PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 400 Euroya kadar calışabilir yasası cıkacakmış

mincoali
03 Ekim 2017, 09:02
Selam arkadaşlar 400 Euroya kadar şalışabilir yasası cıkacakmış tekrar doğrumu dilgisi olan varmı

yadikar
03 Ekim 2017, 09:10
Selam arkadaşlar 400 Euroya kadar şalışabilir yasası cıkacakmış tekrar doğrumu dilgisi olan varmı

http://sonhaber.eu/gundem/gurbetci-emeklilere-mujde/

hekimoglu
03 Ekim 2017, 22:05
Kaynak olarak gösterilen haberin tarihiyle ilgileneniniz oldumu 2015. Bu yönde cok söylenti var ancak ciddi bir calisma ortada yok lütfen yanilmayip yaniltmayalim.

macomen
07 Ekim 2017, 17:35
slmlar,

arkadaslar benim esimde 400 euroya Kadar calisiyor,yurt disi borclanma primlerini ödedik,suana Kadar bildigim Trden emekli olabilmek icin hic bi iste calisilamiyor,kendim trde sgk yida arayip sordum,ondan dolayi esimde cikisini verdi,birde duyumum ek iste calismayi bi tarafa birak adamlar Yurt disi borclanmayi kaldirmak istiyolarmis,dogruluk derecesi nedir bilmiyorum.

saygilar

Romeo29
10 Ekim 2017, 16:44
Konu: 400 Euroya kadar şalışabilir yasası cıkacakmış

Modlardan rica etsek su basligi degistirseler ? Gözlerim kör oldu ya "Salisabilir " ne ya..Arkadas yanlis yazmis eyvallah ama düzeltelim bi zahmet.

TipiTip
10 Ekim 2017, 19:18
birisi su basligi düzeltsin yaw salisabilir degil calisabilir

aqua05
10 Ekim 2017, 19:47
slmlar,

arkadaslar benim esimde 400 euroya Kadar calisiyor,yurt disi borclanma primlerini ödedik,suana Kadar bildigim Trden emekli olabilmek icin hic bi iste calisilamiyor,kendim trde sgk yida arayip sordum,ondan dolayi esimde cikisini verdi,birde duyumum ek iste calismayi bi tarafa birak adamlar Yurt disi borclanmayi kaldirmak istiyolarmis,dogruluk derecesi nedir bilmiyorum.

saygilar

Hocam sen haberleri dinlemiyorsun herhalde.Memlekete para lazim yastik Alti altinlari paralari cikarin diyor Sayin Cumhurbaskanimiz ekonomiye yardim olsun diye.Borclanma kalkarsa kasaya para nereden girecek kasaya para girsinki emeklilerin ayliklari ödensin.