PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Webmoney den western union a parayı nasıl Aktarabilirim

zayimoglu37
04 Eylül 2017, 21:21
Baya bizamandır ul.to da kiriken miktarı WebMoneye aktardım amsa Rus sayfası baya bir karışik tecrübesi olma arkd varmi parayı WebMoney den western union veya PayPal aktarabilir miyiz

Rammstein
21 Eylül 2017, 22:54
Webmoney den parayi paypal yada webmoneye aktarma olmuyor.

Araci kuruluslar ile bankaniza TL olarak alabilirsiniz. Yada dolar hesabi acip iban yazarak hesabiniza alabilirsiniz.

karam82
21 Eylül 2017, 23:16
@Ramtein arkadasim yalnis bilgi vermissin.

Webmoneyden- Paypal a transfer etme sayfalari var sadece karsiliginda biraz miktar kendilerine aliyorlar.

@Memoli1976x ile bir ara yapmistik sayfa aklimda degil memoli hatirliyorsan sayfayi ekleyi ver konu bilgi amacli kalsin.

Memoli1976x
21 Eylül 2017, 23:24
https://wiki.wmtransfer.com/projects/webmoney/wiki/WME

burdan yapmistik ozaman hocam.

karam82
21 Eylül 2017, 23:27
Ben bulamadiydim hocam, umarim zayimoglunun isine yarar, yapamazsa tarif etmek senden :)

Rammstein
21 Eylül 2017, 23:35
@Ramtein arkadasim yalnis bilgi vermissin.

Webmoneyden- Paypal a transfer etme sayfalari var sadece karsiliginda biraz miktar kendilerine aliyorlar.

@Memoli1976x ile bir ara yapmistik sayfa aklimda degil memoli hatirliyorsan sayfayi ekleyi ver konu bilgi amacli kalsin.

2 yildir aktif kullaniyorum webmoneyi. Webmoney'den aracisiz olarak sadece dolar hesabina alinabiliyor. O zamanda banka swift parasi kesiyor.

Ama soylediginiz gibi sayfalardan (araci) ister pay-pal , payoneer veya TL olarak turkiyedeki bankaya bile gonderiyorlar.

karam82
21 Eylül 2017, 23:47
@ramstein arkadasimizda zaten yolunu sormus aktarma olup olmadigi, paypal dan paypal a dahi yurtdisi olursa arkadasimiza dahi para yollasak para kesiliyor.
az primlerini alip paypal a aktarmanin yolu bu sekilde saglanabilinir.

@zayimoglu arkadasim sayfa üzerinde biraz bakkin yapamazsan yardimci olmaya calisalim.

saygilar

Memoli1976x
22 Eylül 2017, 00:02
Bu arada sayfa Rusca dilinde ise asagiya scrol yaptiginizda ingilizceye cevire biliyorsunuz. Almanca ve Türkce yok malesef.

zayimoglu37
22 Eylül 2017, 22:09
hallettim arkd daha dogrusu transver yapamalim ama su meshur aliexpress....den biseyler siparis ettim orasi kullaniyor webmoney halloldu yani yine de tskl..