PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye (ampute) Milli takimi Avrupa Sampiyon oldu!

talo176
09 Ekim 2017, 20:34
bizim saglikli Milli takimimiz turnuvaya katilamadi bile, ama engellilerimiz kupayi kazandi..
o kadar mutlu ettiler beni, tüylerim diken diken oldu..

HELAL SIZE!!!

https://www.youtube.com/watch?v=XtXL8tqdmCY

kral64
09 Ekim 2017, 20:49
Tebrikler,helal olsun sizlere,emeğinize sağlık.

akbaba
09 Ekim 2017, 21:13
takim kaptanimiz,sampiyonluk golünüde atan Osman Çakmak Komandoydu,14sene önce mayına bastı, sol bacağı diz altından koptu,10 sene tedavisi sürdü, birgün Genelkurmay başkanı Yaşar Büyükanıt GATA’ya gelir ve Gazi’lerle sohbet eder.
Osman Çakmak koltuk değneğiyle Onun karşısına çıkar ve „komutanim ben iyileştim,lütfen yardımcı olun,yine bölgeye gitmek istiyorum“ der.Komutanın gözleri dolar“ vatana hizmet sadece vurusarak olmaz, mücadeleye devam etmek istiyorsan,futbol oyna,ay yıldızlı formayı taşı“der.

memo82a
09 Ekim 2017, 21:53
Konuyu dagitmak istemiyorum ama baska Takimlara acayip imreniyorum /kiskaniyorum
biz ise hep Hayallerle yasiyoruz Seneye ölmezsek INSAALLAH . RABBIM tüm kardeslerimize
uzun uzun saglikli ömürler versin. Ekran basinda baska Takimlari seyredecegiz

Hayal Dünyasi iste bizimkisi belki Coluk Cocugumuz büyüdükten sonra belki görürler A Milli Takimizin bir Zaman birseyler
yapacagini bize nasip olmaz Yas 50'ye dayaniyor daha ne Kadar yasayacagiz da A Milli Takimin basarilarini bize yasatacaklar !!!

Konu dagitmak istemeden bu Yorumumu yapmadan da duramadim. Admin veya Mod Arkadaslarim Konuyu lütfen silmeyin
icimden gelen buruk Aciyi paylastim sadece

talo176
09 Ekim 2017, 22:22
aynen, katiliyorum sana memo ustam..
sen yine tatli sekilde yaziyorsun..

ahmet cakar hocamizin dedigini buraya yazmak istemiyorum, ama cok dogru konustu ve cok da hosuma gitti..

deniz2000
09 Ekim 2017, 23:49
talo176 usta paylasim icin cok sagol gözlerim yasardi helal olsun bu kardeslerimizeok78rcp

memo82a
10 Ekim 2017, 00:03
Iste gercek Oyuncu Ruhu bu kardeslerimizde var ALLAH C.C basarililarinin devamini getirsin INSAALLAH hangi Spor Dali olursa olsun

idiye
10 Ekim 2017, 08:44
Mac bitti,millilerin o halleri beni aglatti.70 yasinda olmam hsebiyle hepsini alinlarindan öpüyorum.A millilerede yaziklar olsun.Utansinlar.Onlardan ders alsinlar.Aslinda bu arslanlar engelli degil.Arslan yürekliler.A millilere gelince,herhangi bir lafim yok.Zira onlarda hic bir sey yok.Benim babaannem derdiki.----Allah kimsenin ar damarini catlatmasin.----

44Malatya
10 Ekim 2017, 13:18
A Millilerin aldıkları paraları kesin bakın nasıl oynuyorlar

Ampute milli takımı kutlarım, başarıların devamını dilerim

Memoli1976x
11 Ekim 2017, 00:31
A Millilere verdikleri Paradan kesip Bunlara versinler, en dogru karar bu olur bence.

Madem oynayinca Prim aliyorsun oynamayincada cezasini cekeceksin.

Bu Ustalar bunu onlardan fazla hak etti.

idiye
11 Ekim 2017, 09:52
Onlar o kadar gururlu ki;kabul edeceklerini sanmam.Onlarin verdiklerinin bedeli bile yok.Onlar ortaya canlarini yüreklerini koymuslar daha ötesi varmi.

giresun_28
11 Ekim 2017, 10:48
helal olsun!!!

Osmanbey34
12 Ekim 2017, 00:24
helal olsun!!!