PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Köln Havaalanindan Yolcu Alma

sazan_h
13 Ağustos 2017, 12:36
Arkadaslar köln havaalanindan misafirlerimi alacagim. Ama bazen valizleri almasi uzun sürebiliyor. Bazen de yasli anne babami almak icin iceri girmem gerekebiliyor. En maliyetsiz veya ucuz nasil havaalaninda bekleyebilirim.
Yardimlariniz ve fikirleriniz ve tecrubeleriniz icin simdiden Tesekkurler

hOrOz
13 Ağustos 2017, 15:06
Hocam Köln havaalanı bildiğin gibi şehir dışında

Mecburen arabayla geleceksin ve park edeceksin
Langzeit Park yerine gir

Başka çaren yok ..

Herhalde uçak gelmeden bir saat önce gidecek degilsin
mümkün olduğu kadar uçağın iniş saatine az kala veya 15-20 dakika geç gideceksin.
ben genellikle önceden internete bakarım herhangi bir gecikme var mı diye ona göre kendimi hazırlarım

hope41
13 Ağustos 2017, 16:44
Eger iki kisi giderseniz alana yani, söyle bir ihtimal var, Köln havaalanina cok yakin otoban üzerinde tankstelle var, seninle birlikte gelen kisi seni alana birakip orda bekleyeblir, sende yolculari beklersin, cikinca valizleri ile yukari kata yani giden yolcu kismina cikarsiniz, ararsin seninle geleni o da 5 dak da gelir sizi üst kattan alir.
Tek kisi gidersen park eder parasi neyse verirsin yani isterse iki saat sürsün islem sonucta verecegin para dünyalar tutmaz.

hOrOz
13 Ağustos 2017, 17:22
Bir kaç euro park parası için bu kadar takla atmaya gerek yok

Böyle bir konunun açılması bile abesle iştigal dir
Ben ne zaman gitsem 4-8 € ödemişimdir

esmer
15 Ağustos 2017, 01:40
Bir kaç euro park parası için bu kadar takla atmaya gerek yok

Böyle bir konunun açılması bile abesle iştigal dir
Ben ne zaman gitsem 4-8 € ödemişimdir

aynen katiliyorum bu ne ya böyle üc kurusun hesabini yapiyorlar

Ozanonur38
15 Ağustos 2017, 22:51
Okadar zahmet edip orda burda sürünmeye degmez. Parkhaus 2 ye Park et, Terminal 2 nin hemen karsisi. Saati 3€. Havalani icin uygun fiyat.

67-devrekli
16 Ağustos 2017, 00:11
eger para ödemek istemiyorsan abflug dan gireceksin,eger gelenler havaalanini biliyorsa valizlerini alip yukari cikacaklar yani abfug bölümüne,sende arabanla abfluga varmadan 200m ön taraftaki park alaninda arabanla beklersin,onlar geldiginde sürersin