PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Köln civarı iyibir orthopedi doktoru tavsiyesi

Ege03
05 Eylül 2017, 11:36
Selamünaleyküm arkadaşlar
Benim yaşım 46 almanda 1991 den buyana çalışıyorum.2013'de bel fıtığından ameliyat oldum.Rehaya gitmedim .Kendim müracat ederek 30 prosent aldım.2016'da boyun fıtığı olduğu tespit edildi .parmaklarımda karıncalanma ,omuzlarımda ve ayaklarımın kaslarında ağrımalar oluyor . Henüz boyun fıtığı için prosent'e müracat etmedim .Eski işyerim kapandı on aydır yeni işyerinde çalişiyorum mesleğim zerspannungsmekhaniker
Olarak çalişmaktayım işyerinde baya zorlanmaktayım alman doktora gidiyorum bana üç gün krank yazıyor
Bana köln cıvarı tavsiye edebileceğiniz iyi bir ortopedi doktoru varmı arkadalar . Mesleği mi değiştirsem acaba yada erwerbsminderung renteye baş vursam acaba yardımlarınız için teşekkürler

tr-22
05 Eylül 2017, 12:09
Köln civari demissin,buraya gittinmi bilmiyorum https://www.jameda.de/koeln/gemeinschaftspraxen/dr-med-sinan-yuecel-und-michael-schmitz/uebersicht/70725303000_2/ ben buraya gidiyorum yillardir, her iikiside iyi ilgileniyor ben suan almana gidiyorum cok iyi yardimcida oluyor Krankta yaziyorlar sorun yok,ben ne zaman gitsem krank yaziyorlar, 2014 reha yaptim,simdi yeniden Pazartesi reha yapicam sana tavsiye ederim,yalniz cok erken gitmen gerekiyor devamli dolu.

Türke gidersen türkce konusurum diye düsünme,tek kelime türkce konusmuyor,sanirim yardimada ihtiyacin olmaz,gerekirsede orada türk hemsire var yardimci oluyor.

Gecmis olsun allah sifalar versin.

Ege03
05 Eylül 2017, 13:33
Sizede geçmiş olsun sizin rahatsızlığınız nedir acaba sizdede mi fıtık var?

tr-22
05 Eylül 2017, 15:48
Sizede geçmiş olsun sizin rahatsızlığınız nedir acaba sizdede mi fıtık var?

Bende belfitigi asinma var ve sag bacagam cok agri yapiyor,Boyun ,Diz sag sol,sag omuz ameliyat oldum 12.2016 da,ayni sekilde sol omuzumda vardi igneyle hapla biraz düzeldi yoksa onuda dr. ameliyat olmami söylemisti,anliyacagan hastaliklar cok fazla,bakalim simdiki yapacagam reha ambuland günlük gidecem aksamlarida eve,sonuc ne olur bilmiyorum.

Bendeki hastaliklar asinma oldugu icin dr'lar hepsine ameliyat demiyor.Devamli fiziki tedavi olmaliyim,yalniz is yerinde devamli egil kalk ve fazla ayakta duramiyorum,fazla sag sol yaptigimda boynumdan dolayi basim dönüyor, calismadigimda yada fazla ayak durmadigim zaman, biraz daga iyi oluyorum,benim is yerinde bana oturarak is ariyorlar bulucaklarmi bilmiyorum beklemedeyim.