PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SAMSUNG Galaxy S8 10 gb lte internet bitince 1 kbit

mehmetalii
24 Eylül 2017, 09:42
Arkadaşlar bu sözleşme nasıl anlayanlar bir bakabilir mi
SAMSUNG Galaxy S8 10 gb lte internet bitince 1000 kbit
https://tarife.mediamarkt.de/samsung-galaxy-aktion?uympq=vpqr&rbtc=aff%7Ccon%7C709741-s8deal%7C%7Cp%7Caffilinet&ref=709741-s8deal&affmt=2&affmn=2

https://i.hizliresim.com/vJgkLR.png

SAMSUNG Galaxy S8

Free M

10 GB Turbo Highspeed-Datenvolumen (LTE Max.)
Allnet- und SMS-Flatrate
Unendlich weitersurfen mit bis zu 1 MBit/s

talo176
24 Eylül 2017, 09:53
Yaklasip 1 senedir reklamini yapiyorlar.. simdi mi görüyorsun?
Bahsettikleri gibi, 10 veya 15 gb doldurtuktan sonra 1 mbit hiz ile devam internet e giriyorsun.. böylece youtube de video izleyebilirsin..

Ben kullaniyorum ve gayet memnunum..
Yasadigim yer bremen ve hic sıkıntı yasamadim simdiye kadar..
Lakin direk o2 dan sözlesme yapmadim.. sparhandy den yapmistim.. daha uyguna geliyor.. alternatif olarak preis24..

Media markt da olabilir.. onlar da uyguna satiyor..

mehmetalii
24 Eylül 2017, 10:04
Bu sözleşme nasıl aylık 29.99 Samsung Galaxy s8 var ve 10 gb Internet dogrumu başka fatura çıkmasın karşımıza da

H@K@N
24 Eylül 2017, 10:29
Sikinti yok yapabilirsin ben 5 ay önce bunun 15 GB'lik olanini yapmistim Samsung S7 vardi o zaman.
Duisburg'da yasiyorum O2 ile hic sikinti yasamadim,is yerinde 8 saat boyunca TV bakiyorum.
ca.10 günde 15 GB bitiyor,1 MBit/s ilede devam bakiyorum sikinti olmadan.
Yasadigin yerde O2 sikinti yapmiyorsa tavsiye ederim,cekinmene gerek,extra kostenlerde olmaz.

H@K@N
25 Eylül 2017, 20:10
Sunuda belirtmek istiyorum,
Festnetz O2 ise aylik 10 € indirim oluyor yada 26 yas altinda isen 5 € aylik indirim var.

"Genau die passenden Tarife, wenn man jung ist und das Geld braucht. Damit sparen Studenten und alle unter 26 gegenüber einem vergleichbaren Handy-Vertrag 24 Monate lang je 5 € bei den Tarifen Free M, L und XL - das lohnt sich richtig."

http://www.kombivorteil.de/wp-content/uploads/2015/02/o2-kombi-vorteil-tabelle.jpg

afghan
26 Eylül 2017, 13:19
Sunuda belirtmek istiyorum,
Festnetz O2 ise aylik 10 € indirim oluyor yada 26 yas altinda isen 5 € aylik indirim var.

"Genau die passenden Tarife, wenn man jung ist und das Geld braucht. Damit sparen Studenten und alle unter 26 gegenüber einem vergleichbaren Handy-Vertrag 24 Monate lang je 5 € bei den Tarifen Free M, L und XL - das lohnt sich richtig."

http://www.kombivorteil.de/wp-content/uploads/2015/02/o2-kombi-vorteil-tabelle.jpgBurada bir yanlışlık olmasın ama, kontratı mediamarkt üzerinden yaptığınız için indirimlerden faydalanma hakkiniz normal şartlarda yok. Fakat nazik bir şekilde o2 calisani ile chat veya telefonda konusursaniz ihtimal ki size bu indirimleri kontrata ekliyebilir.
Normalde kontratı yaparken indirimli bir şekilde yapılması gerekiyor, mediamarkt ise bu imkanı sunmadığı için yapamiyorsunuz.

Ben 2 ay önce aylık 1gb LTE'si olan o2 free S ile Samsung Galaxy S8 aldim Mediamarkt dan, online.
Bir kac kere chat de sordum, ögrenci indirimi yapiyorlarmi diye, yapmadılar, yukarıda açıkladığım nedenlerden dolayı. Sonra bir de telefon ile denedim, baska bir çalışan hemen yapiyorum dedi, ve işledi. Ardından dedim 1gb biraz az olacak, yetmiyor, sitenizde 15gb'li tarifenizi gördüm, tarife değiştirme mümkün mü? Tabiki mümkün, hemen yapıyorum istiyorsanız dedi ve onu da işledi.

Uzun lafın kısası, elimde bir Samsung S8 ve aylık 24,99€ ya 15gb LTE MAX'lı o2 Free 15 tarifesi var. Fazlası ile memnunum.

Nezaket den şaşmadan, herşey mümkün, yeterki iyi bir çalışana denk gelin. :)

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk

mustafa200222
26 Eylül 2017, 13:45
Arkadaslar 02 eplus hariç buna benzer güzel Angebot lar varmı kaldığım yerde sadece Telecom ve Vodafone çekiyor

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

tr-22
26 Eylül 2017, 16:13
Arkadaslar 02 eplus hariç buna benzer güzel Angebot lar varmı kaldığım yerde sadece Telecom ve Vodafone çekiyor

1&1 almada ne alirsan al,bende var Köln'ün bir cok yerinde disarida bile interneti cekmiyor,telefon sorun yok ama internete her yerde giremiyorsun.

Simdi bir cok arkadas yazar telenonundan diye,onutmadan yazayim bende samsung s7 edge var,bence aldi bile bundan kat kat iyiydi,bundan dört yil öncesine kadar kullaniyordum, arasira kapali alanlarda internet cekmiyordu,ben cikis verdim sonunda ya 02 alicam yada aldiya devam,Vodafon biraz bahali oluyor.

mustafa200222
26 Eylül 2017, 16:17
Tr abi bende de 1und1 var vodafone hattı çıkış verdim biraz daha fazla internet olan bir hatta geçeceğim. Aylık 300 dakika konuşmuyorum ama flatt

tr-22
26 Eylül 2017, 17:45
Tr abi bende de 1und1 var vodafone hattı çıkış verdim biraz daha fazla internet olan bir hatta geçeceğim. Aylık 300 dakika konuşmuyorum ama flatt

yukarda yazmayi unuttum,ben numarami tasidim Aldiya 25€ ödemistiler,simdi bana cikis cevabi verdiler numarami almak istiyorsam benden 29.90€ istiyor adiler.

mehmetalii
26 Eylül 2017, 21:19
yukarda yazmayi unuttum,ben numarami tasidim Aldiya 25€ ödemistiler,simdi bana cikis cevabi verdiler numarami almak istiyorsam benden 29.90€ istiyor adiler.

Aldi kartı öylemiş kapatmak istersen bile 29.90 ödemek gerekiyormuş en iyisi kartı kırıp atmak

tr-22
27 Eylül 2017, 16:52
Aldi kartı öylemiş kapatmak istersen bile 29.90 ödemek gerekiyormuş en iyisi kartı kırıp atmak

Suan benden 1und1 istiyor 29.90€,karti atip kirmakla olmuyor arkadasim,ben bu numarami 20 yila yakindir kulaniyorum,ne zaman sirket degistirmis olsam numarami beraber almisimdir,bakalim daha cok zamanim var bana iyi bir angebot sunarlarsa LTE gibi belki tekrardan onlarla anlasabilirim.

TipiTip
27 Eylül 2017, 17:05

Iyide bunu hepsi yapiyor

Adamlar zamaninda senin numaran icin para ödemis

Simdi onlari terk ediyorsun onlarda parasini istiyor

Bundan dogal ne var ???

Isin ilginci gittigin sirket Zaten Numaranida istersen senin icin ücreti ödüyor

Yani O2. Gittin ve eski numarani oraya tasidin onlar karsi sirkete

Tasinma ücretini ödüyorlar yada sana gutschrieft olarak veriyorlar

yani sendeki bu öfke bu siddet neyin nesi ?

tr-22
27 Eylül 2017, 20:06
Iyide bunu hepsi yapiyor

Adamlar zamaninda senin numaran icin para ödemis

Simdi onlari terk ediyorsun onlarda parasini istiyor

Bundan dogal ne var ???

Isin ilginci gittigin sirket Zaten Numaranida istersen senin icin ücreti ödüyor

Yani O2. Gittin ve eski numarani oraya tasidin onlar karsi sirkete

Tasinma ücretini ödüyorlar yada sana gutschrieft olarak veriyorlar

yani sendeki bu öfke bu siddet neyin nesi ?

Emserim benim yazdiklarimi tam okumamissin yada anlamamissin, ambiterlere göre cok kazikci sirket,bende iki sözlesme var ve bunlarin rechnunglarini her ay kontrol etmek zorundayim,en azindan 4-5 kez fazla yanlis hesap yapiyorlar düzeltene kadar iki üc ay geciyor ve parayi vermiyorlar hep gutschrift olarak yapiyorlar,bundan sonrasinida yanlis yapiyorlar,bundan dolayi cok kez onlarla tartistim ve bana gina getirdiler.

Numara tasimasina gelince yukarda yazdim neden 5€ fazla aliyorlar,numarani alalim diyorlar sen eski ambiterine ödüyorsun,ve sonra sana kendi parani gutschrif olarak geciyorlar,sanmaki sana onlarin hediyesi.

Neden kazik diyorum,gecen yil izinden geliyorum Sirplarda telefon caliyor almiyorum mailbox cikti diye benden bes ueroya yakin para kestiler,bu yil tekrar ayni yerde bana mesaj yollamislar 1,49€ kestiler, sence normalse bu sirkette kalabilirsin sorun degil.

Benim konuya dile getimem diger arkadaslarinda faydalanmalari,birde milleti kandiriyorlar D1- Vodafon hatti diye alakasi bu yalniz kandirmaca, ALDI'in kullandigi e plus bile bu kadar zayif degil.

Konuyu acan arkadasimiz actigin konunun disina ciktik kusura bakma özür.

TipiTip
27 Eylül 2017, 20:25
Emserim benim yazdiklarimi tam okumamissin yada anlamamissin, ambiterlere göre cok kazikci sirket,bende iki sözlesme var ve bunlarin rechnunglarini her ay kontrol etmek zorundayim,en azindan 4-5 kez fazla yanlis hesap yapiyorlar düzeltene kadar iki üc ay geciyor ve parayi vermiyorlar hep gutschrift olarak yapiyorlar,bundan sonrasinida yanlis yapiyorlar,bundan dolayi cok kez onlarla tartistim ve bana gina getirdiler.

Numara tasimasina gelince yukarda yazdim neden 5€ fazla aliyorlar,numarani alalim diyorlar sen eski ambiterine ödüyorsun,ve sonra sana kendi parani gutschrif olarak geciyorlar,sanmaki sana onlarin hediyesi.

Neden kazik diyorum,gecen yil izinden geliyorum Sirplarda telefon caliyor almiyorum mailbox cikti diye benden bes ueroya yakin para kestiler,bu yil tekrar ayni yerde bana mesaj yollamislar 1,49€ kestiler, sence normalse bu sirkette kalabilirsin sorun degil.

Benim konuya dile getimem diger arkadaslarinda faydalanmalari,birde milleti kandiriyorlar D1- Vodafon hatti diye alakasi bu yalniz kandirmaca, ALDI'in kullandigi e plus bile bu kadar zayif degil.

bence cok normal yillardir bu sirketteyim bir yamugunu görmedim

onun haricinde hic bir sirkette basim agrimadi

SIRB olayini halen mi ögrenmedin Hemserim ????

ben yillardir Macardan cikarken kapatirim Telefonu Bulgara girdigimde acarim

bu sakli bir olay degilki SIRB yillardir milleti soyuyor bunun 1und1 ile ne alakasi ?

Mailbox acilmis para o acilmis bu acilmis para hemde iyi para Sirpta yillardir

bunu sagir Sultan duydu .... ha önemli bir Telefon beklersin acik birakirsin o zamanda katlanirsin paraya

ben Babamin Vefatinda Araba ile gittim Sirptan 170 Euro Para geldi sirptaki konusmalardan

konustum ödedim bu isin raconu bu

Sirptaki Telefon ödemeleri icin kimse tantana yapmasin , Zevk para ile oluyor zevk yapmak isteyende öder

bir yakinim bu yil benim ile geldi yapma yapma kapa Telefonu diye diye agzimda tüh kalmadi

Sirptan gelen hesabi halen bana söylemedi ama

hanimi abi baya varmis herhalde Dayim hakliymis deyip durdu diyor

simdi diger olay

1und1 D1 kullanmiyor , gecen yila kadar sadece VODAFONE kullaniyordu zaten yaptigi Reklamda D Netz yaziyor

gecen yil E netz yani bu sene Telefonica namideger O2 oldu , sayfasinda bir D Netz var birde E netz secenegi

zaten acik acik her yerde yaziyor D Netz LTE degil !!!!!! E Netz LTE

isi ilginci bu sirket hem Mobil hemde DSL hatlarinda yillardir bir sürü birincilik aliyor

Köln gibi bir büyük sehirde adim basi anten var neden sende bu sorunlar var cok tuhaf

ben hattan kaynaklandigina inanmiyorum

tr-22
27 Eylül 2017, 20:48
Köln gibi bir büyük sehirde adim basi anten var neden sende bu sorunlar var cok tuhaf

Ben sorunlarimi bir cok kez onlara belirttim,1und1 yüzünden telefonumu dahi degistirdim,bende önceden Samsung s4 vardi,bunlarin yüzünden telefon bir kac defa tamire verdim garanti kapsamindaydi,simdi samsung e7 edge var yine sorun ayni,ariyorum problemim oldugunu söylüyorum efendim neymis tamirat var her defasinda ayni cevap,üstelik yayin veren antenleri bana 400-500 metre arasiymis bunuda söylediler.

Anliyacagan daha bir cok sorun var onlari burada yazmayi dogru bulmuyorum.

Sende sorun yoksa ve memnunsan sorun yoktur güle güle kullan.Ben ALDI'dan cok cok daha memnundum.