PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Focebuka ulasilmiyor simdi haytimizmi karardi

kral64
11 Ekim 2017, 18:22
su an itibai ile dünyanin cogu bölümlerinden facebook ulasilamiyormus haber sitelerini gezerken gözüme carpti denedim hakketen ulasilamiyor
yorumlari okudumda sanki milletin hayati kararmis gercekten facebook olmayinca hayati karariyormu milletin ya:D

Selcuk8
11 Ekim 2017, 19:14
Çok şükür ki facebook hesabım yok. Millet gece gündüz içinde normaldir yani bağımlılık yapmış

bey_tu
11 Ekim 2017, 19:16
Gereksiz Bir Platform.

gamberoglu2000
11 Ekim 2017, 19:25
is arkadasim hep der facebook hesabi olmayani insan yerine koymayacaklar ilerde diye hep guluyorum bir kere yaptim samata olsun diye uc gun surdu kapattim aslinda platform guzelde milletin kullanim yontemi ters cok gereksiz bana gore cok bos kullaniliyor gereksiz aynen youtube gibi youtubun yola cikisiyla su andaki geldigi konumun arasinda daglar kadar fark var.

Osmanbey34
12 Ekim 2017, 00:23
dünyanin sonu geldi ;)

BndD
12 Ekim 2017, 00:29
insanlari azdiran bir pislik yatagi

memo82a
12 Ekim 2017, 00:50
Eskiden Facebook varmiydi olsa ne olur olmasa ne olur kac kisi bana yazmis zamaninda bakmiyorum bile

Hayat'ta Facebooktan daha nice önemli seyler var.

Millet ne Zaman yemek yedigini / ictigini / uyudugunu / Kalktigini / kiminle beraber / Aile Ortamini ve saymak ile bitmez
yasantisini paylasiyor. Artik Insanlarin özel Hayati da kalmamis.

Sacmaliktan baska birsey degil

Bu benim Görüsüm ama katilanlar olur ama olmaz bu size kalmis maksat burada kimseyi renide etmek degil icimden gecenleri yaziyorum !!!

MEGAbond
12 Ekim 2017, 04:46
Atalarimiz ne demis herseyin azi karar cogu zarar,,,sanal alem her yönüyle bir ate$,,isinmasini bileceksin,,elini, kendini yakmiyacaksin, bu kadar basit.

ALSANCAK-35
12 Ekim 2017, 15:08
Atalarimiz ne demis herseyin azi karar cogu zarar,,,sanal alem her yönüyle bir ate$,,isinmasini bileceksin,,elini, kendini yakmiyacaksin, bu kadar basit.

Kaldimi böyle senin tarif ettigin gibi akilli insanlar ustam? Insanlar sosyal medyadan o kadar zor ayriliyorlarki,mesaj yazarken trafikte direksiyon hakimiyetini kaybediyorlar,facesine bakarken bir kamyonun altinda hayatlari son buluyor,Wattsapp'ina cevap yetistireyim derken yayalara carpip kaciyorlar,Türkiye'de yüzde seksenin elinde araba kullanirken en azindan telefon elinde kirmizi lambayi bekliyorlar.Allah sonumuzu hayir etsin.

OrLoW
12 Ekim 2017, 16:45
Hayatını Facebooka bağlamış insanlar var dünyaları kararmıştır o site gidince.. Birkaç sene önce açmıştım kullanıyormuyum benimkine kullanmak denmez ben mundar ediyorum:D Aklıma gelicekde bakıcam en fazla 5 dakika sonra kapatırım..gerek duymuyorum birde oradaki kendini kaybetmiş toplum beni rahatsız ediyor sanırım ondan girmiyorum..bir kere baktım 1 senedir açmamışım neredeyse yılbaşı tebrikleri gördüm:D

düzgün kullanılırsa güzel ne bileyim bulamadığın arkadaşlarını eski tanıdıkları orada bulduğum oldu ama çok kötü kullananlar var yazık... Birini tanımak için face sayfasına bakman yeterli bütün karakterini oraya döküyor adam zaten herşeyini orada görürsün çoğu kişide tüm sülalesini..

Her dakikasını oraya aktaranlar varya hayret edici ne yediklerini bile çekip atıyorlar bu nasıl bir piskolojiye dönüştü artık bilemiyorum... Kahvaltıda bunları yiyoruz diye çekip atıyor adam sıfır düşünce !! Öğle yemeği böyle akşam yemeği böyle eee gece eğlencede ne içiyoruz çekip atıyor ayıp denen kelimeyi biz ne yaptık

Ben yakınını kaybedipde faceye meftanın mezarını çekip atanlar gördümya ! Bu nasıl birşeydir altına yorumlar yorumlar birçoğuda beğeni yapmış..Biz toplum olarak birçok şeyi yitirdiğimizin kanıtları üzücü

kral64
12 Ekim 2017, 19:53
Hayatını Facebooka bağlamış insanlar var dünyaları kararmıştır o site gidince.. Birkaç sene önce açmıştım kullanıyormuyum benimkine kullanmak denmez ben mundar ediyorum:D Aklıma gelicekde bakıcam en fazla 5 dakika sonra kapatırım..gerek duymuyorum birde oradaki kendini kaybetmiş toplum beni rahatsız ediyor sanırım ondan girmiyorum..bir kere baktım 1 senedir açmamışım neredeyse yılbaşı tebrikleri gördüm:D

düzgün kullanılırsa güzel ne bileyim bulamadığın arkadaşlarını eski tanıdıkları orada bulduğum oldu ama çok kötü kullananlar var yazık... Birini tanımak için face sayfasına bakman yeterli bütün karakterini oraya döküyor adam zaten herşeyini orada görürsün çoğu kişide tüm sülalesini..

Her dakikasını oraya aktaranlar varya hayret edici ne yediklerini bile çekip atıyorlar bu nasıl bir piskolojiye dönüştü artık bilemiyorum... Kahvaltıda bunları yiyoruz diye çekip atıyor adam sıfır düşünce !! Öğle yemeği böyle akşam yemeği böyle eee gece eğlencede ne içiyoruz çekip atıyor ayıp denen kelimeyi biz ne yaptık

Ben yakınını kaybedipde faceye meftanın mezarını çekip atanlar gördümya ! Bu nasıl birşeydir altına yorumlar yorumlar birçoğuda beğeni yapmış..Biz toplum olarak birçok şeyi yitirdiğimizin kanıtları üzücü

evet arkadasin yazdigi gibi cok iyi bildigin kisilerin gercek yüzünü görebiliyorsun facede
birde eb cok sinir oldugum olay az önce annemi veya babami veya bir yakinimi kaybettim diye mesaj yazanlar var ya arkadas sen git acini yasa facede bildirmesende giden gitmis duyuru yapacaksan birak baskalari yapar

fantomas99
18 Aralık 2017, 22:37
" Ehemaliger Facebook Mitarbeiter erklärt: Darum verbiete ich meinen Kindern, Facebook zu nutzen"

http://www.huffingtonpost.de/2016/09/12/facebook-mitarbeiter-kind_n_11976752.html