .Dedigim gibi herkes istedigi sekilde Özgürce haraket etmeli benim kendi Sahsim olarak
kimseyi ayirmam su söyle yapmis bu böyle yapmis. Sadece paylastigim sizlere Bilgi amacli Din / Politikla / Ayrimcilik vs ile kiyaslamayin !!!

44Malatya
20 Ekim 2017, 16:48
De haydi nerden nereye geldik bu yapılanın din ile ne alakası var?

TipiTip
20 Ekim 2017, 16:55
Ne dedim diger konuda döner dolasir olay Diné baglanir

Herseyi yapiyoruz sitede calma Film muzik Programm kacak IPTV

AMA bu gibi olaylarda 4x4 müslüman oluyoruz

Gülerim aglanacak halimize

memo82a
20 Ekim 2017, 17:01
Ustam Konuyu Dine baglamak istemiyorum diye bastan da yazdim kendim de 5 Vakit Secde'de olan biri degilim
sadece Bilgi amacli paylasildi dedigim gibi Tartisma Konus yaratmak icin paylasmadim. Elbette hepimizin Hayat'ta hatalari
olmustur vardir kimse ben 4x4 Müslümanim diyemez !!!

Saygilar
Memo82a

karam82
20 Ekim 2017, 17:06
Diğer açılan konuya Dini mesaj cekilmemksizin tek konu olması için kapatıyorum..!!!

diger konu

https://www.ozbeceriksizler.com/showthread.php?56779-D%F6vme-yaptirma-merakiniz-varmi