PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi kredi karti tavsiye edersiniz

.onur
19 Ağustos 2015, 23:12
Merhaba arkadaslar siz hangi kredi karti kulaniyorsunuz hangisini tavsiye edersiniz üceretsiz olandan
Düsünüyorum

Üceritli olanmi iyi yoksa ücertsiz olanmi tavsiye edersiniz

Bunu bir arkadas tavsiye etti sizce nasil
Barclaycard New Visa

Amca
19 Ağustos 2015, 23:50
DKB AG VISA Dünyanin her yerinde para cekiyorsun bedava
Karta Bedava Ücretsiz Faizi Az.Kredi Limiti az

Buda Arkadasinin önerdigi: Faizi Fazla,Kredi Limiti Yüksek
http://www2.barclaycard.de/New_Visa/?b=barc6728_b_k__new+visa--m__p--n__g--c__67265527487--p__--u__-984814138603336681--d__c--&freitext=k__new+visa--m__p--n__g--c__67265527487--p__--u__-984814138603336681--d__c--&ab=seatest_b&sc=2631.700787.352153

One Giro Konto eröfnen: Kredit Karte
https://www.targobank.de/de/konto-karten/kreditkarte-classic.html?koop_id=affckfa01&utm_source=financeads&utm_medium=affiliate&utm_conte

Bende ikiside var ama benimki Gold (Parasiz)

.onur
20 Ağustos 2015, 09:53
Bu DKB AG VISA karta şifreyi kendimiz verebiliyormuyuz?

Ötekine galiba şifreyi kendimiz belirleyebiliyoruz

talo176
20 Ağustos 2015, 11:27
slm arkadasim,
bana sorarsan, kredi karti alma..
faizi / harci cok yüksek..
kontrolsüz fazla para harcarsin..

23 senedir calisiyorum, hic ihtiyac görmedim..
peki siz neden aliyorsunuz kredi kart (ne icin lazim), sorabilirmiyim?

f4scistx
20 Ağustos 2015, 16:23
Abi kredi kartsiz olmaz
En basit örnek: oglanlar izine gitcek otele vs kredi kart lazim
Ya da baska ülkedesin vs

aslankral
20 Ağustos 2015, 18:50
slm arkadasim,
bana sorarsan, kredi karti alma..
faizi / harci cok yüksek..
kontrolsüz fazla para harcarsin..

23 senedir calisiyorum, hic ihtiyac görmedim..
peki siz neden aliyorsunuz kredi kart (ne icin lazim), sorabilirmiyim?

talo176 usta Kredi Kartini fazla kullanan biri degilim ama maalesef olmazsa olmuyor,
-Almanyada Tankstelle ve amazondan alisveriste kullanirim,
-Türkiyeye Online ucak bileti alacaksam Kredi Karti cok kolaylik sagliyor,
-Türkiye Tatil sitelerinden Otel Rezatvasyonlarinda sadece Kredi Karti kabul görüyor
-Türkiyede araba kiralamak Kredi Kartsiz olmuyor

talo176
20 Ağustos 2015, 19:20
tankstelle icin kredi karta gerek yok.. amazon icin kredi karta gerek yok.. online ucak bilet icin kredi karta gerek yok.. otel rezervasyon icin kredi karta gerek yok.. tr de araba kiralamak icin de bugüne kadari gerek görmedim..
ve baska ülkelere hep gittim hic kredi karta gerek olmadi..
hersey mastar card ile hallettim..

Cengiz Bond
20 Ağustos 2015, 19:25
tankstelle icin kredi karta gerek yok.. amazon icin kredi karta gerek yok.. online ucak bilet icin kredi karta gerek yok.. otel rezervasyon icin kredi karta gerek yok.. tr de araba kiralamak icin de bugüne kadari gerek görmedim..
ve baska ülkelere hep gittim hic kredi karta gerek olmadi..
hersey mastar card ile hallettim..

master card zaten kredi karti. yoksa sen maestro, yani EC karti mi demek istedin?

talo176
20 Ağustos 2015, 19:30
maestro card.. yani ec kart..

kredi de gerekirse, bankadan kredi cekerim
(faizler su an ortalama 4% de.. kredi kartla 2, 3 veya 4 katini ödüyorsunuz..)

f4scistx
20 Ağustos 2015, 19:43
Nasil gerek yok demekki sen kredi kartsiz hep denk gelmesin

matrix64
20 Ağustos 2015, 19:44
Ben de az kullanirim kredi kartini. Kisa süreli ucuslarda 5-10 gün arasi kredi karti ise yariyor, izin yolunda da baya isimi gördü. 7 haftaya kadar parani geri odersen faizde almiyorlar. Gebühr zaaten yok. 3-5 yil oncesine kadar bende karsiydim ama simdi nadirde olsa kullaniyorum ve bana ek bir külfeti yok. Advenzia bank dan Gebührenfrei Mastercard Gold.

Speedy123
20 Ağustos 2015, 20:24
Bencede $u an kredi kartsiz olmuyor, bana kac kez hayatimda olmassa olmaz durumlar ya$atti. Hatta bir kac arkadasa bile yardimci oldum kredi kartlari olmadigi icin, yani kredi kartina karsi olan bu prepaid kartinida alabilir, para doldurursan kullanirsin, para doldurmassan calismaz.

f4scistx
20 Ağustos 2015, 20:38
bana kac kisi hep gelirdi eskiden bilene, bilet alirkana olsun araba kiralamda vs kredi karti icin
bilmiyorum ama kredi kartsiz nasil olur , ancak alacagin yerler gidecegin yerler hep belliyse ancak

Amca
22 Ağustos 2015, 03:10
Kredi Kartsiz da olur hemde Rizikosuz
Ama Kredi Karti Lüks Kullanmasini Bilene Her sey Bedava
Örnek:

-Ucuz Ucak Bileti Yakaladin ise yarar
-Ucagi Kacirdin Parasiz kaldin Biletini Alirsin
-Seyahatte Hastalandin Para cekersin hemde Euro (GÜNDE 1000€) olarak Mafrafsiz
-PayPal ya Kredi Kartini verirsin 45 Sonra kesilir
-Keredi Kartinla Alis Veris Yaparsin Bonitetin oldugu belli olur birde Gold Kartin olursa Faydalari cok seyahat sigortalari, Hastalik sigortalari hepsi bedava
Ben 30 Senedir Kullaniyorum 1 € Masraf ödemedim.
Cok cok faydasini gördüm...
Saygilarimla
Amca

Not :Kredi kartim olmayinca kendimi emniyetsiz hissediyorum. cok Rahat ve cok yararli kullanmasini bilene...
ilk EC katini ile cekleri vermislerdi cekler Para kagiti gibi idi cok zor aldim Bankada yüklü Hesabim vardi. bankadan Almanlar soruyordu nereden aldin bizede verirlermi diye
izinde Türkiyede Merkez Bankasi aliyordu cekleri Sadece! Cok cok isime yaradi birde bunu zevki bambaska

fuk_18
23 Ağustos 2015, 02:17
eee hangi karti alalim simdi konu ihtiyac var ihtiyac yok olarak dönmüsde aslinda bende alcam cok kararsiz kaldim cunku cok alternativ var ve bilmeden almak istemiyorum baska hangi kartlari önerirsiniz ?

f4scistx
23 Ağustos 2015, 04:31
Simdi basit aslinda
Jahresgebühr olsun mu olmasin mi
Auslandsreiseversicherung
Gebühr/Auslandseinsatz vs
Ben hepsini bir kartta ve mecbur Girokonto acman gereken bir kart bulamadim yok gibi

.onur
23 Ağustos 2015, 11:09
Ben yılarca almamak için çok direndim ama artık pes ettım ve bundan dün mukavele yaptım
http://www2.barclaycard.de/New_Visa/?b=barc6728_b_k__new+visa--m__p--n__g--c__67265527487--p__--u__-984814138603336681--d__c--&freitext=k__new+visa--m__p--n__g--c__67265527487--p__--u__-984814138603336681--d__c--&ab=seatest_b&sc=2631.700787.352153

İmzalanacak mukavele geç geldi bende iptal ettim

f4scistx
23 Ağustos 2015, 12:55
tek beni rahatsiz eden auslandseinsatzgebühr.
gebührenfrei advanzia mastercard var onu kullaniyorum
ödemeleri überweisung üzeri yapiyorsun, eger hep düzgün sekilde ödersen bedava her zaman

fuk_18
23 Ağustos 2015, 13:23
ben sadece almanya ici kullancam simdi bu auslandseinsatzgebühr yurt disindan internet uzeri alis veris yaptigindami gebühr aliyorlar yoksa almanya disinda para cekincemi gebühr uygulaniyor tam acabilirmisiniz

ödemeleri überweisung üzeri yapiyorsun, eger hep düzgün sekilde ödersen bedava her zaman

f4scistx
23 Ağustos 2015, 13:57
cok güzel soru. galiba yurt disi eu disi dedigimizdede kabul oluyor. aklimda tam degil, yalan olur bir sey dersem. ama sanki bir kac sefer bende cektiler gibi bir kartda. hep ayni kart dan almadigim icin :confused::rolleyes:

normalde eu disinda diyorlar, yani türkiye dahil. yalniz :
- geldautomat para cekme olayi farkli, bazen bunda para cekmiyorlar, tam karta bakman lazim ve
- diyelim direk kartla ödüyorsan türkiyede, yada baska EU- olmayan ülkede ödedigin miktarin belirli misal 1,75% gebühr aliyorlar

büyük ihtimalle cekerler. ama bazi sayfalarda direk eu olarak parayi cekiyorlarsa cekmeyebilirler.
sadece almanya icise kredi kartlarda fazla derine aramana gerek yok bence

fuk_18
23 Ağustos 2015, 14:03
ya benim amacim devamli kullanmak degil almanya ici dedigim gibi cok gezen biri oldugum icin bazi oteller kredi karti istiyor. ve online olarak almanya yada baska biryerden maestro kartim ile aliyorum yada paypal ile oduyorum, ama mesela türkiyeden almanyaya ucak bileti alirken thy ile kredi karti zorunluglu var ama almanyadan turkiyeye alirken bu zorunluluk yok bunun gibi acil durumlarda yad gerekli oldugunda kullancam bir kart istiyorum, baktim cok kart var piyasada yillik 600 euro jahresgebühr alanda var hic almayanda var insan bilmedigi icin kafasi cok karisiyor..

cok güzel soru. galiba yurt disi eu disi dedigimizdede kabul oluyor. aklimda tam degil, yalan olur bir sey dersem. ama sanki bir kac sefer bende cektiler gibi bir kartda. hep ayni kart dan almadigim icin :confused::rolleyes:

normalde eu disinda diyorlar, yani türkiye dahil. yalniz :
- geldautomat para cekme olayi farkli, bazen bunda para cekmiyorlar, tam karta bakman lazim ve
- diyelim direk kartla ödüyorsan türkiyede, yada baska EU- olmayan ülkede ödedigin miktarin belirli misal 1,75% gebühr aliyorlar

büyük ihtimalle cekerler. ama bazi sayfalarda direk eu olarak parayi cekiyorlarsa cekmeyebilirler.
sadece almanya icise kredi kartlarda fazla derine aramana gerek yok bence

f4scistx
23 Ağustos 2015, 18:57
advanzia al ozaman, cok kullanmicaksan, auslandsgebühr da yok. miktari zamaninda ödersen sorun yok

cetx06
28 Ağustos 2015, 23:49
bendede var advanziya bu sene izinde ve burda kullandim hic sorun yok gayet kullanisli ve ucuz..... bende advanziya derim

fuk_18
29 Ağustos 2015, 00:15
advanziya ve Barclaycard arasinda kaldim simdi ikiside kullanisli sanirim birde merak ettigim nasil basvuru yapiyoruz kredi karti almak icin sanirim banlkasi benim oldugum yerde yok ikisininde cunku

matrix64
29 Ağustos 2015, 01:54
Advenzia yi internet uzerinden bas vuruyorsun. Karti hemen gonderiyorlar iki hafta icindede aktif oluyor. 300€ ile basliyor alisveris yaptikca limit yukseliyor. Birisi seni uye yaparsa 30€ sana ve uye yapana hediye veriyorlar.

f4scistx
29 Ağustos 2015, 12:10
Tavsiyem devamli alis veris yapman , alma limitin yükselir ve rechnungu direk ödemen. Orda Mindestbetragda yaziyor ama sonra hep cogaliyoe (faiz?...)

cetx06
30 Ağustos 2015, 12:53
advanziya karta flüge.de üzeronden de üye olabilirsin sag üst kösede mastergold kart diye yazar ordanda istersen yapabilirsin ben ordan yapmistim.

Jaws57
30 Ağustos 2015, 14:40
En güzeli bence senelik 20 euro verip kendi bankanizin visa kartini kullanmak yillardir sparkasaninkini kullanirim. Otel .thy .hepsini visa kartiyla hallediyorum.

fuk_18
30 Ağustos 2015, 15:32
benim bankam deutsche bank oldugu icin yillik kart ucretleri 60 dan basliyor o yuzden bankamdan almiyorum

En güzeli bence senelik 20 euro verip kendi bankanizin visa kartini kullanmak yillardir sparkasaninkini kullanirim. Otel .thy .hepsini visa kartiyla hallediyorum.

.onur
10 Eylül 2015, 09:38
Ben bundan aldım bakalım deniyeyim pin numarasını kendim belirleyebiliyorum bundan dolayı tercihim oldu

https://www.visaworldcard.de/kreditkarte/visa-world-card/?utm_source=kreditkartenauswahl_check12&utm_medium=vergleichsrechner&utm_content=1&utm_campaign=visa_world_card&aid=ICAA28

karanlik
10 Eylül 2015, 16:51
15 sene sonra mecburiyetten dün barclaycard icin basvurdum, Türkiye de araba kiralamam lazim kredi karti sart mecbur kaldim.

fuk_18
10 Eylül 2015, 22:00
TÜRKIYEDE arac kiralamak icin kredi karti zorunlulugu yok cogu firmada hangi firmaymis bu isteyen

15 sene sonra mecburiyetten dün barclaycard icin basvurdum, Türkiye de araba kiralamam lazim kredi karti sart mecbur kaldim.

f4scistx
10 Eylül 2015, 23:24
Ben bundan aldım bakalım deniyeyim pin numarasını kendim belirleyebiliyorum bundan dolayı tercihim oldu

https://www.visaworldcard.de/kreditkarte/visa-world-card/?utm_source=kreditkartenauswahl_check12&utm_medium=vergleichsrechner&utm_content=1&utm_campaign=visa_world_card&aid=ICAA28

bence baska al onur abi

.onur
11 Eylül 2015, 00:35
bence baska al onur abi

Aldim artik yapacak birsey yok ,neden baska al dedin bu kart üzerinde kötö deneyimlerinmi oldu?

f4scistx
11 Eylül 2015, 10:07
hayir o anlamda degilde, advanzia gebuehrenfrei tam gebührenfresiz, sen ödemeleri yaptigin süre hic bir zaman para kaybetmesin
yada dkb den de cok iyi, ama girokonto acman lazim, barclay card new visa de düsünebilir

ama tabi demek istedigim misal advanzia da reiseschutz var

Amca
16 Eylül 2015, 19:51
Buyur

https://number26.de/kosten/

ozy_1976
17 Eylül 2015, 10:53
Anliyan arkadaslar tavsiye edermi.
yakinimda bu tankstelleden var . https://www.star.de/karten/visa-kreditkarte/vorteile
star tankstelle normalde ortalam 5 cent ucuz (yakitta sorun yok) bir 3 centde kredi kartindan dolayi 8 cent ! ayda en az 100 litre 8€ karda olurum.
kredi kartindan anlamiyorum sadece ilk 1 yil gebühr yok. diger anlasmalari nasil acaba, yardimci olabilecek varmi ? tesekkürler..

f4scistx
17 Eylül 2015, 15:26
eger 5000 euro üzeri umsatz yaparsan hic gebühr ödemiyeceksin
3 cent sadece 1500 litreye kadar yilda. hesaplaman öbürtürlü dogru, eger zaten bir kac cent ucuzsa birde 3 cent kartla geliyor, tabiki kartla hep ödemen lazim. yoksa 29 euro gebühr var. yani senin isine geliyorsa al bulunsun ne olacak, arabada birakirsin karti

TÜRK
19 Eylül 2015, 20:57
Uçak Bileti ve Kiralık araba alacaksan sana tavsiyem PayVIP olur. Nerdeyse üç yıldır kullanıyorum şuana kadar hiç sorun olmadı.

Yıllık ücreti yok, yurtdışında kullanım ücreti yok, yaklaşık yedi haftaya kadar bedavaya kredi. En iyiside aldınız bütün uçak biletlerinde bedavaya Reiseversicherung var.
Bence tek dezavantajı faturanın E-Mail olarak gelmesi.

Alttaki tavsiye linkinden üye olursan 10€ Amazon Gutschein veriyor.
payVIP MasterCard GOLD (https://www.payvip.de/?utm_source=K669054)

beyazkurt
20 Eylül 2015, 10:34

Uzun zamandir bende Advanzia Master card kullaniyorum.Cokta memnunum.
Harcama yaptiktan bir süre sonra,e mail ile sana rechnung gönderiyorlar.Bildirilen süre icinde (3-4 hafta) ödersen hic faiz yok.
Ayrica aylik gebühr üde yok,herkeze tavsiye ederim.

.onur
23 Eylül 2015, 23:57
Evet arkadaşlar test sıger ve şifreyi kendin beliryosun ve devamlı bedava diye bu kartı aldım

Ve denemek için 5 gün banka matikten 200€ para çektim para çekerken hiç bir ücret kesilecek diye bir bildiri vermedi bankamatik
Onlein konturol ettim gerçekten 200€ borcumun olduğunu yazıyordu bu gün tekrar konturol ettim 8€ işçilik ücreti 208€
Söylenen tarihte hesaptan çekiliceğiğni yazıyor yani bu bedava kartlar bence tamamen dölandırıcılıktan başka birşey değil

fuk_18
24 Eylül 2015, 00:06
peki geldautomattan para cekmeyince yani sadece kart ile ödeme yapincada faiz aliyorlarmi

Evet arkadaşlar test sıger ve şifreyi kendin beliryosun ve devamlı bedava diye bu kartı aldım

Ve denemek için 5 gün banka matikten 200€ para çektim para çekerken hiç bir ücret kesilecek diye bir bildiri vermedi bankamatik
Onlein konturol ettim gerçekten 200€ borcumun olduğunu yazıyordu bu gün tekrar konturol ettim 8€ işçilik ücreti 208€
Söylenen tarihte hesaptan çekiliceğiğni yazıyor yani bu bedava kartlar bence tamamen dölandırıcılıktan başka birşey değil

Speedy123
24 Eylül 2015, 00:13
Dogru okusaydin bilirdin böyle bir para alindigini, yanlis anlamada büyük yazanlar degil kücük yazanlarida okumakta yarar var bazen ;)

Entgelt für den Auslandseinsatz: 1,85% des Umsatzes für Länder der Europäischen Union, in denen der Euro nicht das gesetzliche Zahlungsmittel ist, sowie 2% des Umsatzes für Länder außerhalb der Europäischen Union.
Bargeldabhebungen in Deutschland 4% mindestens € 5,- und im Ausland € 0,- zzgl. dem Entgelt für den Auslandseinsatz von 1,85% für Länder der Europäischen Union, in denen der Euro nicht das gesetzliche Zahlungsmittel ist, sowie 2% des Umsatzes für Länder außerhalb der Europäischen Union.
Monatliche Papierrechnung € 1,-

.onur
24 Eylül 2015, 01:24
peki geldautomattan para cekmeyince yani sadece kart ile ödeme yapincada faiz aliyorlarmi

Onu daha denemedim kesin onada bir kılıf uydurup alırlar

mekintos
14 Ekim 2015, 20:17
bende yilardan beri DKB nin war ücretsis cok kez kulandim hic sorun yasamadim limit 500 euro ama ve konto sundan da 500 limit war toplam 1000 ben sadece kredi kartin limitini kulandim aldigin parayi bir ay icinde kapatirsan fayizide yok bildiyim kadar
ama benim tavsiyem eyer hesabini biliyorsan al bilmiyorsan alma kardesim basini agritma
ben uzun yola gitiyim icin aldim ne olur ne olmay diye simdiye kadar cok sükür yolda lazim olmadi ama onun sayesin de de kimseye muhtac olmadim lazim oldugunda aldim hemen kapatim fayiz dediyim gibi bir ay icinde ödeme yaparsan yok

fuk_18
14 Ekim 2015, 21:34
daha öncede acikladim banada yeter 500 1000 euro limit zaten ec kart kullaniyorum genelde kredi karti sadece otellerde ve arac kiralarken lazim oluyor o yuzden istiyorum

bende yilardan beri DKB nin war ücretsis cok kez kulandim hic sorun yasamadim limit 500 euro ama ve konto sundan da 500 limit war toplam 1000 ben sadece kredi kartin limitini kulandim aldigin parayi bir ay icinde kapatirsan fayizide yok bildiyim kadar
ama benim tavsiyem eyer hesabini biliyorsan al bilmiyorsan alma kardesim basini agritma
ben uzun yola gitiyim icin aldim ne olur ne olmay diye simdiye kadar cok sükür yolda lazim olmadi ama onun sayesin de de kimseye muhtac olmadim lazim oldugunda aldim hemen kapatim fayiz dediyim gibi bir ay icinde ödeme yaparsan yok

haveri68
17 Ekim 2015, 18:19
DKB bunun üzerine kart tanimiyorum cok memnunum hele türkiyede cok ama cok isime yariyor daha bir kurus dahi bir kesinti söz konusu degil 3 yildir kullaniyorum

banane78
18 Ekim 2015, 11:07
Ben de yillardir ING-DiBa'´ni Visa Kartini kullaniyorum. Banka hesabim da orada.
Ama sanki biz biraz kredi kartini yanlis biliyoruz gibime geliyor.
Kredi karti sahibi olmak demek, illa borca girip daha fazla harcama yapmak demek degil.
Bankaya extra limit koydurma, o zaman nasil borca girilir cok merak ediyorum :-)
(Türkiye'deki olay biraz daha farkli, A-kartinin borcunu kapatabilmek icin B-kartindan borc cekip borc ödüyorlar)

Ben kredi karti kullaniyorum ve bütün ödemelerimi bu kartla ile yapiyorum.

- ucak biletleri/otel ve bir cok alisveris islerimi bu kart ile yapiyorum.
- Türkiye'de bir cok bankadan euro cekebiliyorum, hem de hicbir ücret ödemeden.

Cebimde 20 eurodan fazla tasimiyorum. Paraya ihtiyacim oldugu zaman bütün bankalardan (VISA-yazan)
para alabiliyorum..

Kisacaci bana cok kolaylik sagliyor.

fuk_18
18 Ekim 2015, 12:50
hocam yillik gebühr yada bir islem ucreti yok dimi bu kart da

DKB bunun üzerine kart tanimiyorum cok memnunum hele türkiyede cok ama cok isime yariyor daha bir kurus dahi bir kesinti söz konusu degil 3 yildir kullaniyorum

haveri68
18 Ekim 2015, 23:00
hocam yillik gebühr yada bir islem ucreti yok dimi bu kart da
Hocam hic bir ücreti yok ,en güzel yani Türkiye ye para götürmene gerek yok üstünde para tasimaya son parani burda burak türkiyede ister € ister tl cekebiliyorsun ve hic bir gebühr kesilmiyor tabiki kontonda paran olacak , konto da aciyorsun ,orda da yine hic bir versteckte gebühr yok ben herkese tavsiye ederim cükü ,kimsenin zarari olmaz ,önemli olan schufa problemi olanlari kabul etmiyorlar
egerki schufa sorunu olmayanlara tavsiye ederim

fuk_18
11 Kasım 2015, 16:37
Advanzia da altaki listeyi yolladilar size sormak istedim nasil diye sizce faiz oranlari

http://i.hizliresim.com/d0r5n7.jpg

SesSizliK
11 Kasım 2015, 20:36
barclaycard new visa 2 yildir kullaniyorum cok menunum hic bi skinti yok yillik ücret yok TR de dahil dünyanin bir cok yerinde ViSA yazili otomatlardan euro cekebiliyorsun ücretsiz diyelim bu ayin 21 inde aylik hesap kesimi bitti sen 22 kasimda 100 euro cektin yada alis veris vss kulandin taaaa ocak ayinin 18 inden ödemeyi yapiyorsun FAiZSiZ dahaa ne olsun :)

bu arada almak isteyen olursa bana özel mesaj atsin ben tavsiye ettim diye banada 30 euro bonus veriyorlar :) yeni kart alan kisiyede 20 euro hos geldin bonusu var

fuk_18
11 Kasım 2015, 23:15
aslinda olabilir senin kartin linki varmi paylasabilirmisn

barclaycard new visa 2 yildir kullaniyorum cok menunum hic bi skinti yok yillik ücret yok TR de dahil dünyanin bir cok yerinde ViSA yazili otomatlardan euro cekebiliyorsun ücretsiz diyelim bu ayin 21 inde aylik hesap kesimi bitti sen 22 kasimda 100 euro cektin yada alis veris vss kulandin taaaa ocak ayinin 18 inden ödemeyi yapiyorsun FAiZSiZ dahaa ne olsun :)

bu arada almak isteyen olursa bana özel mesaj atsin ben tavsiye ettim diye banada 30 euro bonus veriyorlar :) yeni kart alan kisiyede 20 euro hos geldin bonusu var

SesSizliK
11 Kasım 2015, 23:30
aslinda olabilir senin kartin linki varmi paylasabilirmisn

barclaycard new visa yaz google geliyor zaten orda gir sayfaya bak hatta 25 euro olmus star bonus :)

fuk_18
12 Kasım 2015, 00:21
peki faizleri nasil ben uste paylastim onun gibimi

birde gold ve platinum bu kartan fakrlari nedir

barclaycard new visa yaz google geliyor zaten orda gir sayfaya bak hatta 25 euro olmus star bonus :)

SesSizliK
12 Kasım 2015, 16:26
peki faizleri nasil ben uste paylastim onun gibimi

birde gold ve platinum bu kartan fakrlari nedir

arkadasim faiz sormusssun eger sen kredi karti alipta zamaninda ödeme yapmicaksan hiccccc bulusma alma kredi karti yada git normal privat kredi cek o daha ucuz olur kredi kartlarinin faizi normalden 2 kat fazla olur.

fuk_18
13 Kasım 2015, 00:12
yok benim anlamadigim su kredi kartini kullandik ve kullandikdan sonra sanirim bir günü var son ödeme tarihi o tarihe kadar odeyince faiz olmuyormu. yada kredi kartini aldik kullandik ondan sonra faizli mi geri odemek zorundasin bunu anlamadim ben gununu gecirmem hic ödememin cunku.

arkadasim faiz sormusssun eger sen kredi karti alipta zamaninda ödeme yapmicaksan hiccccc bulusma alma kredi karti yada git normal privat kredi cek o daha ucuz olur kredi kartlarinin faizi normalden 2 kat fazla olur.

SesSizliK
14 Kasım 2015, 16:41
yok benim anlamadigim su kredi kartini kullandik ve kullandikdan sonra sanirim bir günü var son ödeme tarihi o tarihe kadar odeyince faiz olmuyormu. yada kredi kartini aldik kullandik ondan sonra faizli mi geri odemek zorundasin bunu anlamadim ben gununu gecirmem hic ödememin cunku.

yukarida detayli yazmistim ama sonkez yine yazayim simdi bu karti aldim diyelim her ayin 21 inde hesap kesimi olur diyelim sen kasim 21 de 100 euroluk bisey aldin aralik 18 de hicbi faiz olmadan senin kontondan cekerler 100 euro yu. Ama sen ayin 22 sinde 100 euroluk bisey almis olsan taaaa ocak ayinin 18 inde yine hic bi FAiZ olmadan ödersin.
tabi bunlar eger sen bankamdan otomatik ödeme yapilsin cekilsin diye onay verdiysen yok ben kendim her zaman ödeme tarihinde havale yaparim diyorsan o baska diyelim öyle yaptin 100 euro yu zamaninda havale yapmadin iste o zaman FAiZE girmis olursun buda en az %10 dan baslar %20 ye kadar gider kartina göre

Paparazi39
16 Aralık 2015, 22:33
merhaba arkadaslar

ben allah nasip ederse önümüzdeki yil (2016) araba ile türkiyeye yola cikacam.
Sila yolunda kredi karti kulanmak istiyorum arti istanbula gezmeye gitmek istiyorum ve istanbulda da kredi karti kulanmak istiyorum

benim banka (volksbank) bu karti veriyor , bu kart doldurulup harcaniyor minusa giremiyoruz yoksa ben mi yalnis okudum?
https://www.volksbank-rietberg.de/privatkunden/girokonto-kreditkarten/kreditkarten/kreditkarte-junge-leute.html

Bide bana bunu tercüme edebilirmisiniz??????

Es kann in bestimmten Fällen zu Offline-Transaktionen kommen, die auch zu einem negativen Saldo führen können, zum Beispiel bei Mautstellen, in Parkhäusern, bei Entgelten für den Auslandseinsatz, bei Nutzung von Geldausgabeautomaten oder bei Nutzung zu Kautionszwecken, beispielsweise im Hotel oder bei Autovermietungen.

redbull911
17 Aralık 2015, 02:05
kredi karti kullanacaksan cash para cekmiyeceksin, sadece ödemelerini yapacaksin ve gününden önce yatiracaksin, limiti asla gecmiyeceksin sorun olmuyor ama cash para cekicem 1 ay sonra ödüyecegim dedinmi o zaman isler degisiyor, hayatinda görmedigin kazigi yiyorsun hele gününde ödemeyip minimal limiti yatiracaksan hayatini bitirir, schufa ya girersin habersin olsun.

yasin7575
17 Aralık 2015, 18:25
Slm Ben targobank tan aldim online schwarze kreditkarte yillik aidat yok

mugla1978
22 Aralık 2015, 07:20
Slm, bende yeni advanzia master (25,- bestcoi gutschein fur gmx mitglieder) ve barclaycard visa (50,- reisegutschein) sipariş etdim. İkiside dauerhaft gebuhrenfrei, kendi bankamdaki ni kundigen yapacam.

hakkinen006
29 Ocak 2016, 08:23
Merhaba Arkadaslar,
Öcelikle herkese selam etmek isterim. araniza yeni katildim. Forumlarda dolasirken gördüm ve bi kac yere göy attim cok hosuma gitti uye oldum. umarim saglikli dogru ve faydali bilgiler paylasmak ümidiyle.
Kredi karti ile ilgili soylemek istedigim. Bence kredi karti olmadan olmaz. en ufak seylerde bile cogu zaman hayat kurtarir. Özelliklede ucak biletleri, online alisverisler, tatiler, diger dunya ulkelerinde geziler vs. bircok faydasi var. Lakin bu konudaki tek tavsiyem limitinin cok fazla olmamasidir. Normal standart bi isi olan kisi icin 1.000 euro böyle ufak tefek isleri sorunsuzca yapabilmek icin yeterde artar bile.
cinsine ve cesitine gelincede; massinizn yattigi banka ile gorusun size en iyi teklifi onlar yapacaktir ve isinizi problemsiz cozecektir. her bankaya gore degisen cesitli promosyolar olabilir. Kimisi aidat ucretini azaltir kimisi faizini azaltir vs. ama mutlaka sizden ekstra bi para cikacaktir yillik kullam olarak.
Ayrica bu konuda soylemek istedigim diger onemli bilgi ise. Internet uzeinden kart dagitan ve yolla bircok insani magdur eden sanal banka ve kredi kartlarindan uzak durun. Saygilar iyi calismalar.

fuk_18
28 Şubat 2016, 18:04
arkadaslar guncel durumda advanzia,barclaycard,visa word card, payvib ve DKB kullanan arkadaslardan son durum bilgisi alabilirmiyim memnunlarmi iclerinde hangi 2 tanesini tavsiye ederler

f4scistx
28 Şubat 2016, 18:24
advanzia var. türkiyede bazi yerlerde ödeme olmuyor, para cekersin yalniz. faizide yüksek degil, 600 700 lira bilene ceksen en fazla 3 euro kesilir.
zamaninda ödersen faiz olmaz

fuk_18
28 Şubat 2016, 18:34
türkiye icin kullanmicam sadece almanya ici kullancam tr icin normal ec kart yeterli benim icin

advanzia var. türkiyede bazi yerlerde ödeme olmuyor, para cekersin yalniz. faizide yüksek degil, 600 700 lira bilene ceksen en fazla 3 euro kesilir.
zamaninda ödersen faiz olmaz

f4scistx
28 Şubat 2016, 19:09
Al gec nasil olsa bedava

fuk_18
28 Şubat 2016, 22:55
bu advanzia basvuru asagidaki linkden mi yapiliyor

https://www.gebuhrenfrei.com/index.php/?channel=sem&partnerID=google&campaignID=search&ban=MasterCardMobileSearch&et_cid=8&et_lid=57&et_sub=MasterCardMobileSearch

Al gec nasil olsa bedava

f4scistx
29 Şubat 2016, 00:35
bu advanzia basvuru asagidaki linkden mi yapiliyor

https://www.gebuhrenfrei.com/index.php/?channel=sem&partnerID=google&campaignID=search&ban=MasterCardMobileSearch&et_cid=8&et_lid=57&et_sub=MasterCardMobileSearch

Evet oradan. Istiyorsan bu codu yaz MCDMSSAPWC6SS0S2
Hem ben 40 euro alirim hem sen. Freunde Werben codu. Edersen tesekkür ederim ikimiz de kazaniyoruz, yalniz yarina kadar antrag etmen lazim birde 3. ayin sonuna kadar 1 sefer karti kullanman gerekiyor

fuk_18
29 Şubat 2016, 15:17
bu kredi kartlarini istedigimiz zaman kapattira biliyormuyuz yani iptal edebiliyormuyuz?

Lamia
07 Mart 2016, 23:05
selam ben yillardir gebührenfrei advenzia karti kullaniyorum
cok memnunum tavsiye ederim.

www.gebührenfrei.de

fuk_18
08 Mart 2016, 01:15
bu kart bugun geldi aktif etmem icin imzali kagit göndercem bakalim yarin birde limit ne kadarda artiyor suanda 700 limit vermisler de bana

selam ben yillardir gebührenfrei advenzia karti kullaniyorum
cok memnunum tavsiye ederim.

www.gebührenfrei.de

f4scistx
08 Mart 2016, 11:13
istiyorsan ara cikartsinlar, ama sen bir iki sey al zaten otomatikmen 900-1000 ondan sonra birden 3000 atliyorlar :D

fuk_18
08 Mart 2016, 11:41
bunun bi siniri yokmu yapmasinlar 10 15 bin batariz sonra :)

istiyorsan ara cikartsinlar, ama sen bir iki sey al zaten otomatikmen 900-1000 ondan sonra birden 3000 atliyorlar :D

aab38
08 Mart 2016, 12:21
Slm arkadaslar bu kartlarin geri ödeme sekli nasil .Otomatik olarak benim kontodan keseceklermi yoksa ben mi überweisen yapmam lagzim.

fuk_18
08 Mart 2016, 12:23
onu kendin seciyorsun sana secenegi sana sunuyor kendin ödemek istersen o secenegi seciyorsun kontodan kesilsin diyorsan kontodan kesiliyor

Slm arkadaslar bu kartlarin geri ödeme sekli nasil .Otomatik olarak benim kontodan keseceklermi yoksa ben mi überweisen yapmam lagzim.

f4scistx
08 Mart 2016, 18:49

bilmiyorum,kullanmana bagli , ama 5-8 bin arasi normal kullanirsan cikar, ama telefon acip indirirsin.

matrix64
08 Mart 2016, 22:46

Benimki 1-2 yıldır 5000 de kaldı. 4 kişilik aile icin yetip artiyor

gamberoglu2000
08 Mart 2016, 23:47
arkadaslar kredi kartlarinin hic birini tavsiye etmiyorum sahsen insanlara yardimci olsun diye degil bu kartlar batsin diye veriyorlar kullanmamanizi siddetle tavsiye ediyorum internet alisverisini bahne etmeyin kendinize bu gun pay pal her sayfada activ zaten dusmeyin bu tuzaklara.

f4scistx
09 Mart 2016, 00:28
isin asli dogru haklisin, ama engeleyemezsin bir kac yil sonra. kolaylik dogru ama derin konuya girersem kontrol bunun en üst mekanizmalari .. neyse

haruneda
09 Mart 2016, 23:19
Iyi Aksamlar,
ücretsiz Number26 Prepaid Master Karte tavsi ederim...kendim yaklasik bir yildir kullaniyorum...kendi hesabinizdan Master Card´a para yüklüyorsun hicbir kesinti yok...para olursa ödeme yapabiliorsun yoksa yapmiyor....hic bir gebühr almiyorlar...

https://number26.de/

fuk_18
10 Mart 2016, 02:05
zahlungsschutz yaptirmak gereklimi nedersiniz arkadaslar..

fuk_18
17 Mart 2016, 14:19
arkadaslar ics visa dan bavuru yaptim red geldi sebebini bilmiyorum gelen yazi asagida bu red benim icin kotu olarak yansiyormu daha sonra kredi karti yada kredi almak istedigimde önüme cikip engel teskil edebilirmi ?

----wir haben Ihren Antrag für die ICS Visa World Card erhalten und sorgfältig geprüft.
Zu unserem Bedauern können wir diesem zurzeit nicht entsprechen.

Die Entscheidung liegt in bankinternen Richtlinien begründet. Wir bitten um Ihr Verständnis, dass wir diese aus Gründen des Datenschutzes nicht mitteilen können. Bitte vernichten Sie die ausgedruckten Antragsunterlagen. Eine erneute Prüfung Ihres Kartenantrags ist nicht möglich.

Sollten Sie noch weitere Fragen haben, erreichen Sie uns montags bis freitags von 9:00 bis 17:00 Uhr unter der Rufnummer 02 11‑69 15 26 61.

Mit freundlichen Grüßen----

haylazz
05 Nisan 2016, 02:51
maestro card.. yani ec kart..

kredi de gerekirse, bankadan kredi cekerim
(faizler su an ortalama 4% de.. kredi kartla 2, 3 veya 4 katini ödüyorsunuz..)

seni baya korkutmuslar kredi karti konusunda usta kredi kartinda ne alisveris yaparsan onu ödersin ay sonunda para olarak cekersende her 100€ 3,50€ gibi cüzi bi miktar faiz ödersin
kredi karti sart oldu artik

haylazz
05 Nisan 2016, 02:52
Eger ucak bileti cok aliyorsaniz bunu tavsiye ederim bilet basina 40-50€ daha uyguna aliyorsunuz kendi kartini kullanirsaniz

http://www.fluege.de/card

talo176
05 Nisan 2016, 08:31
seni baya korkutmuslar kredi karti konusunda usta kredi kartinda ne alisveris yaparsan onu ödersin ay sonunda para olarak cekersende her 100€ 3,50€ gibi cüzi bi miktar faiz ödersin
kredi karti sart oldu artik

korku ile bir alakasi yok arkadasim..
ben yalniz param varsa alisveris yaparim, param yoksa yapmam.. kredi de lazim olursa, banka dan kredi cekerim..
acik konusalim arkadasim.. kredi kart cebinde olunca, daha cok alis veris yaparsin.. bu gercek..
her yerde okuyorsun bunu, kim kredi kart sahibi ise, daha cok borclu.
92 den beri isciyim.. ve bugüne kadari hic gerek görmedim, Allahima sükür borcum da yok!
(ev kredisi haric)

hope41
05 Nisan 2016, 09:04
korku ile bir alakasi yok arkadasim..
ben yalniz param varsa alisveris yaparim, param yoksa yapmam.. kredi de lazim olursa, banka dan kredi cekerim..
acik konusalim arkadasim.. kredi kart cebinde olunca, daha cok alis veris yaparsin.. bu gercek..
92 den beri isciyim.. ve bugüne kadari hic gerek görmedim, Allahima sükür borcum da yok!
(ev kredisi haric)

Evet konu ile alakasi yok ama bende kisaca fikrimi söyleyeyim, bu kisiye göre degisir, ben yillardir kullaniyorum ama bunu alis veris icin degil sadece kolaylik olsun online islemlerde diye yapiyorum ondan dolayi da ne borcum oldu ne de daha cok alis veris yaptim :)

Eskiden bazi online islemlerde misal araba kiralama, western union ile online para yollama filan gibi... kredi karti olmadan islem yapmiyordu cogu sirket, simdi genelde sofort überweisung fonksiyonu da genelde ödemelerde kullaniliyor. Birde seni bilmem ama cok yurt disi geziyorsan yolda izde inan ise yariyor ben cok kullandim yurt disinda gezerken... yani sen kendini bildikden sonra amacina uygun kullanirsan sorun yok ama dedigin gibi ona güvenip isin ucunu karicanlarda vardir, o konuda sana katiliyorum.

Ben DKB yi tavsiye ederim, artik TR de dövizci aramiyorum yillardir bu kart ile parami hesabimdan cekiyorum izinde iken, hemen hemen bütün bankamatiklerden cekebiliyorsun para. Almanya da Sparkasse dayim ama bazi yerlerde acil para lazim olunca sparkasse bulamadigim yerlerde diger bankalardan da para cekebiliyorum yani ben gayet memnunum DKB den.

talo176
05 Nisan 2016, 09:25
döviz her kösede var arkadasim :cool:
(istanbulda)

hope41
05 Nisan 2016, 11:05
döviz her kösede var arkadasim :cool:
(istanbulda)

Istanbul´da diyorsun da orda da her kösede yok sen rahat ol :)

Ama bankamatik bulma sansim dövizciye göre cok cok daha fazla. Mesela Izmit de oturdugum mahallede bankamatik var ama dövizci icin biraz daha merkezi yere gitmem lazim araba ile. Ayrica üzerimde döviz gezdirmek zorunda da kalmiyorum ;-)

fuk_18
05 Nisan 2016, 14:20
barclaycard ve ics visa world card dan basvurudan red aldim simdi dkb basvurdugumda ne istiyorlar giro konto acmak mecburmuyum acmak istemiyorum cunku ?

Evet konu ile alakasi yok ama bende kisaca fikrimi söyleyeyim, bu kisiye göre degisir, ben yillardir kullaniyorum ama bunu alis veris icin degil sadece kolaylik olsun online islemlerde diye yapiyorum ondan dolayi da ne borcum oldu ne de daha cok alis veris yaptim :)

Eskiden bazi online islemlerde misal araba kiralama, western union ile online para yollama filan gibi... kredi karti olmadan islem yapmiyordu cogu sirket, simdi genelde sofort überweisung fonksiyonu da genelde ödemelerde kullaniliyor. Birde seni bilmem ama cok yurt disi geziyorsan yolda izde inan ise yariyor ben cok kullandim yurt disinda gezerken... yani sen kendini bildikden sonra amacina uygun kullanirsan sorun yok ama dedigin gibi ona güvenip isin ucunu karicanlarda vardir, o konuda sana katiliyorum.

Ben DKB yi tavsiye ederim, artik TR de dövizci aramiyorum yillardir bu kart ile parami hesabimdan cekiyorum izinde iken, hemen hemen bütün bankamatiklerden cekebiliyorsun para. Almanya da Sparkasse dayim ama bazi yerlerde acil para lazim olunca sparkasse bulamadigim yerlerde diger bankalardan da para cekebiliyorum yani ben gayet memnunum DKB den.

hope41
05 Nisan 2016, 14:46
barclaycard ve ics visa world card dan basvurudan red aldim simdi dkb basvurdugumda ne istiyorlar giro konto acmak mecburmuyum acmak istemiyorum cunku ?

Ben hesabi actirali cok oldu ama saniyorum olmayabilir DKB de, cünkü Kredi kartina para filan ana banka hesabindan havale yapiyorsun. Yani normal bir EC karti ile ayrica karti veriyorlar. Kontoyu online aciyorsun ama evde internette yapip, gerekli belgeleri aurdrucken yapiyorsun sonra Post a gidip Legitimation islemini bir kez yaptiriyorsun sonra kartlarini eve posta ile yolluyorlar.

cihan1967
06 Mayıs 2016, 16:57
Arkadaslar Türkiye den alinan kart ile (mastercard) almanya da para cekildiginde bankalar ne kadar komisyon (gebühren) aliyor nasil ögrenebilirim ?

antepligim
14 Mayıs 2016, 14:14
slm arkadaslar size sorum Visa mi yoksa Master card mi?
hangisini tavsiye edersiniz.

fuk_18
14 Mayıs 2016, 17:47
ikiside ayni islemi görüyor fark etmez.

slm arkadaslar size sorum Visa mi yoksa Master card mi?
hangisini tavsiye edersiniz.

SesSizliK
15 Mayıs 2016, 00:48
ikiside ayni islemi görüyor fark etmez.

yanlis cevap master visa kadar genis kullanimda olmuyor üstelik master kartlarda her islemde bi miktar kullanim ücreti aliniyor ViSA tüm dünyada ve isletmelerde kullaniliyor üstelik kullanmasini bilirsen 5 kurus ekstra masrafida olmuyor.

derebogazli
15 Mayıs 2016, 11:56
ben yeni yaptim tavsiye ediyorum senelik 29 euro gebühren
ADAC DEN özelliklerini adac ye gidip sorabilirsiniz partner karti cikarip haniminizada verebilirsiniz 15 euroda kart icin ödeniyor yani toplam 44 euroya geliyor 1 cent benzinden düsüyor senede 25 euroda ordan kar ediyorsunuz yani kart 4 euroya geliyor

ADAC ClubmobilKarte

Die günstige Prepaid-Karte mit Tank-Rabatt.

Visa Prepaid-Karte
1 % Tank-Rabatt weltweit
Ohne Schufa-Auskunft
Weltweit bezahlen, im Ausland kostenlos
Geld abheben

https://www.adac.de/produkte/finanzdienste/kreditkarten/

Merhaba arkadaslar siz hangi kredi karti kulaniyorsunuz hangisini tavsiye edersiniz üceretsiz olandan
Düsünüyorum

Üceritli olanmi iyi yoksa ücertsiz olanmi tavsiye edersiniz

Bunu bir arkadas tavsiye etti sizce nasil
Barclaycard New Visa
onu iptal ettim simdi
gebuhrenfreiden advancia kart aldim kart yeni geldi daha aktiv olmadi ilerde yazarim

tolgahamburg
15 Mayıs 2016, 12:27
git kuyumcuda bozdur istanbulda illa döviz bürosuna gerek yok ec master visa maestro hepsi geçer ve kullanılır....kredi kartına gerek yok...hatta eur logolu bankamatik bul eur çek :D

f4scistx
16 Mayıs 2016, 15:20
vay be kac sayfa olmus

Putkiran
16 Mayıs 2016, 20:20
Uçak Bileti ve Kiralık araba alacaksan sana tavsiyem PayVIP olur. Nerdeyse üç yıldır kullanıyorum şuana kadar hiç sorun olmadı.

Yıllık ücreti yok, yurtdışında kullanım ücreti yok, yaklaşık yedi haftaya kadar bedavaya kredi. En iyiside aldınız bütün uçak biletlerinde bedavaya Reiseversicherung var.
Bence tek dezavantajı faturanın E-Mail olarak gelmesi.

Alttaki tavsiye linkinden üye olursan 10€ Amazon Gutschein veriyor.
payVIP MasterCard GOLD (https://www.payvip.de/?utm_source=K669054)

Selamun aleykum kardeş. Senin dedigin karta baktim anlamadigim yerleri (alamanca bakimindan) bana yazabilirsen cok sevinirim. Birde bu kredi kartlari EC karti gibi mi kontoda para varsa cekebilirsin.

Sollzins bei Bargeldabhebungen, 22,90 % p.a. Effektivzins ab Transaktionstag, nominal pro Monat 1,73 %

Sollzins auf Ihre Einkäufe bei Nutzung der Teilzahlungsmöglichkeit, 19,94 % p.a. Effektivzins (variabel und bonitätsabhängig) ab Transaktionstag, nominal pro Monat 1,53 %

Überschreitung des Kreditrahmens zum Zeitpunkt der Monatsrechnung um mehr als 3 %, mind. jedoch um EUR 50,- (4,00)

esmer76
16 Mayıs 2016, 20:52
Ben Com direkt derim....ücretsiz

Putkiran
16 Mayıs 2016, 22:37
ESMER76
Com direkt e baktim ama ohne gebuhr yazmiyo. Ausland dan para felan cektigin zaman gebuhr aliyormu.. veya senelik bi ücret cekiyomu..

SesSizliK
16 Mayıs 2016, 22:58
Yazdiklarimizi kimse kaale almiyor galiba barlaycard new visa alin yillik ücret yok TR de dahil Visa amblemi olan tüm otomatlardan ücretsiz euro ceke biliyorsunuz, en güzelide diyelim 100 euro cektiniz taaa 45 gün sonra hic bi faiz olmadan geri ödüyorsunuz daha ne olsun.

fuk_18
16 Mayıs 2016, 23:16
alin diyonya vermedi banka isde yoksa denedim almayi red ettiler talebimi bir sebeb göstermeden bende arayip sormadim

Yazdiklarimizi kimse kaale almiyor galiba barlaycard new visa alin yillik ücret yok TR de dahil Visa amblemi olan tüm otomatlardan ücretsiz euro ceke biliyorsunuz, en güzelide diyelim 100 euro cektiniz taaa 45 gün sonra hic bi faiz olmadan geri ödüyorsunuz daha ne olsun.

Putkiran
16 Mayıs 2016, 23:40

Kardes biraz once baylaycard new visa ya baktim. Bir meseleyi anlamadim. Tam olarak nedir yazabilirmisin. Auslandseinsatzgebuhr felan diyo.

0 € Gebühr für
Euro-Abhebungen

Sparen Sie bei Abhebungen in Euro die sonst üb*liche Bargeld-Abhebungs*gebühr. Außerhalb der Euro-Zone fallen lediglich 1,99% Auslands*einsatz*gebühren an.*

SesSizliK
17 Mayıs 2016, 00:15
dostum bu kafaya takilcak bisey degil euro disinda para cekersen o miktari cekiyorlarmis komisyon. yani sen her zaman euro olarak para cekmen lazim ve Visa yazan otomatlardan cekmen lazim bi sikinti olmuyor.

esmer76
17 Mayıs 2016, 10:20
ESMER76
Com direkt e baktim ama ohne gebuhr yazmiyo. Ausland dan para felan cektigin zaman gebuhr aliyormu.. veya senelik bi ücret cekiyomu..
Arkadasim benim bildigim kadariyla yillik gebühr yok ,fakat ausland gebühr onu bilmiyorum iste yanlis bilgi vermim kimseye...

Putkiran
17 Mayıs 2016, 16:48
dostum bu kafaya takilcak bisey degil euro disinda para cekersen o miktari cekiyorlarmis komisyon. yani sen her zaman euro olarak para cekmen lazim ve Visa yazan otomatlardan cekmen lazim bi sikinti olmuyor.

Tamam anladım sagol. Bir tane siparis ediyim bari. Günlük limiti nedir bi bilgin varmi...

SesSizliK
17 Mayıs 2016, 22:40
Tamam anladım sagol. Bir tane siparis ediyim bari. Günlük limiti nedir bi bilgin varmi...

dostum ben 3 yila yakindir bu karti kullaniyorum ama gerekli yerlerde, günlük limit tam emin degilim benimkinde 300 ila 500 euro arasi olmasi gerek.

Putkiran
18 Mayıs 2016, 06:11
dostum ben 3 yila yakindir bu karti kullaniyorum ama gerekli yerlerde, günlük limit tam emin degilim benimkinde 300 ila 500 euro arasi olmasi gerek.

Ok. Sağol bilgiler için.

Putkiran
19 Mayıs 2016, 22:34
Dün bir barclaycard new visa online antrag yaptim. E mail uzerinden aldigim postanin 2.maddesini anlamadim ne demek istiyo. Anlayan arkadaş lar tercume ederse sevininirim

Anschließend müssen Sie nur noch wenige Schritte befolgen:

1. Unterschreiben Sie den Kreditkarten-Antrag.
2. Legen Sie den unterschriebenen Kreditkarten-Antrag mit Ihrem Ausweis und dem Postident-Coupon bei einer Postfiliale zur Legitimation bzw. zum Versand vor.

f4scistx
19 Mayıs 2016, 22:36
O belgeyi yani kagidi (email ile gelmistir) doldurcaksin, imzalayacaksin.
Sonra postaneye kimlik:pasaportunu alip o kagiti götür gerisini hallediyorlar

hOrOz
19 Mayıs 2016, 22:38
1. email ile gelen belgeleri imzalayacaksın
2. O belgelerin içinde POST IDENT için bir kağıt daha ( Postident-Coupon) olması lazım
o kağıtla ( Postident-Coupon ) Pasaport veya kimligin ile Postane ye gidip kendini belgeleyeceksin

Gardropfuat
20 Mayıs 2016, 00:42
Slm Arkadaslar, bende bu Kredi Karti olayini arastirdim ve sonunda DKB den Kredi - Kartini aldim. Sizede tavsiye ederim cünkü, DKB ile her yerden türkiye de icin de ücretsiz para cekebiliyorsunuz. Barclaycard ile sadece EU - Land da ücretsiz para cekebiliyorsunuz. Diyelim Dispoya düsdünüz Barclaykard sizden yüzsde 18 Faiz aliyor. Dkb de sadece 6.9 Faiz. Sparkasse ve diger Bankalar yüde 12 ve 14 lerde (Faiz orani). Mesela Almanyadan Sun Express den Ucak biletini alirsiniz TL ile para cektikleri icin, 1.75 % Auslandsgebühr (her Kredikarti) aliyor.

SesSizliK
20 Mayıs 2016, 02:18
Slm Arkadaslar, bende bu Kredi Karti olayini arastirdim ve sonunda DKB den Kredi - Kartini aldim. Sizede tavsiye ederim cünkü, DKB ile her yerden türkiye de icin de ücretsiz para cekebiliyorsunuz. Barclaycard ile sadece EU - Land da ücretsiz para cekebiliyorsunuz. Diyelim Dispoya düsdünüz Barclaykard sizden yüzsde 18 Faiz aliyor. Dkb de sadece 6.9 Faiz. Sparkasse ve diger Bankalar yüde 12 ve 14 lerde (Faiz orani). Mesela Almanyadan Sun Express den Ucak biletini alirsiniz TL ile para cektikleri icin, 1.75 % Auslandsgebühr (her Kredikarti) aliyor.

Dostum iyi güzel yazmissinda kredi karti alipta dispoya vss düseceksen birak almayi o karta elini sürmicen, ikincisi ben TR de visa yazan bankamatiklerden ücretsiz euro cekebiliyorum. Ama en güzelide misal 100 euro cektim diyelim taaa 45 güne yakin bi zamanda geri ödüyorum hic bi faiz olmadan. Kisacasi kredi kartini kullanmayi bilmeyen bi insana ben Kredi kartindan uzak dursun iyisimi hic bulasmasin derim.

Putkiran
20 Mayıs 2016, 05:33

Kardes fonksiyonlar ayni. Barclay kart tada ayni turkiyeden euro çekersen gebuhr yok. Olsaydi zaten yapmazdim.

Putkiran
20 Mayıs 2016, 10:47
1. email ile gelen belgeleri imzalayacaksın
2. O belgelerin içinde POST IDENT için bir kağıt daha ( Postident-Coupon) olması lazım
o kağıtla ( Postident-Coupon ) Pasaport veya kimligin ile Postane ye gidip kendini belgeleyeceksin
Tmm. Cevaplar icin teşekkürler...

manisali
21 Mayıs 2016, 02:40
(ev kredisi haric)

Affiniza siginarak konuya eslik edeyim dedim, ben belki 1990 larda bir kredi karti icin müracat ta bulundum o zamanlarda issiz dim. Vermek istemediler kredi kartini bende banka hesabini kapatirim dedim sonucta ben harcamami bilirim dedim. Fenerbahce den bir sweatshirt ismarliyayim dedim baska almam dedim ve ardindan ucak bileti, hotel rezarvasyonlar yaptim.. Ama önemlisi hesabini ve harcamasini bilen icin kredi karti sart demiyeyim ama ihtiyac..

Saygi ve sevgilerimle

Putkiran
21 Mayıs 2016, 10:46
Affiniza siginarak konuya eslik edeyim dedim, ben belki 1990 larda bir kredi karti icin müracat ta bulundum o zamanlarda issiz dim. Vermek istemediler kredi kartini bende banka hesabini kapatirim dedim sonucta ben harcamami bilirim dedim. Fenerbahce den bir sweatshirt ismarliyayim dedim baska almam dedim ve ardindan ucak bileti, hotel rezarvasyonlar yaptim.. Ama önemlisi hesabini ve harcamasini bilen icin kredi karti sart demiyeyim ama ihtiyac..

Saygi ve sevgilerimle

Saygi bizden..

yusuff
23 Ağustos 2016, 15:55
su advenzia banka karti bende iki senedir var,halen birkere kullanamadim.ne pin var,ne bisey,
mektup yaziyorum pin gönerin yok,cevep veren yok.
online alis veris yapayim dedim kabul edilmedi.

bankanin internet konto sayfama giriyorum,.2000 limit,..
birsey anlamis degilim. :(

bende number26 debit mastercart aldim denedim memnunum.

buda iyi gibi ben almadim ama Fidor SmartCard bilgisi olan yazabilir.

http://www.deutschefxbroker.de/fidor-bank-erfahrungen/

Acemibiri
14 Kasım 2016, 10:25
Birde ADAC'nin Kredi karti varmis.Ilk sene Gebühr yokmus.
Bu ADAC'in Kredi karti nasil?

Adanasporlu
14 Kasım 2016, 15:35
Mercedes kredi kartinda gebür var ama baska ülkden para cektiginizde cekim parasi almiyorlar..

44Malatya
14 Kasım 2016, 18:47
99 yılında lidl'e santandar bankın kredi kartları gelmişti, sanırım 20 Mark dı, onunla tank ettiğin zaman 5% indirim oluyordu ve jahresgebühr yoktu. Daha halen kullanıyorum ve çok memnunum, bundan 5 yıl önce Gebühr koydular, ayda 2 euro. Tankrabatt devam ediyor.

Plasma1981
17 Kasım 2016, 02:09
N26 doldurmali kredi karti. Cok memnunum

kürsatlar
23 Kasım 2016, 14:16
https://www.gebuhrenfrei.com/Home/

birde buna bakin

Egenin Efesi
07 Şubat 2017, 03:08
Peki Arkadaslar bu Barclay kredi kartiyla TR de bankamatikten TL cekince nasil bir uygulama var ?

tesekkürler

SesSizliK
07 Şubat 2017, 13:46
Peki Arkadaslar bu Barclay kredi kartiyla TR de bankamatikten TL cekince nasil bir uygulama var ?

tesekkürler

kardes TR den TL cekmene gerek yok TEB bankasindan euro cekersin onun haricinde ister online alis veris ister bankamatikten TL kullanirsan KUR farki cok minimum düzeyde olabilir yada ;)

Egenin Efesi
08 Şubat 2017, 00:05
kardes TR den TL cekmene gerek yok TEB bankasindan euro cekersin onun haricinde ister online alis veris ister bankamatikten TL kullanirsan KUR farki cok minimum düzeyde olabilir yada ;)

kardes, aciklaman icin tesekkür ederim ama birincisi benim bulundugum yerde TEB bankasi yok ikincisi bana TR de euro degil TL kullaniyorum dolayisiyla euro cekip tekrar bozdurmaya gerek yok direk TL cekiyorum kücük bir tatil kasabasinda kaldigim icin döviz bürosu da yok yani uzun lafin kisasi bana TR de TL lazim.

fuk_18
21 Haziran 2017, 10:57
advanzidan 1 sene önce kredi karti aldim 1 senedir sollzinsen yaninda birde ZAHLUNGSABSICHERUNG diye bir para ödüyorum bu neyin nesidir bilen varmi telefonla aradim bilgi vermediler

Plasma1981
27 Haziran 2017, 16:43
N26 Prepaid master card. Cok memnunum

mehmetalii
14 Haziran 2018, 12:58
Santana bankın kredi kartı izin için iyi gibi geldi dünyanın heryerinde ücretsiz
Peki geri ödemesi 4 haftalık mı acaba yazmıyor

https://finanzen.check24.de/accounts/d/kreditkarte/result.html?withoutGiro=true&b2bid=50&cpid=checkbank&hideTeaser=1&freeOfCharge=true&annualFee=FREE

Birbey 3.0
15 Haziran 2018, 01:20
Günde 300 Eurodan fazla cekemiyorsun. 300 Euro ne ki? Hele yolda yolakta.

OrLoW
15 Haziran 2018, 01:28
Günde 300 Eurodan fazla cekemiyorsun. 300 Euro ne ki? Hele yolda yolakta.

Yani ya fazla lazım olursa ne olucak ...Saat 12 yi geçsin diyemi beklenicek :D