PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uçak Bileti- Lütfen DİKKAT!!!!!!!!!!!

yesildagli
04 Ekim 2017, 11:59
İki hafta önce hanıma uçak bileti aldım.internet üzerinden İNVOLATUS diye bir Türk firması.
Gidiş-dönüş THY ve direk....
6 kere uçağın gidiş dönüş saatlerini ve uçağı değiştirdiler,direk uçuşu aktarmalıya çevirdiler.
Hem başka bir günde hem gecikmeli hem aktarmalı gidip dönmek zorunda kaldık.Paramı istiyorum vermiyorlar THY yok saatimde uçayım yok direk biletim var yok olmaz....,
Velhasıl burnumla ağzımdan geldi.
SAKIN SAKIN SAKIN Siz siz olun İnvolatus 41564 Kaarst ucuzda olsa bilet almayın...Önce Google den bi araştırıp bakın kaç kişilere aynı kazığı atmışlar...
Ali Güzel

Jaws57
04 Ekim 2017, 12:27
Nereye bildet aldin cogu sehirlere direkt Zaren yokki thy ile

enes67
04 Ekim 2017, 13:33
Selam
Melesef bir arkadasin basinada geldi , gecen kis aylarin bu sene yaz ayi icin arkadasa bilet aldik , ucagin saatlerini en az bes kere deyistirdiler , hatta gelirken 1 gün gec geldi , cok sükür en azindan yolda birakmadilar dedik .
Bundan 3 hafta önce diyer arkadas Düss-Antalya ya bilet almis , Havaalina gitmis o gün icin Ucak seferi yok demisler , mecbur baska bilet aldi diyer Ucak sirketinden , yani yolda da birakiyorlar .
10 seneden beri Internetden bilet alirim böylesini hic görmemistim , yalniz bu bana ders oldu , bu sirket Türk sirketi ve birdaha asla almam ve yakinlarima bilet aldirmam , her Türk sirketi böylemi bilemiyorum .

hOrOz
04 Ekim 2017, 13:44
niye şirketlerin kendi sayfasından almazsınız onu anlamıyorum
Bir kere THY nin sadece Istanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen aktarmalı seferleri var önümüzudeki günlerde Ankara da dahil olacak galiba
Sunexpres .THY veya Pegasus hep kendi sayfalarından kredi kartı ile alırım hiç bir problem olamadı

Putkiran
04 Ekim 2017, 15:06
[QUOTE=hOrOz;177973]niye şirketlerin kendi sayfasından almazsınız onu anlamıyorum

Yukarda arkadaş yazmış fiyat farkından dolayı diye..

banane78
04 Ekim 2017, 20:06
gecmis olsun arkadasim!
Benim tavsiyem check24.de

en azindan hicbir ek ücret almiyorlar ya da thy'nin kendi sayfasindan..

turgutgs
04 Ekim 2017, 20:33
Bende 2 gün önce düsseldorftan izmire bilet aldim swoodoo dan sunnexpress in ucagi ve burda sunnrxpress in kendi saygasindan daha ucuz.

yadikar
05 Ekim 2017, 00:37
Arkadaslar bende yazin İNVOLATUS dan Antalya icin bilet aldim giderken sunexpress ile sorunsuz uctuk dönüste ise Corendon hava yollari ile ucacagimiza dair mesaj aldik ve yazilan saatte havaalanina gittik check in yaptirdik ve Corendon yetkilileri önce ucagin 4 saat gecikecegini söyledi ve 4 saat sonra ucagin teknik bir arizadan dolayi iptal oldugu söylendi ve Corendon yetkilileri bizi bir hotele götürdüler 2 gün antalyada kaldik ve 2 gün sonra berline dönebildik. simdi ben bunlari avukata verip tazminat isteyecegim...simdi benim bilmek istedigim böyle bir hakkim varmi eger varsa hangi sirketi vericem İNVOLATUS mu yoksa Corendon mu?

yesildagli
05 Ekim 2017, 09:50
Arkadaşlar ucuz olduğu için almıştım. Köln den Antalya’ya .
Ama inanın rezillik bi daha bedava bilet teklif etseler almam. Bütün samimiyetimle söylüyorum..

yesildagli
05 Ekim 2017, 09:54
İşin daha kolayı Google den involatus bewertungen yazıp bi bakın milleti nasıl rezil etmişler. Benim gibi de değil kaba kaba yorum ve değerlendirmeleri göreceksiniz.

yesildagli
05 Ekim 2017, 09:56
Köln Antalya direk ve THY
olarak aldım ve ödedim

V/S
05 Ekim 2017, 14:22
Buradan Entschädigungsgeld alabilirsiniz, Ucak iptal oldu .. kalkmadi vs.
herseyi onlar halediyor ve alinacak paranin yüzde 20 bis 30*% aliyorlar.
yani sizden para taleb etmiyorlar.

https://www.flightright.de/

Osmanbey34
05 Ekim 2017, 15:10
tam olarak bu arkadas neyin " entschädigungsgeld" bas vuracak ? bide involatus sirketi ne yapsin ? bu her ucak ve acentada olabilir. tabiki bunu bizde onaylamiyoruz.

Buradan Entschädigungsgeld alabilirsiniz, Ucak iptal oldu .. kalkmadi vs.
herseyi onlar halediyor ve alinacak paranin yüzde 20 bis 30*% aliyorlar.
yani sizden para taleb etmiyorlar.

https://www.flightright.de/

haylazz
12 Ekim 2017, 00:23
Bu firmayi tanimiyorum ama ucus saatinizde degisiklik olursa bir hafta ileri bir hafta geri tarihe ücretsiz degistirebiliyorsunuz (THY 3 kere yaptim)
Atlasglobal 48 saati gecen saat degisikliklerinde ücretsiz degisiklik yapiyor.

Mourinho38
12 Ekim 2017, 15:50
https://de.trustpilot.com/review/www.involatus.com

trustpilotta bile berbat bir görüntü ciziyor. biz opodo'dan kaziklanmistik zamaninda ama sonrasinda avukata verdik zarari karsiladilar. olmayan bilet satmislar bize. bizde havalimanindan yeni bilet almak zorunda kaldik cok pahaliya patlamisti.

siz siz olun sadece sirketlerin kendi sayfasindan alin. diger sayfalarda daha ucuz gösteriyorsa kesinlikle bir hile hurda dönüyordur 3-5 hesabi yapmayin ucak bileti konusunda.

Osmanbey34
12 Ekim 2017, 23:20
aynen sana katiliyorum. ama bizim insana anlatmasi zor :)

https://de.trustpilot.com/review/www.involatus.com

trustpilotta bile berbat bir görüntü ciziyor. biz opodo'dan kaziklanmistik zamaninda ama sonrasinda avukata verdik zarari karsiladilar. olmayan bilet satmislar bize. bizde havalimanindan yeni bilet almak zorunda kaldik cok pahaliya patlamisti.

siz siz olun sadece sirketlerin kendi sayfasindan alin. diger sayfalarda daha ucuz gösteriyorsa kesinlikle bir hile hurda dönüyordur 3-5 hesabi yapmayin ucak bileti konusunda.