PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : opel corsa aldim kopfdichtung da sorun var

gezgin38
20 Ağustos 2015, 21:52
slm degerli arkadaslar, 7.30.2015 de 2007 bj. opel Corsa aldim ve bir kac gün sonra su eksiltmeye basladi 1-2 kez saticiya gittim ve kopfdichtung degisdirdim dedi eski parcalarida gösterdi sonuc ise ayni su eksiliyor ve yag kapaginia bakdigimda camurlamis, dün ADAC cagirdim Motoru calistirdigimda Düzgün calismiyordu ADAC rapor yazdi starker Kühlmittel verlust ve Motor läuft unruhig diye, saticiya gittim ve ADAC tam kontrol yapmamis arabada sorun yok diyor, ben arabadan iyice sogdum artik istemiyorum , geri vermek istedim Adam almiyor geri, bennim sizdem ricam ben ne tür haklarimi kullanabilirim arabayi geri vermek icin. yarin dekra da gutachten yaptiracagim :mad::mad::mad:

fuk_18
20 Ağustos 2015, 22:19
aldigin adam ilk önce türkmü ve privatmi händler mi ?

gezgin38
22 Ağustos 2015, 23:48
türk degil Händler neu wagen de satiyor tamir de yapiyor yerinde .Autohaus Grzechowiak GmbH Dortmund. reklam amacli yazmiyorum sade dikkat uzak durun bu saticidan

TipiTip
22 Ağustos 2015, 23:53
usta iyide alali 1 ay olmus ,
adam ticari satici , arabayi sana garantili satmadimi ?
garantili sattiysa tamir etmesi gerek ,
ben arabadan sogudum geri alsin diye diretme olmaz
ama tamirde yapmyiorsa sorumluk kabul etmiyorsa kanuni haklarini ara
ama tamir ederim derse ettirmekten baska caren yok

gezgin38
23 Ağustos 2015, 20:00
tamir etti kopfdichtunga yeni dichtung koydum diyor eskilerine gösterdi bana, amma tekrar gittigimde adam ADAC nin bilgisi yok diyor (komedi) biraktim arabayi yerine. ya tamir yada parami ver dedim adam abschlepdienst cagirdi bende polis öylece kaldi yarin avukata gidecegim.

TipiTip
24 Ağustos 2015, 18:46
tamir etti kopfdichtunga yeni dichtung koydum diyor eskilerine gösterdi bana, amma tekrar gittigimde adam ADAC nin bilgisi yok diyor (komedi) biraktim arabayi yerine. ya tamir yada parami ver dedim adam abschlepdienst cagirdi bende polis öylece kaldi yarin avukata gidecegim.

iyide adam tamir etmis arabayi ,
daha ne istiyorsun ?

gezgin38
24 Ağustos 2015, 23:16
tamir etmis yani kopfdichtung degistirmis sadece , bir günsonra araba calismadi ADAC cagirdim bakti Motor gidik dedi Motorblock da büyük ihtimal catlak var, yag kapagina bakdigimda camurlamis 2 kez yag degisdi arabanin, Motor normal degil su kaybediyor iki nedeni var ya radiatör de delik var yada bozuk, yada Motor catlak ikisinden biri ama bence motorda catlaklik var

fuk_18
25 Ağustos 2015, 00:48
rechtsschutz un var ise ugrasma ver avukata aracida kullanma km den duserler sonra parani.

tamir etmis yani kopfdichtung degistirmis sadece , bir günsonra araba calismadi ADAC cagirdim bakti Motor gidik dedi Motorblock da büyük ihtimal catlak var, yag kapagina bakdigimda camurlamis 2 kez yag degisdi arabanin, Motor normal degil su kaybediyor iki nedeni var ya radiatör de delik var yada bozuk, yada Motor catlak ikisinden biri ama bence motorda catlaklik var

karadeniz
25 Ağustos 2015, 19:23
slm degerli arkadaslar, 7.30.2015 de 2007 bj. opel Corsa aldim ve bir kac gün sonra su eksiltmeye basladi 1-2 kez saticiya gittim ve kopfdichtung degisdirdim dedi eski parcalarida gösterdi sonuc ise ayni su eksiliyor ve yag kapaginia bakdigimda camurlamis, dün ADAC cagirdim Motoru calistirdigimda Düzgün calismiyordu ADAC rapor yazdi starker Kühlmittel verlust ve Motor läuft unruhig diye, saticiya gittim ve ADAC tam kontrol yapmamis arabada sorun yok diyor, ben arabadan iyice sogdum artik istemiyorum , geri vermek istedim Adam almiyor geri, bennim sizdem ricam ben ne tür haklarimi kullanabilirim arabayi geri vermek icin. yarin dekra da gutachten yaptiracagim :mad::mad::mad:

Büyük olasıkla zylinderköpfe schleifen yaptırmadan kopfdıchtung değiştirmiştir,araba daha önce susuz kullanılmıştır.

gezgin38
26 Ağustos 2015, 22:45
avukata verdim arkadaslar ilgilensin artik böyle saricilarla ancak avukat ve yasal yollarla basa cikilir almana alman yasasiyle cevab vermek dogrudur herhalde