PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paypal dan parayi geri cekme

Serseri
30 Eylül 2017, 13:19
Slm arkadaslar internet ten ebaykleinanzeigeden 2 parca esya aldim ve parayi paypal ile yolladim , ama aldim esyalar gelmedi , saticilara günlerdir yaziyorum cevap vermiyorlar. Paypaldan nasil parayi geri cekebilirim, pazarteside polise gidecem sikayet icin

bruclee
30 Eylül 2017, 13:31
paypal ile parayi nasil gönderdin o önemli. üc tane option var eger parayi Geld an freunde senden yapmis isen geri alamassin öbür iki opsuyonu ile gönderdiysen geri cekebilirsin paypala melden yap onlar alici kisiyle kontak kurarlar veya parani geri iade ederler biliyorum. ama ödeme opsiyonlarda aciklama var onlari okuman gerekirdi ödemeden önce ben genelde satici rica edersen düsük miktarda olan ücretleri Geld an freunde senden yapiyorum ama genelde versichert olarak ödeme yapiyorum. sorun oldugunda parayi geri cekebilmem icin.

Serseri
30 Eylül 2017, 16:17
Parayi freunde olarak yolladim 23 € bir birde65 € yolladim ayri ayri kisiler

Prens-66
30 Eylül 2017, 16:26
Freunde olarak gönderirsen, Schutz olmaz.

Para öyle gitti, almak imkansız gibi birşey..

Geçenlerde birşey alacaktım, bana Zahlung an Freunde yap dedi, bende hayır, ne Mal'ı alırım nede bu şekilde ödeme yaparım diyerek, konuyu kapattım.

Resmen dolandırıcılık!

tutu2004
30 Eylül 2017, 16:38
bankadan geri cek

TipiTip
30 Eylül 2017, 16:49
bankadan geri cek

adam paypal ile ödedim diyor sen bankadan geri cek diyorsun

ne alakaya maydonoz ?

Memoli1976x
30 Eylül 2017, 18:55
Okadar yaziliyor burda Kleinanzeigeden birsey alirsaniz gidip bakin, ödeyin alin diye, halen önceden ödeme yapiyorsunuz!

Iki kurus ucuza alayim derken paranizdan oluyorsunuz.

fuk_18
01 Ekim 2017, 00:21
bir tavsiyede benden paypal ile alirken kisiye direk para gönderirken korumali gönderin karsi taraf 40 euro istiyorsa korumali gönderirken 44 45 euro gönderin karsi tarafa 40 gecsin cünkü paypal alicidan aliyor gebührü karsi tarafa istedigi tutarin ulasmasini saglayin korumali gönderin yeterli