PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kirmizi flash patladi

CatlakHoroz
27 Ağustos 2017, 21:18
S.a sizlere kafama takilan bir soruyu sormak istedim.Tam olarak almanyanin neresindeydi hatirlamiyorum ama otaban falan degildi.Yolda tamir vardi hiz lefasinda 60 yaziyordu.insan yol tamiri görunce otamatik olarak hiz keser bende asagi yukari 80 ile falan gidiyordum hemen ayagimi gazdan cekip yavasca firene bastim.Hizim 60,sa falan dusunce tam o anda kirmizi flash patladi.Simdi benim kafama takilan acaba cezami yedim.Bu arada gece yasadim bu olayi.Amatörce oraya dikilmis bir diregin ustunde hicde kameraya benzemiyon daha cok yuvarlak kirmizi reflex,e benziyen birseydi.Anlamadim gitti.

bey_tu
27 Ağustos 2017, 21:40
S.a sizlere kafama takilan bir soruyu sormak istedim.Tam olarak almanyanin neresindeydi hatirlamiyorum ama otaban falan degildi.Yolda tamir vardi hiz lefasinda 60 yaziyordu.insan yol tamiri görunce otamatik olarak hiz keser bende asagi yukari 80 ile falan gidiyordum hemen ayagimi gazdan cekip yavasca firene bastim.Hizim 60,sa falan dusunce tam o anda kirmizi flash patladi.Simdi benim kafama takilan acaba cezami yedim.Bu arada gece yasadim bu olayi.Amatörce oraya dikilmis bir diregin ustunde hicde kameraya benzemiyon daha cok yuvarlak kirmizi reflex,e benziyen birseydi.Anlamadim gitti.

Büyük Bir ihtimal Radara Girmissin Hocam,
Duruma Göre Ceza Gelebilir,
Bazen Hiz Yada Mevla Cok Düsük Oldumu,
Gelmeyebiliyor.

CatlakHoroz
27 Ağustos 2017, 22:54
Büyük Bir ihtimal Radara Girmissin Hocam,
Duruma Göre Ceza Gelebilir,
Bazen Hiz Yada Mevla Cok Düsük Oldumu,
Gelmeyebiliyor.

Yapacak pek birsey yok ozaman desene.Birde sunu yazmayi unuttum ben isvec,te yasiyorum eger ceza gelirse sizce nekadar ve nezaman bana gelir.

hOrOz
27 Ağustos 2017, 23:10
Yapacak pek birsey yok ozaman desene.Birde sunu yazmayi unuttum ben isvec,te yasiyorum eger ceza gelirse sizce nekadar ve nezaman bana gelir.

Yurtdışı olduğu için bir ay sürebilir ama EU ülkeleri olduğu için cezalar Eu içersinde tahsil edilebilir

beni geçende 7km/h ile radar çekmiş ya el insaf 7 km/h nasıl ölçeceğim zaten takolar tam göstermiyor

BndD
08 Eylül 2017, 13:25
Ankarada hız limiti 82 :D
Bunu nasıl ölçüyor millet
80 olsa neyse :D

ALSANCAK-35
08 Eylül 2017, 20:36
Hocam bazen izin verilen hiz limitini bir iki kilometrede gecse flas patliyor.Bu durumda bir iki kilometre icin ceza gelmeyebilir de bana öyle oldu bir kac sefer.Kendin yazmissin ya (hemen firene bastim) diye.Sanirim öyle cezalik bir hizin yoktu belkide.

TipiTip
08 Eylül 2017, 20:40
benide 29.07.2017 tarihinde Avusturyada cektiler 120 km yoldu bende 130-140 arasi hiz vardi

birsey gelmemis izinden döndüm , bakalim gelicekmi yoksa son anda fren yaptim radari görünce ise yaradimi

bakalim zaman neyi gösterecek bazi arkadaslara 6-9 ay sonra gelmis anlatilanlara bakilirsa

hayirlisi diyorum ve bekliyorum

hOrOz
08 Eylül 2017, 20:47
Hocam bazen izin verilen hiz limitini bir iki kilometrede gecse flas patliyor.Bu durumda bir iki kilometre icin ceza gelmeyebilir de bana öyle oldu bir kac sefer.Kendin yazmissin ya (hemen firene bastim) diye.Sanirim öyle cezalik bir hizin yoktu belkide.

ceza yazma sınırına girince acımıyor boşu boşuna çekmiyor namussuz radar

yukarıda da yazdım geçende 7km/h hızlıymışım

zaten arabanın tachosu doğru göstermiyor nasıl ölçeyim bunu ben