PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Almanyada yasayipta Türkiyeden taksitle araba almak

cuno611
06 Ağustos 2017, 13:21
Merhaba arkadaslar, Komsunun oglu icin yaziyorum. Kendisi 29 yasinda ve türk vatandasi.

Türkiyeden araba alabilirmiyim diyor, araba orada kalacakmis. Izine gittiginde kullanirim diyor.

Simdi almanyada yasayipta türkiyeden araba taksitle alabilirmi bilmedigim icin size sormak istiyorum.

Böyle bir durum varmi?

gamberoglu2000
06 Ağustos 2017, 14:08
kefil filan olursa ev bile alir oradan kefil istiyorlar

Chapter
06 Ağustos 2017, 14:22
gamberoglu bu konuda tecrüben varmida kefil yeterli diyorsun ?

karadeniz
06 Ağustos 2017, 14:47
Merhaba arkadaslar, Komsunun oglu icin yaziyorum. Kendisi 29 yasinda ve türk vatandasi.

Türkiyeden araba alabilirmiyim diyor, araba orada kalacakmis. Izine gittiginde kullanirim diyor.

Simdi almanyada yasayipta türkiyeden araba taksitle alabilirmi bilmedigim icin size sormak istiyorum.

Böyle bir durum varmi?

Kisa bilgilendirme,Türkiye'de kredi faizleri yaklasik %15 civarinda cok uzun vadelerde yok,bu konuda Almanya'dan temin edileck krediler daha avantajli gözüküyor
Araba teminatli krediler hakkinda,http://www.bankaciyim.net/haber/2235/araba-ipotekli-kredi-kullanimi.html

Rookie
06 Ağustos 2017, 16:56
Araba için yıllık %20 ye geliyor
İzindeyim bende araba alayım dedim ama faizler uçuyor en iyisi parayı almanyadan getirmek.

cuno611
06 Ağustos 2017, 18:15
Araba için yıllık %20 ye geliyor
İzindeyim bende araba alayım dedim ama faizler uçuyor en iyisi parayı almanyadan getirmek.

Ne gibi evraklar gerekiyor taksitle almak icin?

Rookie
06 Ağustos 2017, 20:22
Hayat sigortası arabaya kasko ve arabayı rehin alıyor.
Tüketici kredisi alırsan sadece hayat sigortası evliysen eşinle beraber imzalıyacaksın