PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni turkish fast food kumru yigen oldumu ve nerde var almanya da?

talo176
17 Ekim 2017, 09:16
slm arkadaslar, izmir de yapilan kumru almanya da nerde yapiliyor/satiliyor (berlin haric)?

https://www.youtube.com/watch?v=OBxEPz83280

TipiTip
17 Ekim 2017, 13:13
evet bende bir kac zaman önce izledim berlinde varmis

ama hic ilgimi ceken bir yiyecek degil

neden derseniz icin sosis dolu

bende sosisi sevmem

ama yiyenelre afiyet bal seker olsun

mustimercan
19 Ekim 2017, 23:16
Bizim burda Münster,de açılmıştı bi ara..izmirli olarak hemen tadına baktık ama çok kötüydü bi daha gitmedik.zatem 2 ay sonrada kapandı..

OrLoW
19 Ekim 2017, 23:52
Bizim burda Münster,de açılmıştı bi ara..izmirli olarak hemen tadına baktık ama çok kötüydü bi daha gitmedik.zatem 2 ay sonrada kapandı..

Sen izmirliysen Almanyada yapılan kumrudur dönerdir seni kesmez dostum. Olduğu kadar sadece bi o anlık heves giderir..

Bizim bölgede yapanını duymadım vardır belki ben bilmiyorumdur. Onuda döner işine döndürürler gibime geliyor .

Her köşe başında döner satan var !!! Ama dönerci varmı yok ( yani yok denecek kadar azdır bulmak mesele)

mustimercan
21 Ekim 2017, 01:04
Onun için kendi kumrumu evde kendim yaparım hep..🖒🖒

ati1975
21 Ekim 2017, 22:11
Mannheimda da var

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/42/Kumrucu_Mannheim_E3.jpg

gezgin38
21 Ekim 2017, 23:33
ben birkac hafta önce aldim denemek icin bize göre degildi neyse, yalniz ekmek arasi degil kasapdan almisdim evde kendimiz hazirladik ekmek arasini, yer olarak Dortmund NRW, HVM kasab adresi Kattenstert 20, 44359 Dortmund
reklam amacli yazmiyorum buda böle bilinsin.

TipiTip
21 Ekim 2017, 23:49
ben birkac hafta önce aldim denemek icin bize göre degildi neyse, yalniz ekmek arasi degil kasapdan almisdim evde kendimiz hazirladik ekmek arasini, yer olarak Dortmund NRW, HVM kasab adresi Kattenstert 20, 44359 Dortmund
reklam amacli yazmiyorum buda böle bilinsin.

Ustam reklam olmasin diyonda
Baska ne oluyor :-)))

BU kasap Kumrumu satiyorda aldin

gezgin38
16 Kasım 2017, 00:47
Ustam reklam olmasin diyonda
Baska ne oluyor :-)))

BU kasap Kumrumu satiyorda aldin

talo modumuz sormus nerede yapiliyor ve satiliyor diye bende yardimci olmak icin adres verdim, senin soruna gelince uzunköprü kardesim ben ihtiyaclarimi 2 kasapdan haric biryerden almam , bu kasap bana tadimlik olsun diye verdi ( beles :D ) onlarda yeni ürün olarak tanitmak istiyorlar. yukarida yazdigim gibi bizim damagimiza göre degildi buda sanirsam cok da reklam amacli olmuyor bence ok78rcp

TipiTip
16 Kasım 2017, 01:19
talo modumuz sormus nerede yapiliyor ve satiliyor diye bende yardimci olmak icin adres verdim, senin soruna gelince uzunköprü kardesim ben ihtiyaclarimi 2 kasapdan haric biryerden almam , bu kasap bana tadimlik olsun diye verdi ( beles :D ) onlarda yeni ürün olarak tanitmak istiyorlar. yukarida yazdigim gibi bizim damagimiza göre degildi buda sanirsam cok da reklam amacli olmuyor bence ok78rcp

Usta iyide kumruyu bu Adam hazir donmusmu satiyor

Sana tam olarak ne verdi

TipiTip
16 Kasım 2017, 12:38
Usta banada bir kasap cok güzel pirzola vermisti, adresini buraya yazsam olurmu :)

Aga yaz Herkes faydalansin :-))))

Abi Benim sormam Kumru kasapta ne sekilde satiliyor
Onu anlamadim hazirmi donukmu ?????

gezgin38
19 Kasım 2017, 23:53
Usta iyide kumruyu bu Adam hazir donmusmu satiyor

Sana tam olarak ne verdi

bu arkadas bana tadimlik dediysem sanirim 500gr. olarak paket halinde vermisdi, yani acik satmiyor hazirlayip paket haline getirip öyle satis yapiyor, tadini merak ediyorsaniz bana dilim salamlar var tavuk degilde et salam amma baharati tadi öyle degil. ayri bir tad

TipiTip
20 Kasım 2017, 00:03
bu arkadas bana tadimlik dediysem sanirim 500gr. olarak paket halinde vermisdi, yani acik satmiyor hazirlayip paket haline getirip öyle satis yapiyor, tadini merak ediyorsaniz bana dilim salamlar var tavuk degilde et salam amma baharati tadi öyle degil. ayri bir tad

Usta cok merak ettim simdi

Kumru normaler hazir olmamali herek ondan sordum

Herde bu Kasap adres tam olarak nedi

gezgin38
21 Kasım 2017, 18:59
ilk vermis oldugum cevabda yaziyor adrresi oradan bakarsim

registro6503
25 Şubat 2018, 21:03
Berlin Hermannstraße de vardir. Güzel birsey ama birkere yedin mi yetiyor herzaman yemek istedigin birsey degil. Gördügün video da o dükkan ztn

talo176
25 Şubat 2018, 21:17
Bremen e de acildi.. ilk gün gittim 2 saat mi ne bekledim sirada.. bosuna beklemisim.. Allah in gücüne gitmesin, ama hosuma gitmedi..

Dönerin yerini kapamaz..!!!