PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ebay´ den Lautsprecher Aldim Satici versand ile yollamiyor, Nasil bir yol izlemem lazim!!!!

samsunlu
02 Ağustos 2017, 18:32
Arkadaslar ebayden Lautsprecher aldim yalniz satici yollamiyor sadece abholen edebilirsin diyor. Bunu nasil alabilirim basiniza buna benzer bir sey geldimi?

samsunlu
02 Ağustos 2017, 20:01
Bi bilgisi olan yokmu?

hOrOz
02 Ağustos 2017, 20:04
Bi bilgisi olan yokmu?

alırken ne yazıyordu " nur abholen " ???

samsunlu
02 Ağustos 2017, 20:06
Evet aynen öyle, ve ben bu Lautsprecheri uzun zamandir ariyordum.

hOrOz
02 Ağustos 2017, 20:15
Evet aynen öyle, ve ben bu Lautsprecheri uzun zamandir ariyordum.

yapacak bir şey yok

hocam nerede olduğunu yazarsan yakınlardaki bir müslüman belki sana ücreti karşılığı DHL ile gönderir

samsunlu
02 Ağustos 2017, 20:19
Anliyorum abi masrafini üstlenmeyede raziyim, velakin Spedition veya ona benzer bir seyler duydum. Mesela sen bir sey aliyorsun ve sana senin adina alip bir ücret karsiliginda yolluyorlar bunun gibi bir sey yokmu acaba?.

hOrOz
02 Ağustos 2017, 20:37
Hermes veya DHL Abholdienste var ama orada birisinin paketlemesi ve etiketlemsi lazım

hocam işi zora sokma o yakınlardaki sana yardım edecek bir üyemiz çıkar belki

allınacak malın yerini belirt bakarsın biri çıkar

samsunlu
02 Ağustos 2017, 20:42
Abi yer München, INSAALLAH dedigin gibi bir üye arkadasimiz cikar ve sorunu cözer.

fuk_18
03 Ağustos 2017, 13:48
tam adresi neresi ? birde ilan linkini paylasirmisin

fatih18
03 Ağustos 2017, 22:37
München katılan çok.. Adresi ve Linki bildir bir Kardeşimiz mutlaka yardımcı olur..

samsunlu
03 Ağustos 2017, 23:08
81929 München, Daha fazla acik adres veremiycem. gercekten yardimci olacak varsa bana PM ile bildirirse daha detayli anlatirim.

fuk_18
04 Ağustos 2017, 19:33
ilan linkini de verebilirmisin ?

samsunlu
04 Ağustos 2017, 19:47
ilan Linkini ile ne yapican? anlamiyorum.

samsunlu
05 Ağustos 2017, 22:07
Yokmu hic yani Münchende oturan bi Beceriksiz???.

Deliyurek35
05 Ağustos 2017, 23:15
Selam

Eger kartonla gelecek birseyse almanya ici 40KG GLS Paket Dienst ile getirtebilirsin.Saticiya söylersin Paketi hazirlar, GLS Zustellfahrer elindeki abholauftrag ile gider Saticidan paketi alir 1-2 güne eline ulasir. GLS sitesinden Online Auftrag verebilirsin

https://gls-group.eu/DE/de/sporadischer-versand/paket-abholen-lassen

fuk_18
06 Ağustos 2017, 01:07
ben yakinim münihe ama bir link koymak bu kadar zor geldi yani. linkden ürünün buyuklugune bakip karton ayarlamak istemistim ama gerek kalmadi bulursun birini belki.

Yokmu hic yani Münchende oturan bi Beceriksiz???.

samsunlu
06 Ağustos 2017, 14:22
ben yakinim münihe ama bir link koymak bu kadar zor geldi yani. linkden ürünün buyuklugune bakip karton ayarlamak istemistim ama gerek kalmadi bulursun birini belki.

Bastan alavereli dalevereli cevap yazman beni zaten süphelendirdi, sana son bir sey diyicem kulagina küpe olsun!!! bi iyilik yapacak olursan MERt bi sekilde yazarsin, gerci hos senin iyiliginede ihtiyacim kalmadi.

fuk_18
06 Ağustos 2017, 14:40
ya senin ilaninla iligli ne alaverili yada bir amacim olacak, napcam senin aldigin ürünü sana basdan 2 kere sordum link verebilirmisin diye orali olmadin, cözüm bulduysan ne mutlu sana

fatih18
06 Ağustos 2017, 15:02
Samsunlu kardes ben de München de oturuyorum. Israrla ne büyüklükte bir Lautsprecher oldugunu soruyoruz,

Sen söylemek istemiyorsun. Sorun çözüldüyse tamam demektir.

Saygılar

samsunlu
06 Ağustos 2017, 15:08
Samsunlu kardes ben de München de oturuyorum. Israrla ne büyüklükte bir Lautsprecher oldugunu soruyoruz,

Sen söylemek istemiyorsun. Sorun çözüldüyse tamam demektir.

Saygılar
Fatih18 Birader, almis oldugum Lautsprecher bunun aynisi Paket büyüklügü ve agirligini kendinizde görebilirsiniz! sorunu cözdüm sandim velakin araya terslik girdi.
https://www.amazon.de/Creative-ZiiSound-Wireless-Bluetooth-Lautsprechersystem/dp/B004H8FTV6