PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ukrayna Aktarma Uçak Bileti

for98
03 Eylül 2017, 22:05
Arkadaşlar İnternetten ucuz uçak bileti arattırdığım zaman Ukrayna üzeri aktarmalı uçuşlar çıkıyor.
Ukrayna Hava Yolları ile bu şekilde aktarmalı yolculuk yapan var mı?
Nasıl güvenilir mi?

Osmanbey34
03 Eylül 2017, 22:10
örnek versen daha iyi olur. nerden nereye vs ....

güveniler mi degi birsey yok. sunexpress olsa bile burada arkadas lar sikayetci bir daha ucmam yaziyorlar örnek olarak.

benden sana tavsiye aktarmali herzaman risikolu .... "" anschlussflug"" kacirabilirsin vs ondan sonra uras dur. mektup yazacam vs...

for98
03 Eylül 2017, 22:16
Düsseldorf - Ankara

gezgin38
03 Eylül 2017, 22:51
arkadasim, ben bu yaz ailecek 5 kisi ukraine airlines ile kiev aktarmali Düsseldorf-kiev-Ankara ve geri dönüsümüz Ankara-kiev-Düsseldorf oldu, hic endiseli olmaya gerek yok, biz cok rahat ucduk kievde Ucak degistirmek 2-2,30 saat sürdü buda bence normal, servis olarak ucagin icinde satin alman gerekiyor mesrubat yada yiyecekleri, yanina giderken birseylerde alabilirsin, bi dikkat etmen gereken konu yük hakkini 23kg asmaman valiz basi bizde 2 valizde 25kg geldi ve fazlasini dagitmamizi istediler ondan haric problem cikmadi, gelecek yaz icin simdiden biletlerimi almayi düsünüyorum.

Osmanbey34
03 Eylül 2017, 23:36
ben yazdigimi yazdim. garantie degi birsey yok. yanliz ucacaksan uc. ama aile ile ucacaksan ucma derim. hersey de para degil. izin yapayim derken stresse girmeyin.

soruna gelince. benim tecrübem yok. bilgim yok ama tavsiyemi yukarida yazdim.

bewertungen Lari kötü
https://www.opodo.de/airlines/PS/ukraine-intl-airlines/

baska sayfalarda da kötü.

ben kesin ve net yaziyorum: böyle sirketlerden uzak durun.

Düsseldorf - Ankara

ckaraca
04 Eylül 2017, 09:15
Slm, ben iki yildir ucuyorum ailem ilen münih/ istanbul hic bir sikinti yasamadim ucakta icekler ve yemek parali ama bunada deger 4 kisi agostos ta 500€ ödedim gidis gelis.

uludag16
04 Eylül 2017, 10:22
Bende 2009 maceristan üzeri uctum

bizim burda yaz zamani 4 kisi icin 1500€ istediler

stuttgart.

bende 150 km fazla yol yapip frankfurt uctum

4 kisi ödedim para 700€

fark ortada....

Osmanbey34
04 Eylül 2017, 14:15
arkadaslar konuyu saptir mayalim. ben aktarmali ucaklara birsey demiyorum. düsseldorf - münchen - XXXX bizde böyle ucuyoruz ama bu sirketlerin ismi beli Lufthansa vs.

ukraine int airlines icin size linki verdem. bewertung lari tek tek opkuyun ondan sonra siz karar verir ....

sunexpress gibi bir sirket bile dogru düzgün plani ucmuyor , bu sirket nasildir onu bilemem

devrek67
05 Eylül 2017, 00:38
Ben Münih - Kiev- Ankara uctum, hic bir sorun yasamadim. Yalniz yüklerde bavulda 23kg yu gecirmemenizi tavsiye ederim. Benim 1. bavul 24kg geldi 2. bavul 19kg geldi, bu seferlik kabul ediyoruz dediler. Yani her bavul 23kg yu gecmeyecek sekilde olursa daha iyi olur.
Birde ordaki memurun elinde olan bir sey.

Osmanbey34
05 Eylül 2017, 15:25
23 kg da cogu zaman stress yapiyiyorlar. ben 2016 lufthansa ile frankfurttan uctum 1 kg icin stress yaptilar.

cetx06
29 Eylül 2017, 20:58
ucak degistirirken sadece ucagimi degistiriyoruz yoksa yüklerimizide alip bizmi tasiyoruz diger ucaga.

Osmanbey34
29 Eylül 2017, 21:56
arkadas bu nasil soru ? biz nereden bilelim ? buraya bilgileri ver sana cevap yazalim .

ucak degistirirken sadece ucagimi degistiriyoruz yoksa yüklerimizide alip bizmi tasiyoruz diger ucaga.

Ürgüplü50
29 Eylül 2017, 23:32
Arkadasim genelde transfer ucuslarda sizin bagajlarla bir isiniz olmuyor

haylazz
01 Ekim 2017, 04:06
Zürih Istanbul icin aldim
Ukrayna aktarmasi 2,30 saat hic bir sorun yok pegasusla ucmus gibisin ayni

Madagaskar
04 Ekim 2017, 17:54
Selâmın Aleyküm Kardeşlik,

Bende bu yaz Düsseldorf Ukrayna(Kiew ) üzeri istanbula uçtum, 3 yetişkin ve 2 çocukla ve hiç bir sorun olmadı.. gayet rahat gidip geldik şükür..

Bagaj konusunda da hiç dert olmadı. Düsseldorf da verdik İstanbul da aldık

Havalimanı küçük yanlış yapılacak birşey olmaz, hatta orda Türkçe den anons bile yapıyor lar. Ukrayna a geldiğinde otobus terminale götüriyor, ordan da otom. merdiven den bir kat yukarı, pasaport kontrolü ... Oldu bitti.. zaten yolcuların yarısı Türk vatandaşı :-)

Bagaj hakkı 23 kg / kişi başı artı 7 kg el bagajı ( kişi başı )

VoLKan
04 Ekim 2017, 18:11
yazilanlari okudum gercekden gülmemek elde degil , arkadaslar izne memeleketinize gidiyorsunuz , 2 kurus kagar yapicam diye neden ailenizi colunuzu cocugunuzu risklere streslere sokuyorsunuz anlamadim,be bu sene 19.07.2017 gidis 20.08.2017 dönüs düsseldorf atatürk hava alanina uctum ve atlasglobal ile uctum 1022 € uctum ( 2 büyük - 2 cocuk ) , simdi sorum yok ukrayla yok rusya yok dinamo , nekadara bu tarihlerde gittiniz , siz yazmadan ben size yazayim 750 € bilemedin 850 € degermi yahu 200 € icin , 200 € ariycaksan izinde hic gitme izne bence otur ewde , atlasglobal 30kg hakkin var , icecek yemek sinirsiz ve ücretsiz , türkhava yollari nasil ise atlasglobalde aynisi herkezede tavsiye ederim

Madagaskar
04 Ekim 2017, 18:20
Volkan Kardeş, şuan UIA dan bilet alırsan mesela Düsseldorf Kiew İstanbul 3 yetişkin 2 çocuk için 761€ .. Daha iki saat önce baktım...

Www.Jetcost.de

Gerçi sen de çok uygun almış sın..

Tabi nekadar erken alırsan daha uygundur..

Osmanbey34
05 Ekim 2017, 12:34
siz alin bakalim ucuz ucuz biletleri. seneye buraya konu acarsiniz . su oldu bu oldu. sirket iflaz eti.

jetcost sirketi " fransada" ucak sirketi bilmem nerede.

arkadaslar biz ne zaman akilanacagiz ? gidin alin türk sirketlerinden. hersene bi ucak sirketi yada acenta kapaniyor.

insallah hayirlisi olur ama ben bu ise iyi bakmiyorum. hic bir zaman unutmayi, kisin acenta sirketleri kurulur ve yaza dogru sirketler cepleri doldurunca iflas ederler.

Pauschalreisen da sizin sigortaniz var ve her hakka sahip siniz. ama ucak sirketlerinde hic bir cent alamassiniz. örnek airberlin kim derdi batacak. uzun ucuslari iptal etti.

ben burada kafadan salamiyorum . ben almanyada büyük operatör de calisdim ve nelerini gördüm.

burdan herkeze sesleniyor . saglam sirketlerden alin. tanimadiginiz bilmedigiz sirkelerden uzak durun.

yanlis düsünüyorsam d, buraya düsünceleriniz yazin. konusalim tartisalim

sirketler batmiyor diyorsaniz buraya bütün gelmis gecmis sirketleri yazarim. kac tane reisebüro almanyada para götürdügünü hepimiz iyi biliyoruz.

---

update 05.10

tesadüfen bunu buldum, daha dün acilmis. konuya ben tam katilmiyorum. acenta involatus
neuss kaarstda . dakka bir gol bir.

https://www.ozbeceriksizler.com/showthread.php?56022-U%E7ak-Bileti-L%FCtfen-D%DDKKAT!!!!!!!!!!!&p=177958#post177958

moralist
05 Ekim 2017, 13:13
UA koskoca devlet Havayolu bisey olmaz

Madagaskar
05 Ekim 2017, 14:42
Aynen UİA Ukrayna hava yolları... yani devlet şirketi
Hafatda 14-15 kez Türkiye ye ucuyor

Az gelirli bütçeler icin çok uygun

Osmanbey34
05 Ekim 2017, 15:00
arkadaslar benim buraya ne yassam bos. cünkü dogru dürüst okumuyorsunuz. yukarda bi dogru düzgün okuyun , ne yazilmis. uia den bi kelime yaziyormuyum ?

tr ye kac kere ucsun . bu bi garantie mi ? arkadaslar yazilanlari bi dogru dürüst okuyun. okuyup da gecmeyin.... yoksa bu forumun anlami yok.

benim yazdigim konu acenta lar ve internet deki sirketler . ucak sirketinden bi kelime etmiyorum. zaten cogu kisi de bunu anlamiyor. olay acentada basliyor. ucak sirketi büyükse zaten zor batar. ama tabiki bunun garantisi de yok . örnek olarak airberlin de verdim ve daha bir cok örnek te verebilirim.

cetx06
05 Ekim 2017, 20:53
arkadas bu nasil soru ? biz nereden bilelim ? buraya bilgileri ver sana cevap yazalim .

bu soru ucaga binipte aktarmali yolculuk yapanlara sorulmus gayet anlasilir bir soru.
benden ne gibi bilgiler istiyorsunki cevap yazasin. bu sirketle aktarmali ucmus olsaydim zaten gerekli bilgiye sahip olurdum ve bu soruyu sorma geregi duymazdim...

Osmanbey34
05 Ekim 2017, 22:10
arkadas sen ne yazarsan yaz, ben tekrar yaziyorum bu nasil bi soru ?

genel anlamda soruyorsun. örnek söyle sorsan daha mantikli "" ben antalyaya ucuyorum ve istanbuldan aktarmali , gidis ucak XQ111 aktarmali ucak xq 113 gidis saat 13:00 , aktarmali ucagin saati 17:00 ""

bilgi verip daha iyi cevap lanir senin sorun.

anlata biliyormuyum ? yoksa soruyu ben mi anlamadim beni düzelt.

bu soru ucaga binipte aktarmali yolculuk yapanlara sorulmus gayet anlasilir bir soru.
benden ne gibi bilgiler istiyorsunki cevap yazasin. bu sirketle aktarmali ucmus olsaydim zaten gerekli bilgiye sahip olurdum ve bu soruyu sorma geregi duymazdim...

cuno611
06 Ekim 2017, 21:43
Arkadas su ucus nasil diyye sormadiki, sordugu soru, ukrayna ile ilgili aktarma yapanlar. Bunda anlasilmicak bisey yok.

Sahsen bende ukrayna üzeri gitmedim, birzamanlar tereddüt üm vardi ama bu aralar seneye icin bende oradan aktarmali düsünüyorum acikcasi 2 cocukta beraberinde.

Duyduguma göre, gidenlerin hic bir sorun yasamadigi ve yukarida belirtmis olan diger arkadaslarda dedigi gibi bagaj hakkini gecemezmisin.
Yani olumlu cevaplar aliyorum acikcasi bende.

S&S
cuno611

Osmanbey34
07 Ekim 2017, 15:33
arkadaslar ben yazdigimi yazdim. anlamayan da anlamadi. konuyu basdan bi takip edin ona göre yorum yapin.

ben böyle acentalari tavsiye etmiyorum . lütfen dogru düsgün okuyun acenta yaziyorum , sonra bana uia iyi ucak sirketi yazmayin. iyi ucak sirketi olabilr . airberlin de iii ucak sirketi .......

ben tekrar ve tekrar buradan sesleniyorum internet den bilmedigiiniz sirketlerden bilet almayin . arkadas fransadan bi sirket den almis !

bu system ler hep böyle baslar . iki üc kisi ucar güzeldi reklam yapar .....

bu konuya benim son messagim. iyi düsünün tasinin thy ve sunexpress bile garantisi yok siz uia bilmem nerden bilet bakiyorsunuz. ben tavsiye etmiyorum

cuno611
07 Ekim 2017, 15:38
Ben biletleri zaten genellikle momondo üzeri aliyorum. Travelstart vs. Olsun memnunum hicde bir sorun yasamadim. Herzaman aldigim acenta lar bile bu aktarmayi veriyor ukrayna üzeri.

Osmanbey34
07 Ekim 2017, 15:42
arkadas sen gercekten anlamak istemiyorsun. aktarmayi acenta vermiyor. ve böyle bilmedigin konulara yanlis yorum yapiyorsun. aktarma ucak sirketinden gelir ve acenta bu müsteriye bildirir . acenta aktarma yapmaz.

cuno611
07 Ekim 2017, 15:48
@Osmanbey34 Arkadasim senin biraz tecrüben olmadigi belli bu konularda.

Momondoya gir ve bak. Bileti biryerden aliyosun yani bir acentadan aliyosun. Ucak sirketlerinin saxfalarindanda tabiki alirsin biletleri. Bunu tek tek sayfalara girip yapmam gerekir. Momondoys gir bi bak, bigidis gelisi aktarmali olarak sana 2-3 biletmi veriyorlar diye. Hepsi bir acentanin uzerinden gecer.

Yani biraz arastirarak bakalim.

Osmanbey34
08 Ekim 2017, 14:25
arkadas sen konulari karistirp karistirip birseyler yaziyorsun da yaziyorsun.

1. önce bi oku. momondodan ben Bir kere yazdim mi ? momondayi ben tavsiye ediyorum. problem sen daha halen konuyu anlamadin ve birsey ler yaziyorsun.
arkdas önce oku, sonra düsün, ve sonra yorum yap.

2. ben acenta olarak bi fransada ki sirket olarak örnek olarak gösterdim ve sunu yazdim " tanimadiginiz sirketlerden birsey almayin yazdim " ve bu fransa da ki sirketi bile bilmiyorum . belki cok iyi bir sirket belki de köntü ben bilmiyorum. genel anlamda yazdim ve genel anlamda nasil bi problem ler ile karsilasa bilirsin diye yazdim.

3. arkadas burada cahil cahil yorum yapma . sen bana tecrüben yok yaziyorsun. buraya ben arbeitszeugniss mi yüklerim ve alirsin benim tecrübemi. almanyanin en büyük operatör lerin birisinde calisdim.

4. seningibi ler ordan burdan tanimadiginiz yerlerden bilet aliyorsunuz ondan sonra burada aglaniyorsunuz. söyle oldu böyle oldu. arkadas ben sizi tek uyariyorum. ve gecen severde yazdim ben bu konuya yorum yapmak istemiyorum ve beni karistirmayin. ben kendim kac aileinin hava alandinda rezil olduguna gördüm.

ve sen bana tecrübe den yaziyorsun. tecrübe ne demek biliyormusun örnek veriyim 800 euro luk iphone u 400 euro ya alirsan ve bilet konusunda 2000 euro luk bileti 700 euroya alirsan buna kazik yeme tecrübesi denilir. o tecrube bende maalesef olmadi ve sana hak veriyorum.......

@Osmanbey34 Arkadasim senin biraz tecrüben olmadigi belli bu konularda.

Momondoya gir ve bak. Bileti biryerden aliyosun yani bir acentadan aliyosun. Ucak sirketlerinin saxfalarindanda tabiki alirsin biletleri. Bunu tek tek sayfalara girip yapmam gerekir. Momondoys gir bi bak, bigidis gelisi aktarmali olarak sana 2-3 biletmi veriyorlar diye. Hepsi bir acentanin uzerinden gecer.

Yani biraz arastirarak bakalim.

akbaba
19 Ekim 2017, 21:32
benimde iki gün önce iki yakinim UIA ile ankara'dan frankfurt'a geldiler ve hicde sikayet etmediler.
85€ ödemisler. digerleri iki kati pahaliymis.23kg. bagaj ve el bagaji.
ucakta su bedava,yemek ve diger icecekler ücretliymis. pegasus ucuslarindan farki yokmus.
kiev havaalaninda sorun yokmus,ankara havaalaninda daha cok beklemisler.
ankara havaalaninda check-in icin 10€ istemisler. ama internetten veya app'den kendin check-in yapabiliyorsun, o zaman ücret yok.

cetx06
19 Kasım 2017, 19:48
havalaninda schalterde check in yapinca ekstra ücret alindigini bende bir yerde okumustum, kendi internetten yada havaalaninda makinadan cehck in yapacaklar icin sorun olmaz ama yapamayanlar icin sorun olacak, desenize havaalaninda check in icin para ödemek zorunda kalacaklar. buda gidis gelis icin ise 5 kisilik bir aileye 100€ demektir.